گزارش نادرستی مشخصات

کرم دور چشم قوی آردن اکسپرتیج 30 میلی لیترArdene Expert Age Vital-Eye Cream 30ml

ویژگی های کرم دور چشم قوی آردن اکسپرتیج:

 • تقویت، بازسازی و روشن کننده پوست دور چشم‌ها
 • مرطوب کننده و جلوگیری از خط‌ها و چین و چروک
 • کمک به پیشگیری و کاهش سرعت روند پیری پوست ناشی از افزایش سن
 • بهبود تیرگی‌ پوست زیر چشم‌ و پیشگیری از افتادگی پلک ها
 • حاوی الیگوپپتید، بایوفیتکس، سرامید، گلوکونات مس و روی، ویتامین آ، ث و ای، دکسپانتنول
 • حاوی کره شی، روغن آووکادو و جوانه‌ی گندم، عصاره‌های بابونه و چای سبز، گلیسین سویا
 • فرمولاسیون ملایم و جذب راحت بدون ردی از چربی یا

۲۵۵.۰۰۰ تومان

موجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیArdene Expert Age Vital-Eye Cream 30ml

کرم دور چشم قوی آردن اکسپرتیج

در این محصول از دسته بندی محصولات دور چشم از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کرم دور چشم قوی آردن اکسپرتیج، حاوی ترکیباتی ویژه و عصاره‌ها و روغن‌های گیاهی است که در کمک به آبرسانی، مرطوب‌کنندگی و تقویت پوست دور چشم موثر است و در کاهش چین و چروک، پف زیر چشم و نیز تیرگی پوست‌ دور چشم یاری‌رسان می‌باشد.

ساختار پیچیده‌ی پوست انسان همواره در حال دگرگونی است که با افزایش سن نیز قابل دیدن است و این تغییرات به دو دسته‌ی ساختمانی یا میکروسکوپی و ظاهری تقسیم می‌گردد که در سه لایه‌ی اپیدرم، درم و هیپودرم و از سنین پایین‌تر آغاز می‌شود.

این تغییرات شامل؛ کاهش الاستیسیته و استحکام پوست در اثر کاهش سرعت تولید کلاژن و عدم کشسانی الاستین موجود در پوست می‌باشد که بیشتر تغییرات ظاهری در اثر عوامل محیطی نظیر نور خورشید، سیگار و استفاده از فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی نامناسب ایجاد می‌گردد.

پوست صورت و گردن و همچنین پوست پشت دست‌ها شایع‌ترین محل بروز تغییرات پیری پوست به شمار می‌روند که در این بین، پوست دور چشم‌ها، نخستین بخشی است که نشانه‌های پیری پوست در آن خود را نمایان می‌سازند.

پوست پیرامون چشم‌ها به ضخامت حدود ۰/۵ میلی‌متر و در قیاس با پوست دیگر  بخش‌های بدن، با ضخامت ۲ میلی‌متر به مراتب نازک‌تر است.

کرم دور چشم قوی آردن
کرم دور چشم قوی آردن

به همین علت پوست پوست دور چشم از حساسیت بیشتری برخوردار است که در برابر تاثیرات طبیعی و فیزیولوژیکی مانند؛ پلک‌زدن های پی‌درپی و یا انقباض‌های ناشی از اختلالات چشمی مثل؛ نزدیک بینی، عامل‌های نامطلوب محیطی از جمله؛ پرتوهای فرابنفش UV نور، سردی، خشکی و آلودگی آب و هوا، بکاربردن طولانی‌مدت از مواد آرایشی با پایه‌ی چربی و مقاوم در برابر آب و تعریق به اختلالات ساختاری دچار می‌شود و به گذر زمان نشانه‌های پیری زودرس پوست پدیدار می‌شوند.

رویهم رفته تغییرات و عوارض ناشی از پیری پوست در اطراف چشم‌ها شامل؛ چروک ها، تیرگی‌ و پف زیر چشم‌ها، افتادگی پلک ها و ناهماهنگی در رنگدانه‌های پوست این ناحیه هستند.

قرار گرفتن درازمدت در برابر پرتوهای فرابنفش UV خورشید و افزایش اندازه‌ی ملانوسیت‌ها به بروز لک و تیرگی دور چشم‌ها میانجامد که لک‌های ناشی از افزایش سن یا به لاتین Age Spot می‌نامند.

به خاطر عوارض گوناگون و ناخوشایندی که به علت پیری پوست ناشی از افزایش سن در پیرامون چشم‌ها بروز می‌کند و همچنین به دلیل اینکه حفظ سلامت و زیبایی این بخش، بویژه در بانوان از اهمیت خاصی برخوردار است، بکاربردن فرآورده‌های جوانساز و ضد چروک ویژه‌ی دور چشم با کارایی‌ بالا و کارکرد چندگانه به تنهایی و در موارد خفیف و یا بعنوان کمک درمان، در کنار دیگر روش‌های تخصصی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

کرم دور چشم قوی آردن
کرم دور چشم قوی آردن

مکانیسم اثر و مواد اثربخش در کرم دور چشم قوی آردن اکسپرتیج 30 میلی لیتر Ardene Expert Age Vital-Eye Cream 30ml:

بایوفیتکس Biophytex، ترکیبی از نوع مخمر و عصارهی گیاهان قدح آبی )Hydrocotyle)، و کوله‌خاس (Butchers Broom)، کالندولا، شاه‌بلوط هندی، و ریشه شیرین بیان، به افزایش استحکام به رگهای خونی، کاهش نفوذپذیری مویرگ‌ها و افزایش مقاومت آن‌ها، جریان گردش خون را سرعت می‌بخشد که برآیند آن، تسکین لک‌های قرمز و کاهش التهابات رگ‌های زیرپوستی تیرگی زیر چشم‌ها را بهبود می‌بخشد.

