مکمل ترکیبات ویژه

گروه محصولات ترکیبات ویژه و مغذی در دسته بندی مکمل های غذایی در سایت داروخانه دکتر دانیالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. به طور کلی، این ترکیبات مربوط به اجزای مفید به کار رفته در غذاهای مصرفی می باشد که هر موجود زنده ای برای بقا و رشد خود به آنها نیاز دارد. این مواد مغذی دارای ارزش غذایی بالایی هستند. حجم اصلی انرژی مورد نیاز سیستم سوخت‌ وساز بدن، توسط درشت مغذی‌ها فراهم می گردد. ریز مغذی‌ها نیز ارائه دهنده کوفاکتورهای فرعی ضروری که برای سوخت‌وساز بدن اجرا می‌شود، می باشند. کمبود ریزمغذی یا کمبود غذایی کمبود یک یا چند ریزمغذی است. در انسان‌ این ریزمغذی‌ها شامل هر دو کمبود ویتامینها و کمبود مواد معدنی می باشد.

داروخانه آنلاین دکتر دانیالی جهت راحتی انتخاب شما عزیزان، مکمل‌های حاوی ترکیبات ویژه و مغذی را در چند دسته بندی تقسیم کرده که بر حسب نیاز خود می‌توانید به سهولت یک کلیک محصول مورد نظر خود را انتخاب و خرید خود راثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

انواع دسته بندی مکمل های ترکیبات ویژه عبارتند از :

آلفا لیپوئیک اسیدام اس امامگا3بروملینجلبک هاجینسینگرویال ژلیقارچ هاکلاژن و هیالورونیک اسیدکورکومینکیوتنگلوتاتیونگلوکوزامینلوتئینلیکوپن

آلفا لیپوئیک اسید (2)

ام اس ام (5)

امگا3 (58)

بروملین (1)

رویال ژلی (18)

کلاژن و هیالورونیک اسید (36)

کورکومین (10)

کیوتن (15)

گلوتاتیون (1)

گلوکوزامین (21)

لوتئین (3)

لیکوپن (3)

مکمل جلبک ها (13)

مکمل جینسینگ (21)

مکمل قارچ ها (8)

بر اساس قیمت

    نمایش 1–12 از 218 نتیجه