ضد جوش

فیلـتر

نمایش 1–24 از 62 نتیجه

بیشتر افراد دنیا به زيبايي پوست شان اهمیت زیادی می دهند و همواره در طلب داشتن پوستی صاف و بدون جوش هستند. امروزه انتخاب یک محصول خوب براي پوست های حساس کار آنقدر ساده ای نیست چراکه در داروخانه ها و مغازه های لوازم آرایشی مجموعه ای از انواع گوناگون حسابی افراد را سردر گم می کند ولی یادتان باشد که باید محصول خود را درست انتخاب کنید و با متخصص صحبت کنید.

نکته ی مهمی که در درمان جوش وجود دارد ، کشف علت جوش است. اول از هرچیز، شما باید مطمئن شوید که منشأ جوش و اکنه، هورمونی و داخلی نیست. براي این کار، با مراجعه به پزشک و انجام آزمایشهای مرتبط، میتوانید از شرایط داخلی بدنتان آگاه شوید.

دلایل مختلفی در بوجود آمدن جوش مؤثر می باشد بعضی اشخاص زماني که وارد سن بلوغ میشوند با ترشح هورمون، ترشح چربی پوست آن ها افزایش می یابد و این چربی باعث بسته شدن منفذهای باز پوست آن ها خواهد شد که این امر باعث اشکار شدن جوش هایی بر روی پوست مي‌شود .

ولی گاهی برخی از افراد با بالا رفتن سن دچار جوش های بر روی پوست خود میشوند که امکان دارد عواملی مثل چربی زیاد پوست، استفاده از دارو، ژنتیکی و یا تغييرات هورمونی باعث اشکار شدن جوش های پوستی آن ها شود. بعضی اشخاص دچار جوش سرسیاه و سرسفید مي شوند که برطرف نکردن اینگونه جوش ها باعث بوجود آمدن جوش التهابی و چرکی خواهد شد.

درمان جوش

براي درمان جوش اول باید علت آن را بدانید رژیم غذای خود را تا حد زیادی کنترل کنید. در معرض شدید نور افتاب قرار نگیرید. از ضد افتاب مناسب پوست خود استفاده کنید. همچنین استفاده از دخانیات را کنار بگذارید چرا که باعث تشدید جوش ها خواهد شد .

همچنین برای درمان و پیشگیری از چوش می توانید از کرم های ضد جوش استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر ...