سلامت گوارش

پروبیوتیک (26)

ضد اسهال (18)

ضد تهوع (4)

ضد سوزش معده (15)

ضد یبوست، ملین (47)

محصولات سلامت کبد و سم زدایی (44)

محصولات هموروئید (23)

نفخ و سوء هاضمه (46)

نمایش 1–12 از 218 نتیجه

اهمیت سلامت دستگاه گوارش

دستگاه گوارش انسان یک مجموعه از تعدادی اندام های ضروری بدن است که در کنار هم با هدف تولید انرژی از مواد غذایی دریافت شده و فراهم سازی مواد مغذی اساسی برای تغذیه بدن، فعالیت می کنند. تصور اکثر مردم این است که تنها دو عضو معده و روده مشمول دستگاه گوارش می شوند حال آنکه این دستگاه در بدن انسان پیچیدگی زیادی دارد و ارتقای سلامت آن بسیار حائز اهمیت است. اگر فردی نسبت به سلامت دستگاه گوارش خود بی اهمیت باشد، ممکن است در هضم و گوارش غذا با مشکلاتی برخورد کند و در نتیجه مواد مغذی کمتری توسط بدنش جذب شود.

تغذیه و سبک زندگی تعیین کننده سلامت دستگاه گوارش ما هستند. اگر قوانین اصولی را دنبال کنیم، می توانیم سلامت دستگاه گوارش خود را حفظ کرده و دچار بیماریهای گوارشی نشویم. مواردی مثل نوشیدن مقدار کافی آب، افزایش مصرف فیبر و ورزش همگی از عواملی هستند که به سلامت دستگاه گوارش کمک می کنند.

رژیم غذایی پر از فیبر

فیبر از جمله مواد مغذی و مورد نیاز برای سلامت دستگاه گوارش است، که قابلیت هضم و جذب توسط دستگاه گوارش انسان را ندارد. اما پیروی از یک رژیم غذایی پر فیبر و غنی از غلات کامل، سبزیجات، حبوبات و میوه ها می تواند سلامت گوارشی شما را بهبود بخشد. زیرا که فیبر در دستگاه گوارش انسان هضم نمی شود در نتیجه حجم زیادی آب را به خود جذب نموده و مانع از یبوست خواهد شد. همچنین این رژیم غذایی به درمان بیماری های گوارشی مانند دیورتیکولیت، هموروئید و سندرم روده تحریک پذیر (IBS) کمک می کند. علاوه بر دستگاه گوارش، مصرف فیبر در حفظ تعادل وزن و سلامت کلی بدن نیز تاثیرگذار است.

مکمل های سلامت گوارش

با افزایش سن، بدن آنزیم های گوارشی کمتری ترشح می کند، که می تواند مشکلاتی مانند گاز، نفخ و سوء هاضمه ایجاد کند. توصیه می شود که برخی مکمل های غذایی را مصرف کنید تا سیستم گوارشی سالمتری داشته باشید. مکمل‌های سلامت گوارش، جهت درمان مشکلات خاص دستگاه گوارش و بهبود سلامت دستگاه گوارش استفاده و تجویز می‌شوند.

داروخانه آنلاین دکتر دانیالی برای سهولت انتخاب شما عزیزان مکمل های سلامت گوارش را در چند دسته تقسیم کرده است، که بر حسب نیاز می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و تهیه نمایید.

مکمل های سلامت گوارش در دسته های زیر تقسیم می شوند:

پروبیوتیک

سلامت کبد و سم زدایی

ضد اسهال

ضد تهوع

ضد سوزش معده

ضد یبوست، ملین

نفخ و سوء هاضمه

هموروئید

خرید مکمل تخصصی سلامت گوارش

خرید اینترنتی معتبرترین و موثرترین مکمل های گوارش با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه از برندهای معتبر خارجی و ایرانی در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. این داروخانه برای حفظ سلامت گوارش شما عزیزان، انواع مکمل‌ها را در فرم های مختلفی چون قرص، کپسول، پودر، قطره و … در برندها و قیمت‌های مختلف موجود کرده است.

شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی مکمل‌های موجود در این داروخانه دارای برچسب اصالت کالا بوده و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.