محصولات سلامت قاعدگی

مکمل های دوران قاعدگی

دوران قاعدگی یک دوره طبیعی و در عین حال بسیار حساس و حیاتی در طول زندگی خانم هاست. این دوران همراه با درد و اختلالاتی است که گاهی ممکن است بسیار تشدید یابد. خیلی از بانوان در این دوره نه تنها درد بسیاری را تحمل می‌کنند بلکه دچار اختلالات روحی نیز می‌شوند که گاهی اوقات بسیار عذاب‌آور است. بی نظمی های سیکل قاعدگی در بانوان، دردهای پیش از قاعدگی و پس از آن از مواردی هستند که نه تنها برای بانوان آزاردهنده اند بلکه می‌تواند یک هشدار جدی برای سلامتی آنها نیز محسوب شود. قرص های قاعدگی و مکمل های کاهش دردهای این دوران و همچنین کم‌ کردن اختلالات روحی در داروخانه ها به منظور کاهش سندروم پیش از قاعدگی، تنظیم هورمون ها و رفع اختلالات قاعدگی فرموله شده است.

باید بدانید که اکثر مکمل‌هایی که می‌توان در دوران قاعدگی مصرف کرد را می‌توان از داروخانه‌ها به راحتی تهیه کرد. فقط دقت کنید که در این دوران نباید از مواد غذایی و داروهایی (اعم از داروهای گیاهی و شیمیایی) که خون را رقیق می‌کنند استفاده کنید. زیرا در این صورت میزان خون‌ریزی بسیار بیشتر خواهد شد.

مصرف قرص آهن در قاعدگی

آهن از جمله مواد معدنی است که بدن برای تولید گلبول‌های قرمز به آن نیاز دارد و کمبود آن باعث کم شدن گلبول‌های قرمز شده و در نتیجه کم خونی ایجاد می‌شود. قاعدگی مهم ترین دلیل کاهش آهن در بدن بوده که نتیجه آن کم خونی است. دوران قاعدگی به طور متوسط ۳ تا ۷ روز طول می‌کشد و در این مدت حدود ۲۲۰ تا ۲۵۰  میلی گرم آهن به ازای هر پیمانه خون از بدن دفع می‌شود. اگر دچار علائم کم خونی از قبیل رنگ پریدگی، سردرد، خستگی و گیجی هستید، ممکن است مصرف قرص آهن برای شما ضروری باشد. توجه داشته باشید که قبل از مصرف مکمل‌های آهن حتما به پزشک مراجعه کنید شاید بدن شما به مقدار زیاد آهن نیاز نداشته باشد.

خرید انواع مکمل‌ های سلامت قاعدگی

فروش انواع مکمل‌های مخصوص دوران قاعدگی از برترین برندهای ایرانی و خارجی را می توانید از داروخانه آنلاین دکتر دانیالی تهیه نمایید. تیم سایت داروخانه دکتر دانیالی در کمترین زمان ممکن، محصول انتخابی شما را درب منزل تحویل شما خواهد داد.

نمایش 1–12 از 15 نتیجه