بهداشت آقایان

زیبایی و بهداشت فقط مخصوص بانوان نیست و آقایان نیز باید به شیوه خودشان رازهای بهداشت شخصی و تمیزی و زیبایی را رعایت کنند. آقایان برای اینکه بوی نامطبوع و ظاهر نامرتب نداشته باشند، لازم است برخی کارها را انجام دهند تا همیشه آراسته و مرتب به نظر برسند.

آلت تناسلی آقایان قسمتی از بدن است که نیاز به مراقبت های خاص دارد. سلامت این اندام برای بقای نسل ضروری است و بی توجهی به بهداشت اندام تناسلی، فرد را درگیر بیماری های خطرناکی خواهد کرد.

بهداشت ناحیه تناسلی مردان

آلت تناسلی سالم باید ترشحات غیر طبیعی ندارد و عاری از ضایعات، زگیل است. همجنین فرد هنگام ادرار کردن یا در فعالیت جنسی، در آلت تناسلی خود دردی را احساس نکند و قادر به حفظ نعوظ و باروری سالم نیز باشد.

موهای زیر بغل در آقایان ممکن است باکتری‌ها را به دام بیاندازد و باعث شود بوی بدن شما شدیدتر و ناخوشایندتر شود. آقایان باید موهای زیر بغل خود را کوتاه و اصلاح کنید تا بدنی تمیزتر و شاداب‌تر داشته باشید.

آب داغ و بخار باعث باز شدن منافذ پوست خواهد شد و موهای صورت آفایان را نرم‌تر می‌کند. بنابراین برای اصلاح موهای صورت تا زمانی که به اندازه کافی در حمام مانده باشید صبر کنید، در این حالت است که کمترین درد را احساس می‌کنید. بعد از ۵ دقیقه ماندن زیر روش حمام، می‌توانید اصلاح صورت خود را حتی بدون نیاز به کرم اصلاح نیز انجام داد.

الیاف مصنوعی مثل نایلون و … اجازه نمی‌دهند پوست بدن نفس بکشد بوی بدن را نیز بیشتر می‌کنند. بهتر است برای لباس و پوشاک خود به سراغ موادی مثل نخ و پنبه بروید که هوای بیشتری را به پوست می‌رساند. همچنین مطمئن شوید که لباس‌های به اندازه کافی گشاد هستند، لباس‌های تنگ عرق را روی سطح پوست نگه می‌دارند و باعث بوی ناخوشایند می‌شوند.

همچنین آقایان باید توجه داشته باشند که بعد از حمام و در طول روز نیز از اسپری، مام و … استفاده کنند تا خش بو و با طراوت باشند.

محصولات اصلاح (61)

محصولات بدن و حمام آقایان (22)

محصولات پوستی آقایان (25)

محصولات مو آقایان (16)

نمایش 1–12 از 134 نتیجه