ضد قرمزی پوست

فیلـتر

نمایش دادن همه 11 نتیجه

معمولا بعضی از افراد قرمزی صورت را تجربه می کنند. معمولا پوست صورت بسیار حساس می باشد و سریعا در اثر ایجاد یک اختلال دچار قرمزی بیش از حد خواهد شد. این قرمزی ممکن است در تمامی قسمت‌های بدن ایجاد شود. کرم ضد قرمزی پوست می تواند راه مناسبی برای از بین بردن این قرمزی ها باشد.

شما باید در ابتدا دلیل ایجاد این قرمزی را شناسایی کنید، چرا که شاید حتی با خرید یک برند معتبر نیز مشکل شما حل نخواهد شد و نیاز به دکتر و درمان های تخصصی تر داشته باشید.

دلایل مختلفی ممکن است باعث ایجاد قرمزی پوست شما شوند. روش‌های بسیار زیادی برای کاهش قرمزی پوست موجود است . برخی از این روش‌ها طبیعی و برخی دیگر به واسطه داروهای شیمیایی می باشد . کرم‌های مختلفی برای کاهش قرمزی پوست ساخته می شود و داخل بازار عرضه خواهد شد. در این میان دو ماده طبیعی اثر بسیار زیادی بر کاهش التهاب و قرمزی پوست خواهد داشت

اگر به دنبال یک کرم ضد قرمزی معتبر و مرغوب هستید، باید در قسمت ترکیبات به دنبال گیاه کالاندولا و نئوترزان باشید. برند‌های معتبر لوازم آرایشی و بهداشتی، معمولا در تلاش هستند تا حتما از این دو ماده در کرم های ضد قرمزی استفاده کنند.

از طرف دیگر باید حتما به این نکته توجه داشته باشیم که گاهی استفاده از کرم ضد قرمزی نیز باعث حساسیت و التهاب پوست شما خواهد شد. قطعا این یک اتفاق بسیار نا‌امید کننده می تواند باشد که کرم ضد قرمزی التهاب پوست شما را نه تنها بهبود دهد، بلکه بر حجم آن نیز بیافزاید. این مساله زمانی دیده می‌شود که در داخل کرم ضد قرمزی از موادی حساسیت‌زا مثل پارابن استفاده شده باشد.

اطلاعات بیشتر ...