مکمل قبل از تمرین

نمایش 1–12 از 29 نتیجه

پودر وان مور رپ بی پی آی اسپورت 250 گرم

1.347.000 تومان
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

مکمل قبل از تمرین مکملی است که اگر آن را قبل از تمرینات ورزشی مصرف کنید، توانایی شما در انجام تمرینات بیشتر می‌شود یا به عبارت دیگر عملکرد تمرینی بهتری خواهید داشت. برندهای مختلف مکمل‌های ورزشی، فرمول‌ یکسانی برای تولید مکمل‌های قبل از تمرین ندارند. در واقع هر یک از این مکمل‌ها فرمول خاص خود را دارند که باعث می‌شود با مکمل‌های دیگر تفاوت داشته باشند.

انتخاب نوع مکمل بدنسازی تاثیر بسیار زیادی در طول دوره ورزش ما خواهد داشت. شما می توانید از انواع مکمل ها و پودرهای بدنسازی کراتین، وی، کافئین، گلوتامین، پروتئین، آمینو اسیدها، کربوهیدرات ها و … استفاده کنید. با توجه به اینکه مکمل های بدنسازی به عنوان تامین کننده انرژی و نیروی مورد نیاز بدن ما هستند شما باید بهترین دوره های مکمل بدنسازی را در نظر داشته باشید.

دلایل مصرف مکمل‌های قبل از تمرین

بیشتر افراد برای اینکه هنگام تمرین کردن، عملکرد و احساس بهتری داشته باشند و احساس خستگی و کمبود انرژی مانع تمرین کردنشان نشود، مکمل‌های قبل از تمرین را مصرف می‌کنند. مکمل‌های قبل از تمرین با در نظر گرفتن تأثیرات آن‌ها مطالعه شده‌اند. در این مطالعه، معیارهای مرتبط با تمرین بهتر از جمله نکات زیر بررسی شدند؛

  • تأثیر مصرف مکمل قبل از تمرین روی توانایی و استقامت افراد
  • قابلیت مکمل قبل از تمرین برای به تأخیر انداختن احساس خستگی
  • کمک به تمرکز بیشتر هنگام تمرین با مصرف مکمل قبل از تمرین

این‌ها همان دلایلی هستند که افراد قبل از انجام تمرینات شدید ترجیح می‌دهند مکمل‌های قبل از تمرین را مصرف کنند. این تمرینات شدید می‌توانند جا‌به‌جا کردن وزنه‌های سنگین در تمرینات بدنسازی باشد یا دویدن یک مسافت طولانی در قالب دوی استقامت.

چند ساعت قبل از تمرین بدنسازی مکمل بخوریم ؟

این مکمل ها بهتر است حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه قبل از تمرین، مصرف گردند، تا مکمل به خوبی جذب بدن شما شود و تاثیرگذاری خود را در حین تمرین داشته باشد. در نظر داشته باشید که زمان مصرف مکمل انرژی زا نیز تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه گیری ورزشی شما خواهد داشت.

بهترین مکمل های بدنسازی پیش از تمرین :

  • کراتین
  • گلوتامین
  • پروتئین ها
  • بتا آلانین
  • کافئین
  • BCAA

خرید مکمل‌های قبل از تمرین

اگر قصد خرید بهترین مکمل های بدنسازی برای شروع دوره های مکمل بدنسازی و یک ورزش حرفه ای را دارید به شما پیشنهاد می کنیم به داروخانه آنلاین دکتر دانیالی مراجعه کنید. با در نظر گرفتن اینکه افراد تازه کار باید از بهترین و معتبر ترین مکمل های انرژی زا در طول دوره ورزش خود استفاده کنند ما به شما این فروشگاه اینترنتی را که یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین مراکز خرید انواع مکمل های غذایی و دارویی است پیشنهاد می کنیم. داشتن برچسب اصالت کالا یکی از مهمترین ویژگی‌هاییست که مکمل‌های ورزشی باید داشته باشد. تمامی مکمل‌های موجود در این داروخانه دارای برچسب اصالت کالا هستند و شما با اطمینان می‌توانید خرید نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید با مشاوران ما در مورد خرید محصولات مشاوره بگیرید.