لوازم تغذیه کودک

نقش موثر تغذیه سالم در سلامت جسمی و روانی کودک، برای همه روشن است. اما این تنها به غذایی که کودک میخورد ارتباط ندارد، بلکه لوازم مناسب برای تغدیه کودک نیز در این امر یاری دهنده می باشند. با توجه به تفاوت نوع تغذیه کودک با بزرگسالان، ظروف و لوازم غذاخوری کودکان مختص آنها و بر مبنای نیازشان طراحی می شوند. یکی از این لوازم، شیشه شیر است که از ملزومات اساسی برای کودک به حساب می آید چرا که بسیاری از نوزادان و کودکان تا دو سال اول در کنار تغذیه با شیر مادر، شیر خشک نیز مصرف می کنند. بنابراین نیازمند ظرف مخصوص برای نگهداری و مصرف شیر خشک هستند. از دیگر لوازم مورد نیاز نوزاد پستانک است و برای نوزادی مناسب است که پس از شیر نوشیدن باز هم بخواهد پستان بگیرد.

داروخانه آنلاین دکتر دانیالی جهت سهولت انتخاب شما عزیزان، لوازم تغذیه کودک را در چند دسته مجزا تعریف کرده است، که بر حسب نیاز می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و تهیه نمایید:

پستانک

دندان گیر

شیشه شیر

سر شیشه

خرید لوازم تغذیه کودک

خرید اینترنتی انواع لوازم تغذیه کودک با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمتها از برندهای معتبر خارجی و ایرانی در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی این محصولات اورجینال بوده و دارای تاييديه وزارت بهداشت هستند و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

پستانک (7)

دندان گیر (2)

سر شیشه (5)

شیشه شیر (21)

نمایش 1–12 از 39 نتیجه