ام اس ام چیست ؟

ام اس ام (متیل‌سولفونیل‌متان MSM)، ترکیبی قدرتمند و ارگانیک می باشد که به طور طبیعی در بافت های گیاهی و جانوری زنده یافت شده و به عنوان یک مکمل غذایی محبوب در درمان کمکی بسیاری از بیماری ها نقش دارد. MSM حاوی گوگرد است و می تواند به اشکال پودر و یا کپسول مورد مصرف قرار گیرد. این ترکیب از قدرتمندترین مکمل های ضد التهاب و بسیار برای بدن سودمند می باشد. به تسکین درد مفاصل مرتبط با آرتروز کمک می کند و رینیت آلرژیک فصلی را کاهش می دهد.

ام اس ام سومین ماده ی جامدی است که در بدن یافت می شود، یک پودر گوگرد سفید خالص است که از اقیانوس سرچشمه می گیرد. در واقع، MSM یک گوگرد ارگانیک است که در تمام موجودات زنده یافت می شود، یک متابولیت غیر سمی دی متیل سولفوکسید (DMSO) است که سلامت تغذیه ای را در سطح بیوشیمیایی انجام می دهد.

فواید ماده ام اس ام

ام اس ام، تأمین کننده گوگرد بدن و یک ماده ضد التهاب و تورم است که در کاهش اسپاسم‌های عضلانی و درد نقشی موثر دارد. ام.اس. ام همراه ویتامین ث می‌تواند در تشکیل کلاژن بافتی کمک کند و موجب افزایش نفوذپذیری سلول‌ها نسبت به مواد غذایی و مایعات نیز می شود. ام‌اس‌ام با توجه به اثر آنتی‌اکسیدانی خود باعث ساخت کلاژن در غضروف‌ها شده، همچنین التهاب غضروف ها را کاهش می دهد. این ماده همچنین تورم را در مفاصل کاهش داده و موجب خون رسانی به عضلات می گردد و تسکین دهنده درد به ویژه در آرتریت است.

ام اس ام همچنین باعث افزایش جذب گلوکزامین و در نتیجه تسریع در ترمیم بافت‌ها و مفاصل تخریب شده می گردد. ام.اس. ام همراه با ویتامین ث همچنین می‌تواند در تنظیم انسولین موثر باشد. به علاوه، ام.اس. ام به تنهایی یکی از عوامل سم زدایی در بدن بوده و در دفع جیوه دارای سهم بسزایی است. تنظیم سیستم ایمنی به ویژه در بیماری‌های خود ایمنی نظیر آرتریت روماتوئید و ترمیم عضله از دیگر اثرات مهم MSM به‌شمار می‌رود.

خرید مکمل ام اس ام

خرید اینترنتی با کیفیت‌ترین مکمل‌های MSM همراه با مشاوره تخصصی با کمترین قیمت از داروخانه آنلاین دکتر دانیالی برای شما فراهم شده است. شما می‌توانید به سهولت یک کلیک محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.

در حال نمایش 5 نتیجه