ضد چروک

فیلـتر

نمایش 1–24 از 140 نتیجه

پوست چرب و مختلط شما با بالا رفتن سن به یک پوست خشک تبدیل خواهد شد و به مواد مغذی بیشتری نیز نیاز خواهد داشت. بنابراین، بهترین کرم های ضد چروک  نیز چین و چروک ها را از بین نمی برند. این محصولات با پاکسازی سلول های مرده و بهتر کردن ظاهر کلی پوست کمک زیادی می کند تا پوست صاف تر و شفاف به نظر برسد.

کرم های ضد چروک با روش های مختلف عمل می کنند. برخی از ضد چروک ها با پررنگ کردن پوست عمل می کنند، بع این صورت که با تحریک پوست برای ساخت کلاژن، باعث پرکردن چین و چروک ها می شوند و بسیاری از  آنها نیز به روند بازسازی طبیعی پوست سرعت بالایی می بخشند. محصولات ضد چروک به طور کل اثربخشی آنتی اکسیدان ها را درون پوست افزایش داده و یا غدد پوستی را برای تولید سبوم یا همان چربی پوستی تحریک می کنند.

برای انتخاب یک کرم ضد چروک مناسب، ابتدا باید از نوع پوست و شرایط آن شناخت دقیق داشته باشید . قدم بعدی در نظر گرفتن سن می باشد و در آخر نیز شرایط ظاهری پوست مهم است.

برخی در سن ۵۰ سالگی ممکن است ، چروک هایی به میزان یک فرد ۶۰ ساله داشته باشند. این افراد نیاز به انتخاب یک ضد چروک قوی و در کنار آن تغییر در عادات رفتاری دارند. تأثیر محصولات ضد چروک به میزان مصرف آن بستگی ندارد؛ بلکه انتخاب درست محصول و استمرار در استفاده از آن مهم می باشد.

با بالا رفتن سن ، کلاژن و الاستین پوست کم می شود، بنابراین بیشتر داروها و روش های درمانی مختلف برای از بین بردن چروک ها به گونه ای ساخته شده اند که کلاژن و الاستین زیرپوست را تحریک کرده و درنتیجه این تحریک، پوست سفت تر می شود و چروک ها نمود کمتری خواهند داشت.

سردسته کرم های ضد چروک، کرم های اسید میوه می باشد. ترکیبات اسید میوه سلول های زیرپوست را تحریک کرده تا کلاژن سازی و ساخت الاستین زیاد شود. اسیدهای میوه از میوه های طبیعی گرفته می شوند و نوع دیگر این نوع کرم ها ترکیبات ترتینوئین می باشد. ترتینوئین شکل تغییر یافته ویتامین A می باشد. ترتینوئین درمان اصلی جوش های زیرپوستی است اما می تواند در بهبود چروک ها نیز بسیار موثر عمل کند.

اطلاعات بیشتر ...