مچ دست یکی از قسمت‌هایی از بدن می باشد که معمولا نادیده گرفته می‌شود و بسیار حساس می باشد. اما می توتن گفت، مچ دست یکی از مهمترین بخش‌های دست و بازو است. این امر به ویژه به این دلیل درست است که به واسطه مچ دست کارهای زیادی انجام خواهد داد. از کمک به بلند کردن راحت اشیا گرفته تا تحمل وزن بدن تا اجرای کارهای مربوط به کشیدن و فشار دادن و موارد دیگر، مچ دست برای پشتیبانی از کارهای روزمره ما بی‌صدا و موثر کار خواهد کرد.

با توجه به فعالیت‌های سنگین انجام شده توسط مچ دست، جای تعجب نیست که افراد زیادی از درد مچ دست، آسیب‌های مربوط به ورزش و موارد دیگر رنج می برند. همچنین مچ درد دست یکی از دردناک ترین حالت‌های ممکن درد است.

هر چیزی از درد خفیف گرفته تا مزمن که مچ دست را درگیر می‌کند می‌تواند باعث ناراحتی شدید در افراد شود و از ادامه زندگی روزمره جلوگیری کند.

زمانی که از درد مچ دست و جراحت رنج می‌برید، حتی فعالیت‌های جزئی مثل استفاده از ماوس بر روی رایانه، پیچاندن پیچ با پیچ گوشتی یا برداشتن کتری یک کار غیرممکن خواهد بود.

اگر درد مچ دست دارید، راه حل‌های متفاوتی برای درمان آن وجود دارد که می‌توانید برای کنترل درد طاقت فرسایی که تجربه می‌کنید استفاده شود. با استفاده از نوارهای نگهدارنده مچ دست و مچ بندها، شما می‌توانید در نهایت بدون اینکه هر بار که مچ دست خود را حرکت می‌دهید درد بکشید، به کارهای روزمره خود ادامه دهید.

کاربرد مچ بند

  •  برای رگ به رگ شدن و کشیدگی عضله
  •  برای تونل کارپال
  • برای پیچش انگشت شست
  •  برای آرتروز مچ دست
  •  برای بازوهای شکسته

برای دستیابی به بهترین نتیجه، باید به دنبال ترکیبی از همه گزینه‌های درمانی باشید که در آن افراد می‌توانند روی فیزیوتراپی برای بازسازی قدرت در مفصل تمرکز شود، سپس استراحت کنید تا اطمینان حاصل کنید که در این کار زیاده‌روی نکردید و در بین جلسات از مچ بند برای محافظت استفاده کنید.

نمایش 1–12 از 16 نتیجه