محصولات کمک ارتوپدی و توانبخشی

در تعریف توانبخشی ارتوپدی می توان گفت که نوعی خدمات پزشکی است که با اصلاح نواقص عملکردی سیستم اسکلتی عضلانی درگیر می باشد که سیستم اسکلتی عضلانی شامل تمام استخوان های بدن، عضلات، غضروف، تاندون ها، رباط ها و مفاصل می باشد.

همچنین توانبخشی ارتوپدی نوعی از درمان را شامل می شود که شرایط گسترده ای را تحت تأثیر قرار می دهد که بر سیستم اسکلتی عضلانی تاثیر گذار خواهد بود و همچنین سنگ بنای برنامه ها و خدماتی می باشد که در مراکز تواتبخشی ارائه می شود.

توانبخشی ارتوپدی شامل برنامه ها و خدماتی می باشد که هر روز به بیماران ارائخ می شود این خدمات شامل : فیزیوتراپی ، ارتوپدی دست و پزشکی ورزشی می باشد.

همان طور که می دانید صدمات و آسیب ها می تواند در هر لحظه  در زمین بازی ، در محل کار ، در ماشین شما یا حتی در خانه نیز اتفاق بیفتد.

توجه داشته باشید که بدون تشخیص مناسب و مراقبت به موقع ، بهبودی به یک روند کند و دردناک تبدیل خواهد شد.

فیزیوتراپی نیز  از انواع روش های درمانی و تمرینات بدنی می باشد که برای شروع روند توانبخشی در شروع آسیب یا درد متخصصان از آن استفاده می کند.

از طریق درمان ها و تمرین های فیزیوتراپی بدن افراد می تواند را به شکل موثری  تقویت شود . موجب کاهش درد شود، همچنین از آسیب های بعدی نیز جلوگیری کند.

متخصصان فیزیوتراپی می تواند به فراد آسیب دیده کمک کنند تا به فعالیتهایی که از آن لذت می برید برگردند و توانایی قبل را به دست بیاورند.

برنامه پزشکی ورزشی، امری جامع و پیشرو در زمینه ارتوپدی می باشد و پاسخگوی وضعیت جسمی ورزشکاران حرفه ای ونیمه حرفه ای و مبتدی نیز است.

برنامه های ورزشی خاص برای کمک به ورزشکاران در تمام سطوح عملکرد با موارد زیر تهیه می شود :

  • بازیابی عملکرد
  • کاهش درد
  • افزایش آمادگی جسمانی
  • پیشگیری از آسیب و شکستگی
  • بهینه سازی عملکرد

آرنج بند (8)

آویز دست (1)

انگشت بند (5)

بالش طبی (4)

جوراب واریس (5)

زانوبند (20)

ساعد بند (2)

شانه بند و کتف بند (3)

شکم بند (9)

فتق بند (1)

قوزبند (4)

قوزک بند (10)

کمربند ارتوپدی (6)

گردنبند ارتوپدی (4)

مچ بند (16)

محصولات کف پا و انگشت پا (10)

نمایش 1–12 از 110 نتیجه