محصولات کمک تناسب اندام و ورزشی

تناسب اندام از مسائلی است که بسیاری از افراد به دنبال آن می باشندو می توان گفت که تناسب اندام علاوه بر پایین نگه داشتن وزن به شما کمک می کند بدنی کشیده و انعطاف پذیری نیز داشته باشید. تناسب اندام نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت بدن دارد. ثابت شده است که تمرینات ورزشی منظم و چشت سر هم، رژیم غذایی معقول و غنی از مواد مغذی و شیوه زندگی پرتحرک فاکتور های مهمی در حفظ سلامت بدن می باشند. وقتی بدن آماده نباشد کارهای ساده و روزانه به صورت بالقوه باعث صدمه دیدن عضلات خواهد شد. هنگامی که عضلات ظریف بدن به خصوص عضلات پشت و گردن به طور منظم تحت تمرینات ورزشی نباشند به راحتی صدمه خواهد دید. وقتی عضلات صدمه ببینند به زمانی طولانی برای بهبود و تناسب نیاز دارد.

اگر می خواهید به وزن ایده آل خود برسید ابتدا باید واقع بین باشید. اینکه دوست دارید طی چه مدت زمانی به چه وزنی برسید باید به صورت منطقی و واقعی ممکن باشد. سپس سعی کنید هدف گذاری خود را منطقی و جدی انجام دهید. هدف گذاری باید دقیق و فراتر از مواردی مثل من می خواهم وزن خود را کم کنم و موارد این چنینی از بین برد. باید هدف هوشمندانه و موثر برای خود انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که هدف مناسب برای رسیدن به وزن ایده آل باید به صورت ویژه انتخاب شود. شما باید توضیح مناسبی از هدف تان در ذهن خود داشته و آن را با خود تکرار کنید. از بهترین راه ها برای به وجود آوردن انگیزه در خود می باشد.

دقت کنید که به هنگام هدف گذاری از اعداد استفاده شود. به طور مثال واحدی مثل وزن، سایز لباس یا دور کمر را انتخاب و اندازه های مورد نظر خود برای هر کدام از آنها هدف قرار دهید. بدین ترتیب تا زمان رسیدن به آن اندازه خاص در رسیدن به هدف تلاش کنید.

شما می توانید با توجه به شغل، وضعیت خانه و محل کار، میزان پولی و مقدار زمانی که برای رسیدن به هدف خود دارید، هدف تعیین کنید. به طور کلی اول باید سبک زندگی خود را بررسی کنید سچس نسبت به آن برنامه ریزی کنید. به طور مثال اگر شما معلم هستید، باید زمانی که برای رسیدن به وزن ایده آل خود می گذارید خارج از زمان هایی باشد که به کارهای خانه و مدرسه رسیدگی می کنید. مثلا شاید بتوانید فقط روزی ۱۰ یا ۲۰ دقیقه پیاده روی داشته باشید و بیشتر از آن نتوانید. بنابراین برنامه ای بریزید که بتوانید به آن عمل کنید و از آن خسته نشوید.

ترازو وزن کشی (1)

گن لاغری (3)

در حال نمایش 5 نتیجه