محصولات مرطوب کننده

فیلـتر

نمایش 1–24 از 192 نتیجه

کرم های مرطوب کننده‌ لایه بیرونی پوست را تغذیه می کند و  پوست را به نرمی و درخشندگی می رسانند. این کرم ها برای همه انواع پوست لازم می باشد. زیرا پوستی که رطوبت خود را از دست بدهد، خشک و پر از چین و چروک خواهد شد.

کرم های نرم و مرطوب کننده از مواد مختلفی تشکیل شده است. به همین علت ممکن است هنگام خرید شما میان انواع مختلفی از آنها و برای انتخاب سردرگم شوید. شما باید قبل از خرید جنس پوستتان را به خوبی شناسایی کنید. اگر پوست شما چرب است باید حتما کرمی را انتخاب کنید که فقط رطوبت رسان باشد. این در حالی است که پوست های خشک نیازمند مقدار مناسبی چربی هم می باشند. کرم هایی که در ترکیبشان آنتی اکسیدان هایی مثل چای سبز، بابونه و میوه های قرمز دارند، به شفاف شدن هر نوع پوستی کمک خواهند کرد و در عین حال از تخریب پوست نیز جلوگیری می کنند. اگر می توانید مرطوب کننده ای را انتخاب کنید که در آن از آلفاهیدروکسی اسید هم استفاده شده است. این کرم ها می توانند تا مقدار زیادی از چروک های ریز روی پوست شما جلوگیری می کند. همچنین از تشکیل منافذ بسته و ایجاد جوش و آکنه تی به خوبی جلوگیری می کنند. اگر پوستی خشک دارید، بهتر است نرم کننده هایی با پایه گلیسیرین را انتخاب شود و اگر پوستی حساس دارید حتما به گیاهان به کار رفته در محصول دقت شود.

این نکته را به یاد داشته باشید که ترکیب اصلی لوسیون های مرطوب کننده را آب تشکیل می دهد. برای همین است که یک لوسیون مرطوب کننده به مراتب رقیق تر از کرم های مرطوب کننده است. همین خاصیت لوسیون باعث می شود که پزشکان معمولا لوسیون مرطوب کننده را برای پوست چرب یا خیلی چرب توصیه می شود و کرم ها را برای پوست های خشک مصرف می شود . نکته ای که باید همواره به آن توجه داشته باشید این است که غلظت مرطوب کننده ها به نسبت زمان و محل استفاده از آن روی بدن تغییر پیدا خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر ...