محصولات مادر و کودک

تعویض کودک (52)

شیر خشک و غذای کودک (21)

لوازم تغذیه کودک (52)

لوازم مادر (25)

مراقبت بهداشتی کودک (183)

نمایش 1–12 از 326 نتیجه

دسته بندی محصولات مادر و کودک شامل همه لوازم و وسایل مورد نیاز کودک و مادر می شود. این لوازم برای کودک، از شیر خشک و ظروف غذای او گرفته تا پوشک و وسایل مراقبتی-بهداشتی را شامل می شود. لوازم مربوط به مادر هم به دو دسته وسایل دوران بارداری و بعد از آن تقسیم می شوند.

از جمله محصولات بسیار مورد نیاز برای کودکان و نوزادن عبارتند از:

پوشک بچه، کرم مخصوص پای بچه، تشک تعویض، دستمال مرطوب یا دستمال پارچه ای برای پاک کردن بچه، وسایل بهداشتی کودک (مانند مسواک و خمیردندان، شامپو، لوسیون، کرم، قیچی و ناخن گیر، گوش پاک کن، پوآر بینی)، شیر خشک و غذای کمکی کودک، شیشه شیر، دندانگیر، پستانک و … .

داروخانه آنلاین دکتر دانیالی جهت سهولت انتخاب شما عزیزان، محصولات بخش مادر و کودک را در چند دسته مجزا تعریف کرده است، که بر حسب نیاز می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و تهیه نمایید.

محصولات مادر و کودک در دسته های زیر تقسیم می شوند:

تعویض کودک

شیر خشک و غذای کودک

لوازم تغذیه کودک

لوازم مادر

مراقبت بهداشتی کودک

خرید محصولات مادر و کودک

خرید اینترنتی انواع محصولات مرتبط با مادر و کودک با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از برندهای معتبر خارجی و ایرانی در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.