پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن 400 گرم

Fast Meal Pediatrics Smart Nutrition Powder 400g

ویژگی‌های پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن:

  • مکمل غذایی ویژه‌ی کودکان ۲ تا ۱۰ ساله با طعم دلخواه کودکان
  • حاوی تمام درشت مغذی ها و ریز مغذی ها
  • حاوی کلسیم، ویتامین دی۳ D3، پروتئین و روی جهت رشد و ساخت استخوان‌ها
  • پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن کودک
  • حاوی پری بیوتیک و رعایت شاخص گلیسمی GL جهت سلامتی کودک


۲۳۹.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن

در این محصول از دسته بندی غذای کمکی از محصولات شیرخشک و غذای کودک از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن، حاوی تمام مواد غذایی مورد نیاز کودکان و مناسب ۲ تا ۱۰ سال می‌باشد که از سوءتغذیه رنج می‌برند تا بتوانند انرژی روزانه‌ی خود را دریافت کنند و در رشد و سلامتی جسمی یا روانی آن‌ها مفید باشد که می‌توان محلول تهیه شده را به صورت دهانی و یا حتا از طریق لوله دریافت نمود. شاید بسیاری از شما خوانندگان این مقاله، کمتر در اطرافیان خود دیده باشید که کودکی دچار سوء تغذیه است که این بستگی به شرایط مالی یا حتا جغرافیایی و نیز وضعیت جسمانی کودکان دارد. ولی باید گفت که افسوسمندانه به جمعیت کودکانی که دچار سوء تغذیه هستند، سالانه افزوده می‌شود.

مهمترین و یا شاید بارزترین نشانه در کودکانی که از سوء تغذیه رنج می‌برند، عدم رشد کافی بدنی و جسمی آنهاست. که در کنار این نشانه‌، می‌توان به خستگی، سردرد، گیجی و عدم تمرکز کافی بر موضوعی خاص، سیستم ایمنی بدن ضعیف و دچار شدن به بیماری‌های عفونی، لاغری بیش از اندازه، افسردگی‌، کم‌خونی و حساسیت بالا به سرما، دیر بهبود یافتن زخم‌ها و بریدگی‌ها و … بسیاری دیگر اشاره نمود.

آری کودک، همیشه نیاز به مراقبت درست و صحیح دارد و می‌بایست غذای روزانه‌ی او سرشار از مواد ضروری و مغذی باشد تا رشد و تکامل طبیعی جسمی و روانی خود را دنبال نماید. در برخی موارد نیز که کودک در بستر بیماری و در شرایطی خاص است و تأمین تمام مواد غذایی برای او ساده نخواهد بود و ممکن است به سوء تغذیه دچار شود، بهتر است که از پودرها و مکمل‌های ویژه‌ی آنان بهره برد تا روند بهبودی او سرعت بیشتری یابد و در طول روز نه گرسنه بماند و نه از مواد مغذی بی‌بهره باشد.

پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن

پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن

پودر پدیاتریکس اسمارت فست میل 400 گرمی Fast Meal Pediatrics Smart Nutrition Powder 400g، یک مکمل غذایی و ویژه‌ی کودکان ۲ تا ۱۰ ساله با طعم دلخواه کودکان است که حاوی همه‌ی درشت مغذی ها و ریز مغذی ها، از جمله ویتامین‌ها، مواد معدنی، کربوهیدرات‌، پروتئین و چربی است که نه تنها در سلامت سیستم دفاعی بدن کودکان اثرگذار است و آن‌ها را از عامل‌های بیماری‌زا حفظ می‌کند. بلکه از رشد جسمی و روانی کودکان موثر خواهد بود.

پودر پدیاتریکس اسمارت فست میل، حاوی کلسیم، ویتامین دی۳ D3، پروتئین و روی می‌باشد که در رشد و ساخت استخوان‌های کودک موثر و مفید است و حاوی پروبیوتیک می‌باشد که شاخص گلیسمی GL را رعایت نموده تا در دریافت میزان قند، فیبر و نشاسته‌ی مورد نیاز کودک بطور روزانه حد اعتدال را داشته باشد.

پری بیوتیک:

پری بیوتیک‌ها فیبرهای گیاهی خاصی هستند که به رشد باکتری های سالم در روده کمک می‌کنند. پری بیوتیک‌ها منبع غذایی برای باکتری های سالم روده هستند. آنها کربوهیدرات‌هایی هستند که بدن نمی‌تواند آن را هضم کند. بنابراین آنها به دستگاه گوارش تحتانی می‌روند، تا به رشد باکتری‌های سالم کمک کنند. این باعث می شود سیستم گوارش کودک بهتر کار کند. پری بیوتیک‌ها می توانند، به جذب کلسیم کمک کنند. غذاها را سریع‌تر نرم کنند. سلول‌های پوشاننده ی روده را سالم نگهدارند.

فواید پروتئین برای کودکان:

به عضله سازی و سلامت ماهیچه‌ای و به ساخت، نگهداری و جایگزینی بافت‌های بدن کمک می‌کند. باعث رشد سلول‌ها می‌شود. به افزایش متابولیسم و تقویت سیستم ایمنی بدن و تولید هموگلوبین خون کمک می‌کند. پروتئین‌ها منبع خوبی برای انرژی و رشد جسمانی بشمار می‌روند.

۵ دلیلی که ویتامین D3 برای کودکان بسیار مهم است:

به استخوان‌ها و دندان‌ها استحکام می‌بخشد و آن‌ها را قوی‌تر می‌کند. سیستم ایمنی را بهبود بخشید می‌بخشد. برای پیشگیری از بیماری‌ها حیاتی است. در مدیریت وزن سالم کودک موثر است.

روی:

کودکان برای رشد و تکامل به روی نیاز دارند. روی یک ماده‌ی معدنی ضروری بدن است که برای عملکرد سیستم ایمنی، بهبود زخم و حواس بویایی و چشایی مهم است. از پوست، مو و ناخن را حمایت می‌کند.

کلسیم:

ما انسان‌ها تنها یک فرصت برای ساختن استخوان‌های قوی داریم و  آن زمانی است که کودک و نوجوان هستیم. کودکانی که کلسیم کافی دریافت می‌کنند زندگی بزرگسالی خود را با قوی‌ترین استخوان‌های ممکن آغاز می‌کنند. کودکان خردسال و نوزادان برای پیشگیری از بیماری به نام راشیتیسم به کلسیم و ویتامین دی D نیاز دارند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد

پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن

پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن

موارد مصرف پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن:

این پودر (فست میل) می‌تواند تمامی نیازهای تغذیه‌ای کودکان ۲ تا ۱۰ ساله را که به سوءتغذیه دچار هستند، شامل درشت مغذی ها (کربوهیدرات، پروتئین و چربی) و ریزمغذی‌ها (ویتامین‌ها و مواد معدنی) را در صورت استفاده در مقادیر توصیه شده، تأمین نماید. همچنین این فرآورده می‌تواند برای تغذیه با لوله یا تغذیه از راه دهان مصرف شود. این فرآورده را می‌توان یک تا سه وعده مصرف کرد.

روش مصرف پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن:

برای آماده نمودن یک وعده‌ی غذایی ۲۲۰ میلی‌لیتر، نخست ۵ پیمانه (هر پیمانه برابر با ۹ گرم پودر است) را درون ظرفی بریزید و سپس ۱۸۵ میلی‌لیتر آب را بدان کم کم بیافزایید و خوب هم بزنید تا خوب ترکیب شود‌.

محلول تهیه شده را درجا استفاده نمایید، در غیر این صورت آن را در ظرفی دربسته درون یخچال بگذارید و آن را حداکثر در مدت ۲۴ ساعت مصرف‌ کنید. هر میلی‌لیتر محلول آماده‌شده محتوی یک کیلوکالری انرژی می‌باشد.

هشدار مصرف پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن:

محتویات قوطی بازشده، حداکثر تا سه هفته مصرف شود.

موارد منع مصرف پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن:

کودکان دارای حساسیت به پروتئین سویا و مبتلایان به گالاکتوزمیا و فنیل کتونوریا از مصرف‌ این فرآورده خودداری نمایند.

بیماران متابولیک نارسایی‌ کلیه، پانکراتیت حاد و در شرایط ویژه‌ی سلامتی، با نظر پزشک مصرف‌ نمایند.

در صورت مصرف همزمان فرآورده با داروهای دیگر، پیش از مصرف با پزشک مشورت نمایند.

این فرآورده به منظور تزریقی وریدی نمی‌باشد.

شرایط نگهداری پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن:

قوطی را جای خشک و خنک در دمای اتاق و کمتر از ۲۵ درجه‌ی سانتی گراد، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

ترکیبات پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن:

پروتئین شیر (کازئین و پروتئین وی)، پروتئین ایزوله سویا، مالتودکسترین، اینولین، پروبیوتیک‌ها (لاکتوباسیلوس های مفید و بیفیدوباکتریوم)، نشاسته‌ی ذرت، سوکروز، روغن‌های گیاهی با امگا۳ و اولئیک بالا، املاح معدنی، ویتامین‌ها، طعم‌دهنده‌.

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
انرژی۴۸۵ کیلوکالری_
چربی۱۴/۷ گرم_
پروتئین۲۴ گرم_
امگا۳۲/۷ گرم_
امگا۶۵/۴۵ گرم_
کربوهیدرات۵۱/۱ گرم_
فیبر۲/۰ گرم_
اینوزیتول۳۹/۴ میلی‌گرم_
تائورین۳۵/۴ میلی‌گرم_
کارنیتین۸/۴ میلی‌گرم_
ویتامین‌ها:
ویتامین آ۱۲۷۰ واحد بین المللی_
ویتامین دی۳۱۵۸ واحد بین المللی_
ویتامین ای۱۱/۴ واحد بین المللی_
ویتامین کا۱ ۱۸/۸ میکروگرم_
ویتامین سی۵۰/۰ میلی‌گرم_
اسید فولیک۱۰۸ میکروگرم_
ویتامین ب۱۱/۳۵ میلی‌گرم_
ویتامین ب۲۱/۰۳ میلی‌گرم_
ویتامین ب۶۱/۳ میلی‌گرم_
ویتامین ب۱۲۱/۵ میکروگرم_
نیاسین۸/۴ میلی‌گرم_
اسید پانتوتنیک۳/۴۵ میلی‌گرم_
بیوتین۱۸/۲ میکروگرم_
کولین۱۴۸/۰ میلی‌گرم_
مواد کانی:
آهن۶/۹ میلی‌گرم_
روی۴/۹ میلی‌گرم_
منگنز۱/۲۳ میلی‌گرم_
مس۵۰۰ میکروگرم_
ید۴۷/۳ میکروگرم_
سلنیوم۱۴/۸ میکروگرم_
کروم۱۵/۰ میکروگرم_
مولیبدن۲۴/۶ میکروگرم_
سدیم۲۲۷/۰ میلی‌گرم_
پتاسیم۶۴۰/۰ میلی‌گرم_
کلر۴۹۳/۰ میلی‌گرم_
فسفر۳۰۰/۰ میلی‌گرم_
منیزیم۹۸/۰ میلی‌گرم_
کلسیم۵۳۸/۰ میلی‌گرم_
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

اسمارت نوتریشن برندی ایرانی از شرکت پژوهش گستران تغذیه آسان ارائه دهنده مکمل های کمک درمانی است.شرکت پژوهش گستران تغذیه آسان با اعتقاد و نگاه به ضرورت تغذیه هوشمند آحاد جامعه بر اساس گروه های سنی و جنسی و تامین نیاز های تغذیه ای در شرایط خاص فیزیولوژیک و بیماری ها، شرکتی بر پایه دانش فنی روز علم غذا و تغذیه است که فعالیت خود را در قالب یک هسته فناوری با مشارکت تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی در مرکز رشد و نوآوری وابسته به معاونت علمی و فناوری در سال 1395 بصورت استارت آپ شروع نمود و سپس تحت نام شرکت پژوهش گستران تغذیه آسان در سال 1396 بصورت سهامی خاص ثبت شد.

ویژگیهای محصول

وزن 500 گرم
نوع محصول

پودر

گروه

غذای کمکی کودک

وزن

400 گرم

طعم

موزی

نوع محفظه

قوطی فلزی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

شرکت پژوهش گستران تغذیه آسان

برند

1 دیدگاه برای پودر فست میل پدیاتریکس اسمارت نوتریشن 400 گرم

  1. گوهر کشاورزی

    تقویتی مناسب برای کودکان

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *