کرم روز همانطور که از نامش پیداست، در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد که قبل از خارج شدن از خانه و در معرض قرار گرفتن نور خورشید باید از این کرم استفاده شود. یکی از دلایلی که بانوان باید از این کرم استفاده کنند این است که این کرم بهترین محافظ در مقابل انواع لوازم شیمیایی می باشد که بر روی پوست برای زیبایی استفاده می شود.

عملکرد کرم روز چگونه است؟

کرم های روز منبع مناسب از هیدراتاسیون است که به حفظ آب در پوست افراد کمک کرده و ظاهری نرم تر و لطیف تر به پوست شما هدیه می دهد. علاوه بر آن در برابر لایه هیدرولیپیدی آن نیز محافظت می کنند. با استفاده روزانه از کرم های روز می توانید آبرسانی و تغذیه اولیه را بدون محدودیت انجام دهید و دیگر نگران سفتی و خشنی پوست خود نباشید.

به خوبی می دانیم که انواع لوازم آرایشی به مرور پوست را کسل و چروک و پیر خواهد کرد و همچنین از تنفس راحت پوست جلوگیری خواهد کرد، شما می توانید با استفاده از مقداری کرم روز قبل از استفاده تمام لوازم آرایش، پوست خود را شاداب کنید.

استفاده منظم از کرم روز باعث می شود که قدرت حفظ رطوبت پوست صورت از بین نرود .

کرم های روز بسیار سبک می باشند و منافذ پوست شما را مسدود نخواهد کرد و به پوست اجازه می دهند تمام روز بتواند نفس بکشد و تمام این موارد پوست را در تمام طول روز مرطوب نگه خواهد داشت.

اگر شما دوستدار جوانی و زیبایی هستید باید به شما بگوییم  که این کرم های روز، دارای مقادیر مناسبی از ترکیبات ضد پیری می باشند و از پوست در برابر تمام رادیکال های آزاد محافظت خواهد کرد و همچنین رنگ چهره را تقویت خواهد کرد.

نمایش 1–12 از 28 نتیجه

کرم ضد چروک روز درمالوگ 50 میلی لیتر

قیمت اصلی 248.000 تومان بود.قیمت فعلی 210.800 تومان است.

کرم روز ضد چروک و سفت کننده SPF15 بولرو 50 میلی لیتر

قیمت اصلی 378.000 تومان بود.قیمت فعلی 321.300 تومان است.

کرم ضد لک روز ریچلند 30 میلی لیتر

قیمت اصلی 720.000 تومان بود.قیمت فعلی 612.000 تومان است.