بهداشت و زیبایی

بهداشت آقایان (160)

بهداشت بانوان (139)

بهداشت جنسی (92)

بهداشت دهان و دندان (272)

بهداشت عمومی (148)

دست و ناخن (88)

محصولات مراقبت گوش و بینی (40)

مراقبت آفتاب (344)

مراقبت بدن و حمام (231)

مراقبت پا (13)

مراقبت پوست صورت (1902)

مراقبت چشم و دور چشم (191)

مراقبت مو (904)

برند
  بر اساس قیمت

   نمایش 1–12 از 4172 نتیجه

   میتوان گفت بهداشت و زیبایی از مسائل مهمی است که همه افراد باید به آن اهمیت بدهند تا در جامعه پذیرفته شوند و افراد به هم اهمیت بدهند .

   بهداشت چیست ؟

   معنی بهداشت عبارت است از علم و هنر پيشگيري از بيماري‌ها، طولاني کردن عمر، بالا بردن سطح سلامت و توانائي بشر که از راه کوشش‌‌هاي دسته جمعي افراد در جهت سالم‌سازي محيط، کنترل بيماري‌‌هاي واگيردار، آموزش همگاني بهداشت و نيز خدمات پزشکي و پرستاري براي تشخيص زودرس و درمان به موقع بيماري‌‌ها و توسعه يک نظام اجتماعي که در آن انسان براي نگهداري سلامت خود از امکانات لازم برخوردار باشد، می شود.
   به زان ساده می توان گفت بهداشت عبارت است از تأمين، حفظ و بالا بردن سطح تندرستي افراد یک جامعه.
   در قدیم آنچه درباره بهداشت و سلامت مطرح بود، موضوع حفظ سلامت بوده است اما امروزه ارتقاء سلامت نيز بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است.

   زیبایی

   معمولا افرادی با پوست و موی سالم، بیش از نیمی از معیار های زیبایی را دارند و به طبع از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار هستند.مو و پوست با نشاط و درخشان نشان دهنده بدنی سالم می باشد ؛ در بسیاری از موارد پزشکان وضعیت پوست و مو را به عنوان علائم و ملاکی برای تشخیص بیماری ها در نظر می گیرند . به طوری کلی می توان گفت افرادی با پوست و موی سالم، بیشتر از نیمی از معیارهای  زیبایی و سلامت را دارا هستند و به طبع از اعتماد به نفس بالاتری نیز برخور دارند.

   برای پیشگیری از عارضه های پوستی و آسیب های مو توجه به رعایت اصول بهداشتی بسیار دارای اهمیت خاصی هستند . مواردی مثل توجه به رژیم غذایی صحیح و مناسب سن، رعایت بهداشت فردی، پیشگیری از خستگی و آسیب های جسمی و روحی، انجام ورزش ها و تفریحات سالم و … از جمله کارهای مناسب برای رعایت بهداشت و زیبایی هستند.

   با توجه به وجود روش‌های درمانی مختلف برای درمان مشکلات و بیماری های پوست و مو مثل شامپو ها و سرم های مو، لایه‌برداری پوست با لیزر و ماساژ ویژه پوست، باید به این موضوع نیز توجه زیادی داشته باشید که رسیدگی روزانه به پوست و مو بیش از هر امر دیگری می‌تواند منجر به حفظ و ارتقا سلامت و بهداشت پوست و مو، و در نهایت زیبایی شما خواهد شد.