ضد آفتاب صورت

فیلـتر

نمایش 1–24 از 190 نتیجه

باید توجه داشت که تمامی افراد، نیاز به استفاده از ضد آفتاب در طول زندگی خود دارند. استفاده از کرم ضد آفتاب موجب محافظت از پوست در برابر اشعه مضر فرابنفش خورشید شده و می‌تواند به جلوگیری از سرطان پوست کمک زیادی ‌کند.

خطر ابتلا به سرطان پوست صرف‌نظر از سن، جنسیت و نژاد برای هر کسی ممکن است وجود داشته باشد . در حقیقت، برآورد شده است که از هر پنج آمریکایی، یک نفر در طول دوره زندگی خود به سرطان پوست گرفتار خواهد شد.

به طور کلی ضدآفتاب‌ از پوست شما در مقابل آفتاب سوختگی، پیری زودرس پوست و سرطان پوست به مقدار زیادی محافظت می‌کند. با این حال، بهترین ضد آفتاب نمی تواند به تنهایی به طور کامل از پوست شما محافظت و نگه داری کند و نیاز است برای مراقبت پوست کارهای دیگری نیز به جز ضد آفتاب زدن انجام دهید.

می توان گفت کرم‌‌های ضدآفتاب طیف گسترده به محصولاتی گفته می‌شود که پوست شما را هم در برابر اشعه‌ UVA و هم اشعه UVB تا حد زیادی محفوظ کند.

چه زمانی باید از ضد آفتاب استفاده کرد ؟

باید بدانید که همیشه در هنگام خروج از منزل باید از یک کرم ضد آفتاب خوب متناسب با شرایط جوی محل زندگی خود استفاده کنید. چرا که در تمام طول سال، خورشید اشعه ماوراء بنفش از خود ساطع خواهد کرد.

می توان گفت در روزهای ابری نیز ، تا ۸۰ % از اشعه‌های مضر ماوراء بنفش خورشید می‌تواند به پوست شما نفوذ کند. برف، ماسه و آب نیاز به کرم ضدآفتاب را در افراد افزایش می‌دهند، چرا که آن‌ها اشعه‌های خورشید را به شدت منعکس ‌می‌کنند.

اطلاعات بیشتر ...