بر اساس قیمت

  نمایش 1–12 از 412 نتیجه

  مراقبت از پوست صورت برای بسیاری از افراد مهم است و از دغدغه‌های همیشگی محسوب خواهد شد. استفاده از کرم آبرسان پوست و کرم‌های روز و شب که مخصوص پوست های مختلف، رطوبت لازم را به سلول‌های پوست صورت رسانده و چربی اضافی را نیز جذب خواهد کرد. در کنار محصولات آرایشی توصیه شده که باید به صورت روزانه و بر اساس یک روتین منظم استفاده شود.

  بسیاری از متخصصان پوست و توصیه می‌کنند که به جای استفاده از ماسک‌های مختلف پوستی مانند ماسک صورت برای پوست چرب، پوست خشک، حساس و غیره پاک کننده و تونر را به سبد آرایشی خود اضافه کنید که مؤثرتر می باشد.  هدف اصلی استفاده از تونر صورت این  است که محصول برای داشتن سلامت بیشتر، پاکسازی پوست را به گونه‌ای عمیق انجام می‌دهد که منافذ پوست را از آلودگی ها و گرد و غبار پاک می کند. توجه داشته باشید که حتی شستشوی صورت با پاک‌کننده‌های صابونی که به طور معمول بعد از بودن در هوای آلوده انجام می‌شود، هم نمی‌تواند تأثیر تونر را روی پوست داشته باشد. چرا که صابون یا شوینده‌ها قادر نیستند به منافذ پوست نفوذ کنند و آلودگی ها را از بین ببرند و پاکسازی همیق را انجام دهد.

  تونر صورت با توجه به انواع پوست صورت در بازار موجود می باشد و مانند دیگر محصولات آرایشی، باید نوعی از تونر را انتخاب کنیم که برای پوست مناسب می باشد . اگر پوستتان چرب، مختلط و یا خشک است می‌توانید نوعی از تونر را خریداری کنید که با خصوصیات پوستی شما هماهنگ می باشد. با انتخاب تونر مناسب، چربی پوست را به مقدار زیادی متعادل می کنید و پوستی شفاف و سالم پس از مصرف آن تجربه خواهید کرد.

  فواید استفاده از تونر

  • تمیز شدن منافذ پوست
  • شفاف شدن پوست صورت
  • تنظیم pH پوست
  • آبرسانی به پوست صورت
  • بسته شدن منافذ پوست