کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین

Bio Marine Sun & Sea Kit Oily To Combination Skin

ویژگی‌های کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین:

  • بسته‌بندی ویژه‌ی پوست چرب، مختلط و دارای جوش
  • حاوی ۴ قلم محصول؛ ۱. کرم ضد آفتاب SPF50 فاقد چربی بایو مارین. ۲. فلوئید رطوبت رسان و مات کننده پوست بایو مارین. ۳. ژل شستشوی پوست چرب صورت بایو مارین. ۴. ماسک صورت پاکسازی کننده‌ کائولن بایو مارین. + یک عدد پد پاک‌کننده‌ی پوست.
  • حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات اثربخش‌
  • رطوبت‌رسان و مغذی پوست
  • دارای خواص آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی
  • کنترل کننده‌ی ترشح چربی پوست
  • خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد و ضد آلودگی‌های محیطی
  • فاقد چربی و غیرجوش‌زا

تاریخ انقضا: 1405/02/13

۷۹۹.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین: کیت مراقبتی روزانه از پوست چرب، مختلط‌ و جوشدار

در این محصول از دسته‌بندی محصولات مراقبت پوست صورت سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کیت پوست چرب و جوشدار بایو مارین مدل خورشید و دریا، یک بسته‌بندی مناسب از فرآورده‌های مراقبتی روزانه از پوست صورت و گردن می‌باشد که دربرگیرنده‌ی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات مغذی و مفیدی است که شامل؛ ۴ قلم محصول از برند Bio Marine می‌باشد و عبارتند از:

۱. کرم ضد آفتاب فاقد چربی بایو مارین.

۲. فلوئید رطوبت رسان و مات کننده پوست بایو مارین.

۳. ژل شستشوی پوست چرب بایو مارین.

۴. ماسک صورت پاکسازی کننده‌ کائولن بایو مارین.

داشتن پوستی سالم، شفاف و زیبا تنها منوط به عامل ژنتیک نیست، بلکه داشتن یک روتین مراقبت پوستی با نوع پوست، می‌تواند در حفظ و بهبود سلامت ظاهری پوست موثر باشد. پوست چرب نیز، به دلیل ترشح بیش از حد چربی، در خطر آسیب‌دیدگی قرار دارد‌.

محصولات گنجانده شده در کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین Bio Marine Sun & Sea Kit Oily To Combination Skin؛ هر کدام حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی می‌باشد که این عصاره‌ها نه تنها باعث آب‌رسانی عمیق پوست می‌شوند بلکه مملو از مواد مغذی همچون؛ مواد معدنی، ویتامین‌ها، اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه بوده که از خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی برخوردار هستند. و در محافظت از پوست با رادیکال‌های آزاد و آلودگی‌های محیطی مبارزه می‌کنند و به خنثی نمودن اثرات آسیب‌رسان آن‌ها می‌پردازند.

کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین

Bio Marine Sun & Sea Kit Oily Skin

عصاره‌‌ی جلبک‌های دریایی، در لایه‌برداری، متعادل‌سازی چربی و رطوبت پوست کمک نموده و به کاهش تولید سبوم پوست کمک می‌کند و هم‌چنین باکتری‌های مولد جوش و آکنه را مورد هدف قرار داده که این در کاهش و پیش‌گیری‌ از التهاب و جوش موثر است و به مات نمودن پوست می‌پردازد.

عصاره‌‌ی جلبک‌های دریایی، در تحریک ساخت کلاژن پوست و مهار آنزیم تیروزیناز موثر هستند و این به کاهش چین و چروک و کاهش و رفع لک‌های تیره‌ی ناشی از جوش و آفتاب کمک می‌نماید‌. عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، برای انواع پوست مفید بوده و این می‌تواند در کاهش خشکی، قرمزی و بهبود برخی از بیماری‌های پوستی مانند؛ پسوریازیس یا اگزما و روزاسه سودمند‌ باشد‌.

۱. کرم ضد آفتاب فاقد چربی بی‌ رنگ SPF50 بايو مارين 50 میلی‌ لیتر Bio Marine Aqua Sun SPF50+ Oil Free Cream 50ml موجود در کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین:

حاوی فیلتر‌های ضد آفتاب و هم‌چنین دربردارنده‌ی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، کلاژن، توکوفرول و سدیم آسکوربیل فسفات می‌باشد که به محافظت بالا از پوست در برابر تابش‌های فرابنفش و زیان‌آور نور خورشید کمک می‌نماید و ویژه‌ی پوست‌های چرب و دارای جوش فرموله و تولید شده است.

کرم ضد آفتاب فاقد چربی بايو مارين، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، فاقد چربی و آب‌رسان است و در کنترل ترشح چربی باربری و نیز خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد و ضد یاری‌رسان است. و توسط پوست به سرعت جذب می‌شود و حس چربی و سنگینی بر روی پوست ایجاد نمی‌کند و در برابر تعریق و شست‌وشو مقاوم است.

۲. فلوئید رطوبت‌رسان و مات کننده پوست آکوا دتوکس بایو مارین 50 میلی‌ لیتر Bio Marine Aqua Detox Ultra Matt Hydrating Fluid 50ml موجود در کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین:

حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، کلاژن هیدرولیز‌شده، عصاره‌ی کاراگینان، عصاره‌ی پلانگتون، عصاره‌ی لامارينا (ساخارینا)، عصاره‌ی سینامون و ژل آلوئه‌ورا می‌باشد که در کمک به ‌رطوبت‌رسانی، تنظیم‌ ترشح چربی و مات‌‌ شدن پوست مفید خواهد بود.

فلوئید رطوبت‌رسان و مات کننده بایو مارین، همچنین بدون چربی است و برای پوست‌ چرب و جوش‌دار فرموله شده است و جمع کننده منافذ باز پوست، کاهش و رفع جوش، برطرف‌ شدن براقیت ناشی از ترشح چربی پوست را به هم‌راه دارد. به افزایش نرمی و لطافت پوست کمک می‌کند.

۳. ژل شستشوی پوست چرب و جوشدار آکوا پیور بایو مارين 150 میلی لیتر Bio Marine Aqua Pure Purifying Cleansing Gel 150ml موجود در کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین:

حاوی مواد شوینده، عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، اسید سالیسیلیک، اسید لاکتیک و عاری مواد صابونی می‌باشد که باعث‌ پاک‌سازی پوست صورت و گردن از مواد آرایشی، آلودگی‌های محیطی و چربی اضافی می‌شود و برای پوست‌های چرب، مختلط و دارای جوش مناسب است.

ژل شستشوی پوست چرب بایو مارين، عاری از ترکیبات و روغن‌های غیر جوش‌زا است و در کنترل ترشح سبوم و پی هاش pH سازگار با پوست (۵/۵ pH) کارساز است و بدون ایجاد التهاب، خشکی یا کشیدگی، در تمیز نمودن پوست یاری‌رسان خواهد بود. این فرآورده در کمک به پیش‌گیری از ایجاد جوش، کومدون‌های سرسیاه و جوش‌های صورت کمک می‌کند و به افزایش‌ سلامت و شادابی پوست می‌پردازد.

کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین

Bio Marine Sun & Sea Kit Oily Skin

۴. ماسک صورت پاکسازی کننده حاوى كائولن آکوا پیور بايو مارين 1 ساشه 15 میلی‌ لیتری Bio Marine Aqua Pure Purifying Facial Mud Mask 1 Sachets 15ml موجود در کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین:

حاوی عصاره‌‌های جلبک‌های دریایی، گریپ فروت، چای سبز و انار، هم‌چنین پلانکتون و کائولن می‌باشد که به پاک‌سازی‌ عمیق پوست و کمک به رفع سلول‌های فرسوده‌ی پوست می‌پردازد که باعث بهبود شفافیت و درخشش پوست می‌شود که مناسب پوست صورت و گردن است.

ماسک صورت پاکسازی کننده كائولن بايو مارين، در جمع شدن منافذ بیش از حد باز پوست و برطرف شدن دانه‌های سرسیاه، تنظیم‌ ترشح چربی پوست و جذب چربی اضافی و پاک‌سازی پوست، بدون ایجاد خشکی موثر می‌باشد که در مات نمودن سطح پوست کمک‌کننده است.

