مکمل تنظیم وزن

مکمل های تنظیم وزن به سه دسته بندی افزایش وزن، کاهش وزن و کاهش جذب تقسیم می شوند که می توانید بر حسب نیاز خود، محصولات مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید.

مکمل های لاغری و کاهش وزن

داشتن اندامی ایده آل و متناسب امروزه برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. تناسب اندام علاوه بر سلامت جسمانی و تندرستی، سلامت روانی و اعتماد به نفس را به همراه دارد. اگر شما دچار چاقی و اضافه وزن شده اید می توانید با استفاده از ورزش و رژیم های غذایی مناسب، به وزن ایده آل خود برسید. حال، در کنار این موارد، قرص ها و داروهای لاغری نیز می توانند کمک کننده باشند. این مکمل های برای افرادی مناسب است که قصد دارند با سرعت بالاتری وزن کم کرده و به اندام ایده آل خود دست یابند. همچنین ممکن است وقت یا توانایی انجام ورزش های سنگین را نیز نداشته باشند، و یا به اندازه ای چربی تجمع یافته در بدنشان زیاد است و یا اینکه اشتها و تمایل غیر قابل کنترلی به خوردن غذاها دارند، که لزوم مصرف مکمل های لاغری در کنار تغییر سبک زندگی و تغذیه آنها، احساس می شود.

به طور کلی مکمل های کاهش وزن دو نوعند: گیاهی و غیر گیاهی. مکمل های لاغری ارائه شده در داروخانه آنلاین صرفا شامل داروهای گیاهی می باشد که ترکیبات اصلی آنها عصاره ها و مواد موثره گیاهان است.

مکمل های کاهش جذب

این نوع از مکمل های لاغری دارای ترکیباتی می باشد که از جذب چربی به بدن جلوگیری می کنند. آنزیمی در بدن به نام آلفا آمیلاز وجود دارد که مسئول هضم کربوهیدرات ها در بدن است. این دسته از مکملها توانایی مهار این آنزیم را دارند که در نتیجه مانع از هضم و جذب پلی ساکاریدها و تبدیل آنها به گلوکز می‌شوند. در نهایت نیز سبب دفع کربوهیدارت ها از طریق مدفوع می شوند.

مکمل های افزایش وزن

لاغری نیز مانند چاقی دردسرهای خودش را دارد. به طور کلی، برای داشتن اندام مناسب ابتدا لازم است دلیل چاقی و یا لاغری را بدانیم.یکی از دلایلی که برای لاغری می تواند وجود داشته باشد بی اشتهایی به خوردن غذاهاست. کم شدن حجم غذا باعث شده تا فرد روز به روز لاغرتر شود. یکی از راه های افزایش اشتها و در نتیجه چاقی و افزایش وزن، استفاده از مکمل های در این زمینه است. همچنین مکمل های گینر و کربوهیدرات مناسبی جهت افزایش وزن و حجم بدن ورزشکاران در دسته مکمل های بدنسازی ارائه شده که می توانید بر حسب نیاز محصول مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید.

خرید مکمل های تنظیم وزن

خرید اینترنتی مکمل‌ تنظیم وزن با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت از برندهای معتبر بین المللی هم اکنون در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. تمامی مکمل‌های موجود در این داروخانه دارای برچسب اصالت کالا بوده و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

مکمل افزایش وزن (55)

مکمل کاهش جذب (23)

مکمل کاهش وزن (133)

نمایش 1–12 از 190 نتیجه