گلوتاتیون یک ترکیب پروتئینی کوچک و یک آنتی‌اکسیدان قوی جهت محافظت از اجزای مهم سلولی در مقابل واکنش با گروه‌های عاملی اکسیژن دار مثل رادیکال های آزاد و پراکسیدها می باشد. ترکیبات سمی دارای رادیکال آزاد، معمولاً با گلوتاتیون ترکیب شده و از بدن خارج می شوند. این ماده به‌طور طبیعی در کبد انسان بر اثر ترکیب سه اسید آمینه به وجود می‌آید. این اسید آمینه ها عبارتند از :سیستئین، اسید گلوتامیک و گلیسین.

گلوتاتیون نوعی آنتی اکسیدان است که تقریبا در تمامی سلول های بدن وجود دارد. علاوه بر نقش مهم این ترکیب در سم زدایی سلول ها از ترکیبات شیمیایی، این ماده مغذی می تواند اثرات ضد ملانوژنز (مهار تولید رنگدانه های پوست) نیز داشته باشد. گلوتاتیون از چندین روش مختلف می تواند تولید ملانین پوست را کاهش داده و به روشن شدن پوست کمک کند، از جمله این روش ها می توان به تحریک تولید بیشتر فئوملانین (رنگدانه کم رنگ تر موجود در پوست و مو) نسب به یوملانین (رنگدانه ی تیره تر پوست و مو) اشاره نمود. همچنین این ترکیب ویژه دارای خواص ضد پیری است.

مکمل گلوتاتیون یک آنتی اکسیدان مناسب در جهت حفظ سلامت پوست می باشد.

خرید مکمل گلوتاتیون

خرید اینترنتی مکمل‌های گلوتاتیون با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت از برندهای معتبر بین المللی هم اکنون در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. تمامی مکمل‌های موجود در این داروخانه دارای برچسب اصالت کالا بوده و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

در حال نمایش یک نتیجه