عصاره‌ی جلبک‌های دریایی موجود در ماسک پاکسازی کننده كائولن بايو مارين، در لایه‌برداری پوست از سلول‌های مرده، و تمیز نمودن روزنه‌های پوست مفید است و این می‌تواند به تنظیم تراوشات چربی پوست، رفع جوش، بهبود ظاهر و بافت پوست و افزایش‌ شفافیت و شادابی پوست کمک نماید.

کائولن Kaolin موجود در ماسک پاکسازی کننده كائولن بايو مارين، در اصل همان خاک رس بوده که بر روی هر نوع پوستی قابل استفاده است و باعث لایه‌برداری، حذف سبوم اضافی و ناخالصی‌های منافذ و پاک‌سازی پوست می‌شود. کائولن، نیز سطح پی هاش pH پوست و ترشح سبوم پوست را متعادل می‌سازد که در کاهش التهابات، جوش و خشکی پوست کمک‌رسان خواهد نمود.

کیت پوست چرب و جوشدار بایو مارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد. ‌ ‌

موارد مصرف کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین:

۱. کرم ضد آفتاب فاقد چربی بایو مارین:

کمک به محافظت بالا و طولانی‌مدت از پوست صورت در برابر پرتوهای آسیب‌رسان نور خورشید. بدون چربی و ترکیبات جوش‌زا. کمک به تنظیم ترشح چربی پوست. مقاوم در برابر تعریق و شست‌وشو. مناسب پوست‌های چرب، مختلط و جوش‌دار.

۲. فلوئید رطوبت رسان و مات کننده پوست بایو مارین:

کمک به افزایش‌ رطوبت‌رسانی پوست. مناسب جهت پوست‌های چرب و جوش‌دار. مناسب پوست صورت و گردن.

۳. ژل شستشوی پوست چرب بایو مارین:

شوینده و پاک‌کننده‌ی غیر صابونی مواد آرایشی، آلودگی‌های محیطی و چربی اضافی از روی پوست. مناسب پوست صورت و گردن. مناسب جهت پوست‌های چرب، مختلط و دارای جوش.

۴. ماسک پاکسازی کننده کائولن بایو مارین:

کمک به پاک‌سازی‌ عمیق پوست از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها. کمک به رفع دانه‌های سر سیاه و باز نمودن منافذ پوست. کمک به افزایش‌ شفافیت و سلامت پوست. مناسب پوست صورت و گردن.

روش مصرف کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین:

۱. کرم ضد آفتاب فاقد چربی بایو مارین:

قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، مقدار کافی از فرآورده را به طور یکنواخت روی سطح پوست مالیده و به خوبی ماساژ دهید. مصرف را هر ۲ ساعت یکبار تجدید فرمایید.

۲. فلوئید رطوبت رسان و مات کننده پوست بایو مارین:

روزانه دو بار نخست پوست خود را به کمک یک پاک‌کننده‌ی ملایم تمیز و خشک نمایید. سپس مقدار کافی از فرآورده را بر روی پوست مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا جذب گردد.

استفاده از این فرآورده پس از سرم متعادل‌کننده‌ی ترشح چربی پوست بایو مارین توصیه می‌گردد.

۳. ژل شستشوی پوست چرب بایو مارین:

مقدار کافی از فرآورده را به کمک دست‌ها بر روی پوست خیس و مرطوب صورت و گردن مالیده و به آرامی ماساژ دهید. سپس با آب ولرم به طور کامل شست‌‌وشو دهید.

۴. ماسک پاکسازی کننده‌ کائولن بایو مارین:

لایه‌ای ضخیم از فرآورده را به صورت یکنواخت روی پوست تمیز صورت و گردن (به غیر از اطراف چشم و لب) بمالید. پس از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه با آب ولرم بشویید.

هشدار مصرف کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

در صورت تماس فرآورده با چشم‌ها، آن‌ها را با آب تمیز شست‌وشو دهید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی.

شرایط نگهداری کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

ویژگیهای محصول

وزن 420 گرم
نوع محصول

پک

گروه

مراقبت پوست

کاربرد

پوست چرب و جوش دار

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کیت خورشید و دریا پوست چرب بایومارین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *