محصولات کمک های اولیه

کمکهای اولیه به کلیه اقداماتی که توسط  یک امدادگر یا یک فردی که به کمک های اولیه درمورد یک بیمار یا مصدوم  تا هنگام دسترسی به مراقبت های پزشکی قطعی انجام می شود، می گویند

هدف از کمکهای اولیه ، نجات و زنده نگهداشتن شخص مصدوم یا بیمار ،جلوگیری از شدت یافتن عارضه و کمک به بهبود حال بیمار تا رساندن  و یا انتقال او به مراکز درمانی می باشد.

شخص کمک دهنده یا امدادگر نیازی به داشتن اطلاعات پزشکی یا پرستاری ندارد. همه افراد می‌توانند با شناخت و آموزش اصول کمکهای اولیه و انجام کمک صحیح و به موقع ، باعث جلوگیری از مرگ حتمی مصدومین و یا ازدیاد و شدت یافتن عوارض مختلف در شرایط خاص گردند.

خصوصیات امدادگر

  • امدادگر باید سرعت عمل بالایی داشته باشد و در هر حادثه به سرعت از وضع بیمار و نوع حادثه اطلاعاتی کسب کند و اقدام به نجات بیمار کند.
  • در هر حادثه خونسردی خود را حفظ کند و با آرامش دست بکار شود.
  • به روحیه بیمار توجه کند و سخنانش تسلی‌بخش بوده و رفتارش اطمینان بخش و توام با دلسوزی باشد.
  • در کارش وارد باشد و با اصول کمکهای اولیه آشنا باشد و بداند که در هر حادثه چگونه باید عمل کند.

به طور کلی در هر حادثه باید نوع عارضه توسط امدادگر تشخیص داده شود تا بتوانید اقدام صحیح را برای آن انجام دهید. برای تشخیص ابتدا باید از سابقه مصدومیت آگاه شد و اینکه حادثه و بیماری چگونه اتفاق افتاده و یا آغاز شده است.

در صورتی که فرد آسیب دیده بیهوش باشد، وضع ظاهری محل حادثه هم ممکن است به تشخیص امدادگر کمک کند. ممکن است در جیبهای بیمار کارت یا مدارکی وجود داشته باشد که نشاندهنده بیماری قلبی و یا بیماری قند باشد که دانستن این موضوع در امر درمان و کمک به ادامه حیات بیمار می تواند بسیار مهم باشد.

پانسمان (18)

جعبه کمکهای اولیه (2)

محصولات شستشوی زخم و سوختگی (2)

محصولات گزیدگی حشرات (11)

محصولات مراقبت زخم (8)

محصولات مراقبت سوختگی (15)

نمایش 1–12 از 48 نتیجه

کرم وولنامین پروفشنال دیتتیک 50 گرمی

قیمت اصلی 478.000 تومان بود.قیمت فعلی 406.300 تومان است.

ژل وولنامین پروفشنال دیتتیک 50 گرمی

قیمت اصلی 478.000 تومان بود.قیمت فعلی 406.300 تومان است.