مراقبت بدن و حمام

حمام کردن جز کارهای خوشایند و آرامش بخشی است که باعث می شود خستگی شما کم شود و موجب تمیزی و پاکسازی بدن شما می شود. بسیاری فکر می کنند حمام کردن نکته خاصی ندارد اما در واقع این گونه نیست. شما باید هم قبل از حمام و هم در حین حمام  و هم بعد از حمام باید نکاتی را رعایت کنید تا سلامت پوست و بدن شما به طور بهتری تضمین شود. در ادامه نکاتی جهت مراقبت از بدن بعد حمام را به شما می گوییم.

انجام کار اشتباه بعد از حمام می تواند باعث شود از داشتن سالم ترین و درخشنده ترین پوست قابل تصور بهرمند نباشید. این کارهایی است که انجام می دهید باعث می شود پوستی جوان و باطراوت داشته باشید و همواره لطافت پوست خود را در پوست و بدن احساس کنید.

اولین نکته این است که سعی کنید دوش خود را با آب ولرم به پایان برسانید و با آب داغ این کار را نکنید.

وقتی پوست را با حوله نرم مالش می دهید حس خوبی به شما دست می دهد اما شما نباید این کار را انجام دهید . این حرف متخصصان پوست است. در عوض ، شما باید حوله را خیلی آهسته روی بدن خود بکشید تا پوستتان خشک شود.

از مرطوب کننده بلافاصله پس از حمام استفاده کنید و روی تمام بدن خود بمالید.

به این دلیل که پس از مرطوب کننده استفاده می کنید ، باید به محض خشک کردن خود با حوله از سرم های مخصوص صورت نیز استفاده کنید. چرا که منافذ پوست شما به طور کلی بعد از حمام بازتر می شوند و باعث می شود که سرم های شما را بهتر و بیشتر به خود جذب کنند و برای همین نتیجه بسیار بهتری از این کار می گیرید.

سپس بهتر است روی سرم صورت، از کرم صورت نیز استفاده کنید

همچنین شما باید مراقب پوست سر خود نیز باشید و به آن توجه و رسیدگی کنید. بهتر است پس از حمام از یک حالت دهنده مو استفاده کنید و به موهای خود بمالید و سپس به آرامی موها را  خود را شانه کنید.

بعد از دوش، زمان مناسبی برای چک کردن لکه ها و عیبهای بدن می باشد . این کار  شامل آکنه های پشت یا قفسه سینه ، جوش های صورت یا جوش های سر سیاه می باشد . شما می توانید آنها را  شناسایی کنید تا درمان کنید چون انجام این کار زمانی که لباسی بر تن دارید کار راحتی نیست .

روشن کننده بدن (15)

شوینده بدن (139)

ضد ترک بدن (7)

مرطوب کننده بدن (61)

بر اساس قیمت

    نمایش 1–12 از 223 نتیجه