الیگوپپتید (Oligopeptide)، با تکیه بر ساختار پوست ویژه‌ی خود که از پیش‌سازهای ماده‌ی الاستین است به شکل روشنی در پیشرفت استحکام و ساختمان پوست موثر است و با تقویت الاستیسیته پوست دور چشم، به افزایش کشسانی آن کمک کرده و از افتادگی پلک ها به طور چشمگیری پیشگیری خواهد کرد.

کرم دور چشم قوی آردن اکسپرتیج، حاوی Ceramide، فیتوسفینگوزین (Phytosphingosine) و اسیدهای چرب اشباع شده‌ی (اسید استئاریک) است که با تقویت ید محافظتی طبیعی پوست و رطوبت مناسب پوست دور چشم‌ها را فراهم می‌سازد که در برابر عوامل پیرامونی، محافظت شود.

کرم دور چشم قوی آردن
کرم دور چشم قوی آردن

حاوی روغن آووکادو، گلوکونات روی و مس، که از ایجاد لک‌های ناشی از پارگی رگ‌های خونی زیر پوست پیشگیری می‌کند و با کمک به کارکرد اسیدهای چرب مورد نیاز، باعث بازسازی سریع‌تر پوست دور چشم‌ها می‌شود.

ویتامین ث C موجود در کرم دور چشم قوی آردن اکسپرتیج، یک همکاری هم افزایی با بایوفیتکس (Biophytex) دارد که از کارکرد آنزیم تیروزیناز، از نمایان شدن لک‌های تیره و قهوه‌ای جلوگیری می‌کند.

عصاره‌های چای سبز و بابونه و روغن جوانه‌ی گندم، به ساخت سلول‌های تازه کمک می‌کنند، جریان خون زیرپوستی را بهبود بخشیده و آسیب‌های ناشی از نور خورشید را بازسازی می‌نمایند.

ویتامین آ A و کره شی، در کرم دور چشم قوی آردن اکسپرتیج، با فراهم سازی ویتامین‌های مورد نیاز به پوست شفاف بودن و سلامتی را هدیه می‌دهد که از بروز چین و چروک های زودرس دور چشم‌ها، پیشگیری می‌کند.

گلیسین سویا، ویتامین ای E و دکسپانتنول، با خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضدالتهابی خود به سنتز یا سوخت‌وساز کلاژن کمک کرده و باعث تقویت ساختار پوست و افزایش ضخامت و انعطاف‌پذیری پوست دور چشم‌ها می‌گردند. امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کرم دور چشم قوی آردن:

ضد چروک، ضد تیرگی و ضد پف دور چشم.

روش مصرف کرم دور چشم قوی آردن:

روزی ۲ بار، صبح و شب، مقدار کافی از کرم را به پوست تمیز و خشک دور چشم‌ها بمالید و با نوک انگشتان و با حرکات ضربه‌ای آن را کاملا جذب پوست کنید.

کرم دور چشم قوی آردن
کرم دور چشم قوی آردن

هشدار مصرف کرم دور چشم قوی آردن:

در صورت بروز هرگونه التهاب یا حساسیت، از ادامه‌ی مصرف خودداری کنید و سپس با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

پیشنهاد می‌شود که در کنار این فرآورده، از پاک‌کننده‌ یا شوینده های مناسب جهت تمیز نمودن دور چشم استفاده شود.

از تماس فرآورده با چشم‌ها خودداری شود و در صورت تماس با آب ولرم شستشو دهید.

شرایط نگهداری:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات کرم دور چشم قوی آردن:

ترکیب آرشیدیل الکل، الکل بهنیل و آرشیدیل گلوکزاید، اسکوالن، ترکیب پروپیلن گلیکول/ عصاره‌ گیاه همیشک/ عصاره گیاه سنتلا، پانتنول (پیش‌ساز ویتامین ب۵عصاره کالاندولا، پروتئین مخمر هیدرولیز شده، عصاره شاه‌بلوط و آمونیوم گلیسر هیزات، ستیل پالمیتات، استئارات سوربیتان، گلیسرین، ستیل دایمتیکون، گلیسین سویا، کره شی، نشاسته‌ی ذرت فرآوری شده، عصاره بابونه، کوکوگلیسرید، ترکیب پارابن ها در فنوکسی اتانول، ایزوهگزادکان، عصاره چای سبز، پلی وینیل پیرولیدون، گلوکونات روی، ترکیب گلیسریل‌ پلی متاکریلات پی ای جی۸ و پالمیتویل الیگوپپتید، توکوفریل استات (ویتامین ای Eرتینیل پالمیتات (ویتامین آ A)، ستئاریل الکل، سدیم آسکوربیل فسفات (ویتامین ث Cگلوکونات مس،‌ روغن جوانه‌ی گندم، سرامید، روغن آووکادو، گلیسریل‌ استئارات، صمغ زانتان، آب یونزدا.

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیArdene Expert Age Vital-Eye Cream 30ml
سایر مشخصات
نوع محصول

کرم

گروه

دور چشم

نوع محفظه

پلاستیکی

حجم

30 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

وزن110 گرم
نظرات کاربرانArdene Expert Age Vital-Eye Cream 30ml

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید.بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم دور چشم قوی آردن اکسپرتیج 30 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخArdene Expert Age Vital-Eye Cream 30ml

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیArdene Expert Age Vital-Eye Cream 30ml