دیسک کمر که به آن دیسک برآمده یا  دیسک بیرون زده نیز می گ.یند، یکی از مشکلات ستون فقرات است که ممکن است در هر جایی از ستون فقرات ایجاد شود، اما اغلب در ناحیه کمر رخ خواهد داد. برای این وضعیت، درمان‌های اثربخش بسیاری وجود دارد که در بین آن‌ها استفاده از کمربند می تواند طبی بهترین درمان است.

دیسک برآمده، غالبا نتیجه افزایش سن است. ممکن است شما هیچ کار اشتباهی نکرده باشید و این فرایند طبیعی با افزایش سن آغاز شما شود. در نتیجه این فرآیند، آب موجود در دیسک کاهش پیدا خواهد کرد و آن را کمتر از قبل انعطاف پذیر خواهد کرد و در نتیجه باعث درد کمر، به خصوص در ناحیه پایینی کمر نیز می‌شود.

دیسک بیرون زده وضعیت پیچیده‌ای نمی باشد و ممکن است نیاز به عمل جراحی نداشته باشد. فقط لازم است بهترین کمربند طبی را انتخاب کنید و بپوشید تا به کاهش درد ش شما کمک کند و بهبودی شما را فراهم کند. در هر صورت ما به شما توصیه می‌کنیم برای درمان صحیح و کامل، به پزشک مراجعه کنید و اطمینان داشته باشید برای درمان، به کمربند طبی نیاز دارید.

مزایای کمربند طبی

کمربند‌های طبی متناسب با آناتومی پزشکی بدن طراحی شده‌ است و در نتیجه از انحناهای طبیعی ستون فقرات شما، برای قرار گرفتن در یک تناسب راحت، پشتیبانی خواهد شد و بسته به سطح فشرده سازی مورد نظر یا فعالیت‌هایی که انجام می‌دهید، ممکن است کمر شما به پشتیبانی بیشتر یا کمتری نیاز پیدا کند.

یک کمربند طبی دارای قابلیت کشسانی مناسبی برای کاهش درد بخش پایینی کمر، از یک ماده نرم و دارای قابلیت تنفس تشکیل شده. دیگر لازم نیست درباره ساییدگی سطح پوست یا تحریک و التهاب پوستی نگران نباشید چرا که کمربند طبی به راحتی و بدون ایجاد اصطکاک روی پوست شما قرار خواهد گرفتد. با توجه به سبکی وزن مواد، بسته به ترجیح خود می‌توانید کمربند طبی را روی لباس یا زیر لباس بپوشید.

در حال نمایش 6 نتیجه