بهداشت جنسی

ژل و اسپری (42)

محصولات کاندوم (49)

نمایش 1–12 از 92 نتیجه

کاندوم فوق العاده نازک و نامرئی کدکس

38.000 تومان
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

اسپری تاخیری لیدوکائین 10% مدل ICE سزار 65 میلی لیتر

126.000 تومان
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

رعایت بهداشت جنسی یکی از مهم ترین مسائلی است که افراد متاهل باید قبل و بعد از رابطه جنسی به آن توجه ویژه داشته باشند.

رعایت نکات بهداشتی می تواند تا حد بسیار زیادی جلوی بروز و شیوع بیماری های مقاربتی را بگیرد ، اما به دلیل کمبود موارد اطلاع رسانی و آگاهی رسانی، افراد بی توجه به این نکات ساده و مهم برای برقراری رابطه اقدام می کنند. در ادامه نکاتی در رابطه با بهداشت جنسی را به شما می گوییم.

اولین و مهم ترین نکته ای که معمولا در رسانه ها سلامت جنسی در مورد آن صحبت می شود، استفاده از کاندوم است. کاندوم به دلیل پوشش ارتجاعی که دارد باعث می شود تا در صورت حضور میکروب در بدن فرد، مانعی برای شیوع بیماری شود و به همین دلیل سلامت جنسی شریک جنسی خود را حفظ کرده اید.

رفع موهای زائد بدن به خصوص ناحیه دستگاه تناسلی از مواردی است که بسیاری از افراد کمتر به آن توجه می کنند، و بهتر است قبل از ایجاد رابطه از بین ببرید.

در دوران قاعدگی توصیه می شود که رابطه جنسی نداشته باشید. علی رغم اینکه برقراری رابطه جنسی در دوران قاعدگی  از نظر پزشکی پیشنهاد نمی شود اما همچنان برخی از زوجین بسیاری تمایل به برقراری رابطه جنسی در این دوران دارند.

رابطه مقعدی یا اورال سکس نوعی از رابطه است که نزدیکی و ارتباط جنسی از طریق مقعد صورت می گیرد. متاسفانه این رابطه در بین زوجین بسیار پر طرفدار و لذت بخش می باشد، در صورتی که مقعد بانوان به دلیل اینکه محلی برای دفع است ناحیه ای بسیار آلوده است و رابطه از این طریق برای زوجین خطرناک است.

استفاده از ژل های بهداشتی برای شستشو و دوش گرفتن قبل از نزدیکی را قبل از پوشیدن لباس آراسته در اولویت خود قرار دهید و این کارها باعث آراستگی و زیبایی می شود و در سلامت جنسی نقش بالایی دارد.

بهداشت روانی و سلامت روحی گاهی از سلامت فیزیکی پر اهمیت تر است و به همین دلیل در ایجاد رابطه حتما رضایت یا عدم رضایت شریک جنسی خود را باید در نظر بگیرید چرا که بسیاری از اختلافات و نارضایتی هایی که در حین رابطه جنسی به وجود می آید که از استرس، افسردگی، ترس و حتی تجربیات تلخی است که در گذشته برای افراد نشات می گیرد.