شیر خشک و غذای کودک

شیر مادر برای کودک بهترین غذاست و هیچ شیرخشکی نمی‌تواند جایگزین آن شود. اما به دلایل گوناگون خیلی از کودکان چه به‌عنوان کمک غذا و چه غذای اصلی نیاز به شیرخشک پیدا می‌کنند. به هر دلیل که شیر خشک را اضافه می‌کنید، در نظر داشته باشید که حتی مقدار کمی شیر مادر هم همیشه بهتر از نبودن آن است. بنابراین هر مقداری که بتوانید به کودک شیر خودتان را بدهید خوب است، حتی اگر فقط یک یا دو بار در روز باشد.

امروزه مکمل های شیر خشک و غذای کودک با کیفیتی در بازار موجود است که با وجود ترکیبات موثر تا حدودی می تواند جایگزین شیر مادر شود. انواع شیر خشک و غذای کودک برای سنین مختلف را هم اکنون می‌توانید از داروخانه آنلاین دکتر دانیالی تهیه کنید. این نکته را مد نظر داشته باشید که بعد از باز کردن درب قوطی طی ۳ الی ۴ هفته شیر خشک را مصرف نمایید. در صورت عدم مصرف بایستی دور ریخته شود. همچنین شیر خشکی را که برای یک ساعت یا بیشتر در دمای اتاق مانده است، دور بریزید.

داروخانه آنلاین دکتر دانیالی بستری را فراهم نموده تا بتوانید به راحتی تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوران ما به صورت تخصصی می‌توانند در زمینه خرید انواع مکمل های مورد نیازتان، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. تمامی مکمل‌های موجود در داروخانه دکتر دانیالی با برچسب اصالت کالا، کیفیت بالا و قیمت مناسب قابل ارائه می باشند.

نمایش 1–12 از 17 نتیجه