سرم ضد چروک ژوونا ، ۳۰ میلی لیتر

Juvena Juvelia Nutri Restore Serum, 30ml

ویژگی‌های سرم ضد چروک ژوونا :

 • آب‌رسانی و بازسازی کننده و جوان کننده ی عمیق پوست
 • ضد چروک و بهبود خاصیت کشسانی پوست
 • حاوی عصاره های بسیار اثربخش لئونتوپودیوم آلپینیوم، درخت ابریشم ایرانی، مانیوک و اسید هیالورونات
 • بر پایه ی فناوری SkinNova SC  و فعال کردن ساختار پروتئینی سلول های بنیادی پوست
 • کاهش فرآوری رنگدانه سازی پوست و برطرف کننده لکه های پوستی و پیشگیری از برگشت دوباره آنها
 • محافظت پوست در برابر آسیب های ناشی از رادیکال‌ های آزاد
 • نرم کننده، طراوت بخش و شاداب کننده پوست
 • سفت کننده و صاف کننده پوست
 • مبارزه با شل شدن و نشانه های پیری پوست
 • مناسب دوره ی درمانی
 • آزمایش شده از لحاظ پوستی
 • مناسب هر نوع پوستی
 • مناسب روز


2.829.000 تومان

ناموجود

ناموجود

برند ژوونا شناسه محصول: 209090 دسته: , , , برچسب: بارکد محصول : 9007867765647
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سرم ضد چروک ژوونا

در این محصول از دسته بندی ضد چروک از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

وقتی حرف از پیری پوست می شود، بیشتر مردم چین و چروک های صورت را از جلوی چشمان خود می گذرانند، بنابراین هر انسانی در ساده ترین شکل درک درستی از پیری پوست دارند. درست است که جلوی پیری را نمی توان گرفت ولی با رسیدگی به پوست می توان، از چین و چروک های زودرس تا اندازه ی مناسبی پیشگیری کرد.

افزایش سن تنها عاملی برای بروز خط ها روی صورت نیست، نور آفتاب، رادیکال‌ های آزاد پیرامون فرد، کمبود ویتامین ها و ماده های کانی و بسیاری دیگر، می توانند باعث پیری زودرس پوست شوند، که این خود در خودباوری و روان برخی از مردم اثر سوء می گذارد. بناچار در اندیشه ی بازسازی و بازیابی سلول های آسیب دیده پوست خواهند افتاد تا دوباره صورتی شاداب داشته باشند و از آن لذت ببرند.

سرم ضد چروک ژوونا Juvena Juvelia Nutri Restore Serum, 30ml, حاوی عصاره های بسیار اثربخش لئونتوپودیوم آلپینیوم، درخت ابریشم ایرانی، مانیوک و اسید هیالورونات است که آب‌رسانی و بازسازی کننده و جوان کننده ی عمیق پوست را در برنامه خود دارد.

سرم ضد چروک ژوونا

سرم ضد چروک ژوونا

سرم ضد چروک ژوونا ضد چروک بوده و در بهبود خاصیت کشسانی پوست اثربخش خواهد بود و در کاهش فرآوری رنگدانه سازی پوست و برطرف کننده لکه های پوستی و پیشگیری از برگشت دوباره آنها کارساز خواهد بود. و با محافظت از پوست در برابر آسیب های ناشی از رادیکال‌ های آزاد بدان نرمی، طراوت، شادابی و صافی می بخشد و همچنین بر پایه ی فناوری SkinNova SC  و فعال کردن ساختار پروتئینی سلول های بنیادی پوست است.

که محیط میکرو ایده آلی را برای رشد بهینه تمام سلول های پوست فراهم می کند. بنابراین، همان سلول ها می توانند بهتر رشد کنند، به خوبی با ماده های مغذی تامین می شوند و سازماندهی بیشتری دارند.

پپتید سلول بنیادی در یک سیستم ترابُرد یا انتقال لیپوزوم به سلول های بنیادی پوست فرستاده می شود و از کنشگری یا فعالیت آنها پشتیبانی می کند. از پوست در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد پاسداری کرده و پوست را نرم و صاف می کند. به همین دلیل است که پژوهش های Juvena از کشور سوییس بیش از ۶۰ سال است که به شدت بر روی نیازهای ویژه ی پوست کار می کند و همیشه به دنبال راه های نوین برای پافشاری بر زیبایی و سلامتی پوست است.

سرچشه ی پوست شاداب در خود سلول های بنیادی پوست نهفته است و به طور اساسی به محیط میکرو سلول ها وابسته است. پپتید سلول های بنیادی فنآوری skinnova sc از فعالیت سلول های بنیادی طبیعی پوست پشتیبانی می کند. هیالورونیک اسید که با نام اسید هیالورونات نیز شناخته می شود، آبرسانی بسیار قوی و مرطوب کننده ی پوست است که در بهبود فرآوری چربی سازی پوست نیز اثربخش است. رنگ پوست را بهبود و بخشد و آن را صاف تر می کند، بازسازی سلول های پوست را برانگیخته کرده و خط های ریز چین و چروک را به صورت ژرف کاهش می دهد.

عصاره مانیوک (کاساوا) یک بیوپلیمر سه بعدی بر پایه قند است که از غده های درختچه های کاساوا گرفته شده است. کاساوا درختچه ای بومی آمریکای جنوبی است. از خانواده splurge است و می تواند تا بلندای ۵ متر رشد کند. مدت ها قبل از ورود کلمب به آمریکا، مردم بومی غده های مانیوک را در رژیم غذایی خود گنجانده بودند.

کاساوا در زمین های شنی یا ماسه ای/لومی به بهترین وجه رشد می کند، بنابراین خاکی که بیشتر در گستره های استوایی یافت می شود ایده آل است. در دوره های خشکسالی، گیاه برگ های خود را دور می ریزد، اما این برگ ها پس از بارندگی دوباره به سرعت رشد می کنند. سرچشمه ی دقیق درختچه کاساوا ناروشن است.

سرم ضد چروک ژوونا

سرم ضد چروک ژوونا

قدمت قدیمی ترین یافته باستان شناسی که در مکزیک کشف شده است، به ۲۸۰۰ سال پیش تخمین زده می شود. با این حال، تاریخ نگاران بر این باورند که مانیوک یا کاساوا از آمریکای جنوبی به جزیره های کارائیب آورده شده است، جایی که هنوز هم می توان آن را امروزه یافت. درجا به سطح پوست می چسبد و به سرعت باعث می شود پوست احساس شود و کشسان تر به نظر برسد و اثر آن تا چندین ساعت پایدار خواهد بود.

عصاره درخت ابریشم ایرانی:

حاوی ترکیبی به نام اسید لئونتوپودیک است که پژوهش ها نشان داده است که سد پوست را تقویت کرده و به کاهش نشانه های حساسیت کمک می کند. و سد پوست را در برابر عامل های پیرامونی فرد از جمله برخی از آلاینده های موجود در هوا مقاوم تر شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف سرم ضد چروک ژوونا :

 • آب‌رسانی و بازسازی کننده و جوان کننده ی عمیق پوست
 • ضد چروک و بهبود خاصیت کشسانی پوست
 • حاوی عصاره های بسیار اثربخش لئونتوپودیوم آلپینیوم، درخت ابریشم ایرانی، مانیوک و اسید هیالورونات
 • بر پایه ی فناوری SkinNova SC  و فعال کردن ساختار پروتئینی سلول های بنیادی پوست
 • کاهش فرآوری رنگدانه سازی پوست و برطرف کننده لکه های پوستی و پیشگیری از برگشت دوباره آنها
 • محافظت پوست در برابر آسیب های ناشی از رادیکال‌ های آزاد
 • نرم کننده، طراوت بخش و شاداب کننده پوست
 • سفت کننده و صاف کننده پوست
 • مبارزه با شل شدن و نشانه های پیری پوست
 • مناسب دوره ی درمانی
 • آزمایش شده از لحاظ پوستی
 • مناسب هر نوع پوستی
 • مناسب روز
سرم ضد چروک ژوونا

سرم ضد چروک ژوونا

روش مصرف سرم ضد چروک ژوونا :

روزانه بعد از پاکسازی زیر فرآورده ی مراقبت از پوست معمولی خود بکار با مقدار مناسبی از سرم را کف دست ریخته و به آرامی روی پوست قرار داده و بلند کنید، یعنی روی پوست نکشید.

شرایط نگهداری سرم ضد چروک ژوونا :

در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات سرم ضد چروک ژوونا :

آب، بوتیلن گلایکول، گلیسرین، پنتیلن گلایکول، ساکارید ایزومرات، عصاره هیدرولیز شده غده ی مانیوک (کاساوا)، اتیل هگزیل گلیسیرین،  عصاره پوست درخت ابریشم ایرانی (شب خسب)، دکاپپتید۴, گلیسین روغن دانه سویا، سدیم پی سی ای، گلوکز، کلاژن محلول, پانتنول، پلی آکریلات کراس پلیمر۱۱, هیدروکسی اتیل سلولز، کلراید پتاسیم، کلراید سدیم، صمغ زانتان، سدیم اولئات، تریدست۹، پی ای جی۴۰، روغن کرچک هیدروژنه، لسیتین هیدروژنه، پروپیلن گلیکول، اسید سیتریک، سیترات سدیم، هیدروکسید سدیم، فسفات سدیم، عصاره سپید گوهر (لئونتوپودیوم آلپینوم), تتراسدیم گلوتامات دی استات، دی سدیم ادتا، عطر، بنزیل سالیسیلات، هگزیل سینامات، بنزیل الکل، فنوکسی اتانول، سدیم بنزوات، فنوکسی اتانول، بنزوئیک اسید، اسید سوربیک، سی آی ۱۶۰۳۵ (رنگ قرمز ۴۰).

ژوونا | Juvena از سال 1954 به‌عنوان برندی پیشرو در تحقیقات مربوط به پوست و همچنین متخصص در محصولات آرایشی ضد پیری شروع به فعالیت کرد و شناخته شد. نام ژوونا از کلمه لاتین jurenalis به معنای جوانی گرفته‌شده که به معنای رؤیا و هم امید است.تا سال 1968، ژوونا توانست شهرت بین‌المللی خود را به‌عنوان یک نام تجاری لوکس منحصربه‌فرد به دست آورد، و در این زمان بانوی استثنایی، سوفیا لورن، به‌عنوان سفیری برای نام تجاری این برند بود.عواملی که این برند را از سایرین متمایز می‌کند ترکیب دقت سوئیس، فن‌آوری برتر و نوآوری‌های قابل توجه ضد پیری است که سبب ایجاد درخشندگی و جوانی پوست در هر سنی می‌شود.

ویژگیهای محصول

وزن 165 گرم
نوع محصول

سرم

گروه

مراقبت پوست ضد چروک و جوان کننده

حجم

30 میلی لیتر

نوع محفظه

استوانه شیشه ای

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics

برند