کرم دور چشم

فیلـتر

نمایش 1–24 از 101 نتیجه

پوست دور چشم یکی از حساس‌ترین و ضعیف‌ترین نقاط بدن همه انسان ها در تمام سنسن می باشد و به همین دلیل مراقبت از این قسمت از پوست اهمیت زیادی دارد.

اگر شما در طول زندگی به دور چشم خود رسیدگی نکنید یا در صورت رسیدگی، با پوست زیر چشم خشن برخورد کنید، به زودی دچار بروز چین و چروک و سیاهی در دور چشم خواهید شد.

همتن طور که می دانید چشم‌ها در زیبایی صورت نقش ویژه‌ای دارند، پوست اطراف چشم‌ها نیز اهمیت ویژه ای پیدا می‌کند. هر چه بیشتر به دور چشم توجه و رسیدگی شود، چهره جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر می رسد. یکی از راه‌های مراقبت از پوست اطراف چشم، استفاده از کرم‌های مخصوص تولید شده است.

سن مناسب استفاده از کرم دور جشم

تحقیقت نشان داده است که بهترین زمان برای استفاده از کرم دور چشم، دوره جوانی هر فردی است و این مسئله  فارق از مسئله جنسیت می باشد.

توصیه متخصصان پوست این است که هر چه زودتر از این کرم ها برای سلامتی پوست دور چشم خود استفاده کنید. در صورتی که سیاهی یا چین و چروکی در اطراف چشم خود ندارید، باز هم استفاده از این محصول مهم می باشد چون روند پیری را کاهش خواهد داد و از بروز مشکلاتی برای اطراف چشم شما پیشگیری می کند.

به طور کلی می‌توان گفت بهترین سن شروع استفاده از کرم دور چشم 20 تا 25 سال می باشد.

نحوه استفاده از کرم دور چشم

مقدار کمی از کرم مخصوص دور چشم را روی استخوان زیر چشم، کنار چشم و اطراف ابرو قرار دهید و به صورت ضربه‌ای با انگشت حلقه یا دوم بسیار آرام کرم را اطراف چشم پخش کنید. دقت داشته باشد کرم را دقیقا زیر پلک نگذارید و از مژه‌ها کمی پایین‌تر باشد.

توجه داشته باشید  که به هیچ وجه این کرم را دور چشم هایتان ماساژ ندهید و به حالت دورانی دور چشم نچرخانید. فقط باید از حالت ضربه‌ای استفاده کنید.

به طور کلی ناحیه بالای پلک معمولا نیازی به کرم ندارد، مگر آنکه پزشک به شما تجویز کند یا روی بسته بندی آن نوشته شده باشد.

اطلاعات بیشتر ...