شیر خشک و غذای کودک

بهترین غذا برای کودک شیر مادر است زیرا تمام مواد مورد نیاز برای رشد و تکامل کودک را در خود دارد و هیچ شیرخشکی نمی‌تواند جایگزین آن گردد. همچنین استفاده از غذاهای کمکی نباید باعث شود که کودک اشتها و میل به شیر به مادر را از دست بدهد. با این حال، دلایل مختلفی وجود دارد که خیلی از کودکان چه به‌عنوان کمک غذا و چه غذای اصلی نیاز به شیرخشک پیدا می‌کنند. به هر دلیل که شیر خشک را اضافه می‌کنید، در نظر داشته باشید که حتی مقدار کمی شیر مادر هم همیشه بهتر از نبودن آن است. بنابراین هر مقداری که بتوانید به کودک شیر خودتان را بدهید خوب است، حتی اگر فقط یک یا دو بار در روز باشد.

امروزه مکمل های شیر خشک و غذای کودک با کیفیتی در بازار موجود است که با وجود ترکیبات موثر تا حدودی می تواند جایگزین شیر مادر گردد. این نکته را مد نظر داشته باشید که بعد از باز کردن درب قوطی طی ۳ الی ۴ هفته شیر خشک را مصرف نمایید. در صورت عدم مصرف بایستی دور ریخته شود. همچنین شیر خشکی را که برای یک ساعت یا بیشتر در دمای اتاق مانده است، دور بریزید. انواع شیر خشک و غذای کودک برای سنین مختلف را هم اکنون می‌توانید از سایت داروخانه دکتر دانیالی تهیه کنید که برای سهولت انتخاب شما عزیزان، در دو دسته شیر خشک و غذای کمکی تعریف شده که بر حسب نیاز خود می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و تهیه فرمایید.

خرید محصولات شیر خشک و غذای کودک

خرید اینترنتی انواع شیر خشک و غذای کودک با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از برندهای معتبر خارجی و ایرانی در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

غذای کمکی کودک (18)

نمایش 1–12 از 21 نتیجه