مکمل ویتامین A-K

ویتامین نقش حیاتی در سلامت انسان دارد و وجود ویتامینها در بدن برای ادامه ی بقا لازم و ضروری هستند. کمبود ویتامین در بدن، علائم متفاوتی ایجاد می‌کند که گاهی بسیار خفیف و گاهی خطرناک و غیرقابل جبران است. از این رو می‌توان به نقش حیاتی آنها پی برد.

ویتامین ها به دو گروه تقسیم می‌شوند: محلول در آب و محلول در چربی. ویتامینهای قابل حل در آب به سرعت در بدن از طریق کلیه ها دفع می شوند. به همین منظور این ویتامینها باید به صورت روزانه مصرف شوند. در مقابل، ویتامینهای قابل حل در چربی در کبد ذخیره می شوند. در نتیجه این دسته از ویتامین ها نباید به صورت روزانه مصرف گردند. تنها در صورت نیاز و یا به صورت دوره ای و تحت نظر پزشک این ویتامینها را باید مورد استفاده قرار داد.

به طور کلی، بهترین راه دریافت انواع ویتامین ها رعایت تنوع و تعادل در برنامه غذایی است. همچنین استفاده مناسب از تمام گروه‌هایی غذایی به ویژه میوه‌ها و سبزیجات حائز اهمیت بالایی است. مکملهای ویتامین مکمل هایی هستند که برای تامین نیازهای بدن به انواع ویتامین ها مورد استفاده قرار می گیرند. وجود هر یک از ویتامین ها برای بدن ضروری است و هر یک نقش ویژه ای را در بدن ایفا می کنند. برای سهولت انتخاب شما عزیزان، مکمل های ویتامین در دسته های مختلف ویتامین آ تا کا تقسیم شده که خیلی راحت می توانید بر حسب نیاز خود به آن ویتامین، محصولات مرتبط با آن را مشاهده و خریداری نمایید.

خرید مکمل های ویتامین ها (A-K)

خرید اینترنتی مکمل‌ انواع ویتامین ها (A,E,C,B COMPLEX,..) با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت از برندهای معتبر بین المللی هم اکنون در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. تمامی مکمل‌های موجود در این داروخانه دارای برچسب اصالت کالا بوده و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

ب کمپلکس (59)

بیوتین B7 (37)

مکمل فولیک اسید B9 (34)

مکمل ویتامین A (4)

مکمل ویتامین D (48)

ویتامین B1 (13)

ویتامین B12 (39)

ویتامین B6 (29)

ویتامین C (88)

ویتامین E (31)

نمایش 1–12 از 353 نتیجه