مکمل های تسکین دهنده درد در فرم های مختلف ژل ها، کرم ها، اسپری، قرص و کپسول در بازار موجود است که بیشتر آنها دارای ترکیبات گیاهی موثر در این زمینه می باشند. کرمها و ژلهای تسکین درد موضعی که از رایج ترین مکمل های تسکین درد هستند، از طریق پوست جذب شده و اکثرشان قابل استفاده بر روی پوست اطراف مفصل دردناک می باشند. این نوع داروهای ضد درد را بدون نیاز به نسخه از داروخانه ها می‌توان تهیه کرد. بعضی از انواع این داروها نیز به شکل اسپری یا برچسب هستند که بر روی پوست قرار می گیرند. به دلیل اینکه ماده موثره این محصولات از طریق پوست جذب می‌شود، بیشتر داروهای موضعی بهتر است در مفاصلی استفاده شوند که به سطح پوست نزدیک تر هستند، مثل مفاصل دست یا زانو تا اثربخشی سریعتری نیز داشته باشند.

این مکمل های ضد درد و التیام بخش بسته به فرمولاسیون و مکانیسم عملی که دارند هرکدام به شیوه ای موجب تسکین درد قسمتهای مختلف بدن می شوند. با این حال، این نوع مکمل ها عموما در بهبود دردهای التهابی و عضلانی-استخوانی، کبودی های ناشی از ضربات و آسیب‌های مفصلی و کمری، گرفتگی عضلات و … بسیار موثر می باشند.

خرید مکمل تخصصی تسکین درد

خرید اینترنتی انواع مکمل های تخصصی تسکین دهنده درد با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از برندهای معتبر خارجی و ایرانی در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. شما می توانید تنها با یک کلیک خرید خود را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. تمامی مکمل‌های موجود در این داروخانه دارای برچسب اصالت کالا بوده و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

نمایش 1–12 از 79 نتیجه