زمانی که شما با افراد دیگر در ارتباط هستید اولین چیزی که از زیبایی شما برای دیگران جلب توجه می‌کند، پوست شما می باشد . پوست انسان‌ معمولا در دوران نوجوانی و جوانی بسیار شاداب و شفاف می باشد و بعد از گذشت دوران جوانی، کم کم شروع به افتادگی و چروک شدن آن خواهد کرد.

با بالا رفتن سن چربی زیر پوست کم می‌شود و پوست قابلیت کشسانی و انعطاف خود را از دست خواهد داد و به مرور حالت جمع شدگی، افتادگی و چروک روی آن ایجاد خواهد شد. قسمت هایی از پوست که آسیب بیشتری می‌بینند، دور چشم و اطراف دهان هستند که پوستشان نازک تر خواهد شد.

با بالا رفتن سن مراقبت از پوست خود را باید به صورت جدی شروع کنید. یکی از مهم ترین مواردی که به رفع افتادگی پوست کمک می‌کند، لیفتینگ پوست است.

یکی از مهم ترین مواردی که به جلوگیری از افتادگی و یا ترمیم افتادگی پوست کمک می‌کند، کرم های لیفتینگ پوست صورت می باشد. موادی که در این کرم‌های مراقبتی به کار رفته، استحکام لازم را به پوست می‌دهد و از افتادگی آن جلوگیری خواهد کرد. وقتی از این کرم‌ها استفاده می‌کنید، بلافاصله پس از مصرف مشاهده می‌کنید که پوستتان جوان تر دیده خواهد شد. این مسئله نشان دهنده تاثیر کوتاه مدت این کرم ها می باشد.

کرم های لیفتینگ و مقاوم کننده پوست تاثیر طولانی مدت هم دارند و بعد از این که چندین روز و به صورت مدوام استفاده شوند، باعث افزایش میزان کلاژن در پوست شده و پوست را مستحکم خواهد شد.

در کرم‌های لیفت کننده پوست صورت از مواد زیر استفاده می شود:

  • روغن مخصوص گیاهی
  • مواد مرطوب کننده برای ایجاد رطوبت و شادابی در پوست
  • اسیدهای چرب ضروری مثل امگا ۳ و امگا ۶
  • ویتامین های A و E و D برای افزایش استحکام پوست

استفاده از کرم‌های لیفتینگ پوست صورت به این صورت می باشد که باید روزی دوبار باید استفاده شوند. کافیست هر صبح و شب پس از این که پوست خود را تمیز کردید، مقدار مناسبی از کرم را روی پوست خود بمالید و اجازه دهید تا کامل جذب پوست شود.

نمایش 1–12 از 51 نتیجه