چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن 20 عدد

Karen Mangnesium 250 mg 20 Effervescent Tabs

ویژگی‌های قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:

 • کمک به تامین منیزیم مورد نیاز بدن
 • حفظ سلامت قلب و عروق و ضربان منظم قلب
 • کاهش علائم سندروم پیش از قاعدگی
 • کاهش افسردگی و استرس
 • کمک به تنظیم فشار خون
 • بدون گلوتن و آسپارتام
 • با طعم پرتقال


۶۴.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

(2 بررسی مشتری)
با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن

در این محصول از دسته محصولات مکمل غذایی و املاح معدنی و دسته بندی مکمل منیزیم سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن، مکملی برای کمک به تامین منیزیم مورد نیاز بدن است و در کاهش مشکلاتی مثل گرفتگی عضلات، قلب و عروق، دیابت، فشار خون، مشکلات عصبی، میگرن و … موثر می‌باشد‌. این مکمل به فرم قرص جوشان با جذب سریع ارائه شده و طعم مطلوب پرتقال دارد.

برخی از کارکردهای کلی منیزیم در بدن انسان:

منیزیم یک ماده معدنی مهم است که در بیش از ۳۰۰ واکنش آنزیمی در بدن انسان نقش دارد. بسیاری از عملکردهای آن شامل کمک به عملکرد عضلانی و عصبی، تنظیم فشار خون و حمایت از سیستم ایمنی است.

بدن یک فرد بالغ حاوی حدود ۲۵ گرم (گرم) منیزیم است که ۵۰ تا ۶۰ درصد آن را سیستم اسکلتی ذخیره می‌کند و بقیه‌ی آن در ماهیچه ها، بافت های نرم و مایعات بدن وجود دارد. و باید گفت، بسیاری از مردم منیزیم کافی را در رژیم غذایی خود دریافت نمی‌کنند.

پزشکان کمبود منیزیم را با طیف وسیعی از عوارض سلامتی مرتبط می‌دانند، بنابراین افراد باید سطح توصیه شده روزانه منیزیم خود را برآورده کنند که «حداقل ۱۰۰ میلی گرم در روز» است.

قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن

Karen Mangnesium 250 mg Effervescent Tabs

بادام شیرین، اسفناج و بادام هندی از جمله خوردنی‌هایی هستند که سرشار از منیزیم هستند. چنانچه فردی نتواند از طریق رژیم غذایی خود منیزیم کافی دریافت کند، پزشک ممکن است مصرف مکمل‌ها را توصیه کند.

منیزیم برای بسیاری از کارکردهای بدن حیاتی است و دریافت کافی از این ماده معدنی می‌تواند به پیشگیری یا درمان بیماری های مزمن از جمله؛ بیماری آلزایمر، دیابت نوع۲، بیماری های قلبی عروقی و میگرن کمک کند.

منیزیم و استخوان‌ها و عضله‌ها:

منیزیم به طور مستقیم و غیرمستقیم سلامت استخوان‌ها را بهبود می‌بخشد، زیرا به تنظیم سطح کلسیم و ویتامین دی D که دو ماده مغذی دیگر برای سلامت استخوان هستند، کمک می‌کند. بنابراین می‌تواند در کاهش خطر پوکی استخوان کمک‌کننده و موثر باشد.

منیزیم انقباض عضلانی را کنترل می‌کند و به عنوان یک شل کننده عضلانی کارایی دارد. بنابراین می‌تواند در درمان کمردرد و گرفتگی عضلات با شل کردن عضلات پشت، استرس کلیه و تنش عضلانی حیاتی باشد.

منیزیم و قلب و مغز:

افرادی که بلافاصله پس از حمله قلبی منیزیم دریافت می‌کنند، خطر مرگ و میر کمتری دارند. پزشکان گاهی اوقات از منیزیم در طول درمان نارسایی احتقانی قلب (CHF) برای کاهش خطر آریتمی یا ریتم غیر طبیعی قلب استفاده می‌کنند. و بر اساس یک پژوهشی در سال ۲۰۱۹، نشان داد که افزایش مصرف منیزیم در کاهش خطر سکته مغزی موثر است.

منیزیم و میگرن:

کمبود منیزیم می‌تواند بر انتقال‌دهنده‌های عصبی تأثیر بگذارد و انقباض رگ‌های خونی را محدود کند، همان عواملی که پزشکان آن ها را به بروز میگرن پیوند می‌دهند. گفته می‌شود افرادی که میگرن را تجربه می‌کنند ممکن است سطح منیزیم کمتری در خون و بافت های بدن خود در مقایسه با دیگران داشته باشند.

قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن

Karen Mangnesium 250 mg Effervescent Tabs

منیزیم و افسردگی:

اِن متیل دی آسپارتات NMDA، در بسیاری از فرایندهای مهم در مغز انسان دخیل است. همچنین اعتقاد بر این است که آنها در بیماری های گوناگون مربوط به مغز و اهداف داروهای خاص تجویزی هستند. حال منیزیم از عملکرد گلوتامات در گیرنده های NMDA جلوگیری می‌کند و چنانچه بدن دچار کمبود منیزیم باشد، به این معنی است که تعداد کمی از گیرنده های NMDA مسدود شده‌اند. و این ممکن است به تحریک بیش از حد و آسیب سلولی بیانجامد. به همین دلیل، داده‌ها نشان می‌دهند که ممکن است منیزیم در درمان و پیشگیری از افسردگی مفید باشد.

منیزیم و سندروم پیش از قاعدگی (PMS):

همچنین منیزیم می‌تواند در سندرم پیش از قاعدگی (PMS) نقش اثربخش داشته باشد. پژوهش‌ها در مقیاس کوچک، نشان می‌دهد که مصرف مکمل های منیزیم همراه با ویتامین ب۶ B6 می‌تواند نشانه‌های سندروم پیش از قاعدگی را بهبود بخشد.

قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن 20 عددی Karen Magnesium 250 mg 20 Effervescent Tabs, حاوی ۲۵۰ میلی گرم منیزیم در هر قرص است که می‌تواند در کمک به تامین منیزیم مورد نیاز بدن و حفظ سلامت قلب و عروق و ضربان منظم قلب موثر باشد.

قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن، در کاهش علائم سندروم پیش از قاعدگی، کاهش نشانه‌های افسردگی و استرس و کمک به تنظیم فشار خون مفید است. این فرآورده بدون گلوتن است و مناسب بیماران سلیاکی می‌باشد و در آن در آسپارتام که نوعی شیرین کننده‌ی مصنوعی است بکار برده نشده است، زیرا این ماده ممکن این خطرات سلامتی‌ برای انسان بوجود آورد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:

تأمین منیزیم مورد نیاز بدن. تقویت سیستم ایمنی و عصبی.

روش مصرف قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:

به طور روزانه یک عدد از قرص جوشان را در آب حل نموده و میل نمایید.

هشدار مصرف قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:

ته نشین شدن قرص پس از حل شدن از ماهیت های منیزیم است که محلول را قبل از نوشیدن به خوبی هم بزنید.

این فرآورده صرفاً مکمل است و جهت تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری نمی‌باشد.

موارد منع مصرف قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:

بیش از میزان توصیه شده مصرف نشود.

مصرف این فرآورده تنها با مشورت پزشک یا داروساز صورت گیرد.

عوارض جانبی قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:

در صورت مصرف‌ و بروز علائم گوارشی، مصرف را قطع کنید.

مصرف در بارداری و شیردهی قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:

مصرف‌ این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی طبق دستور پزشک یا داروساز انجام شود.

تداخل دارویی قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:

چنانچه بیماری خاصی دارید و یاتحت درمان با داروی خاصی هستید، پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

شرایط نگهداری قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:

این فرآورده را در جای خشک و‌خنک و در دمای کمتر از ۳۰ درجه‌ی سانتی‌ گراد و درون تیوپ نگهداری کنید.

این فرآورده را دور از دسترس کودکان و نور مستقیم خورشید نگهداری نمایید.

ترکیبات قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:

اکسید منیزیم، اسید سیتریک، بی کربنات سدیم، لاکتوز، پلی وینیل پیرولیدون، سوکرالز، اوسین، رنگ و طعم دهنده های خوراکی مجاز‌.

میزان مصرف روزانه قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
اکسید منیزیم۲۵۰ میلی گرم_
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

شرکت داروسازى کارن فعالیت خود را از سال 1378 به عنوان اولین شرکت تولید کننده مکمل هاى دارویى، غذایى، ورزشى و فرمولاهاى انترال، آغاز کرد و هم اکنون با 18 خط تولید و بیش از 160 نوع مکمل، دارو و فرمولاى مختلف یکى از خوشنام ترین برندهاى مکمل در میان محصولات داخلى و خارجى کشور می باشد.از آنجا که تولید محصول سالم و با کیفیت از اهداف مجموعه کارن است، این شرکت علاوه بر مجوزهاى لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى و وزارت صنایع و معادن، گواهینامه هاى ISO9001 ، HACCP، ISO 22000، ISO14001 ،DQS آلمان، GC MARK و HALAL را دریافت نموده و بعد از سال ها کسب تجربه و اعتبار، با دریافت گواهینامه GMP در سال 1395، به صنعت فاخر داروسازی کشور وارد شد و خط جامدات خود را در فضایی با متراژ بیش از 10000 متر مربع به بهره بردارى رساند.

ویژگیهای محصول

وزن 90 گرم
نوع محصول

قرص جوشان

برند

گروه

منیزیم

تعداد

20 عدد

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کارن

2 دیدگاه برای قرص جوشان منیزیم 250 میلی گرم کارن 20 عدد

 1. مهدیه حکیمی

  خیلی عالی بود

 2. مهدیه حکیمی

  بسیار خوش طعم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *