چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم مناسب شوره های چرب 200 میلی لیتر

Item Alphakeptol DS shampoo Hard Types of Dandruff 200 ml

ویژگی‌های شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم:

 • بهبود و درمان شوره‌های چرب
 • تقویت مو و افزایش رشد مو
 • کاهش چربی‌های پوست سر
 • آب‌رسانی به مو
 • افزایش نرمی و لطافت مو
 • حاوی سالیسیلیک اسید و گلیکولیک اسید و پیروکتون اولامین
 • کمک به درمان درماتیت سبورئیک و خشکی پوست سر


۱۹۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم مناسب شوره های چرب

در این محصول از محصولات شامپو و ضد شوره از دسته مراقبت مو سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم، یک شامپوی ضد شوره و طراحی شده برای شوره های چرب است. این محصول چربی‌های اضافی پوست سر را کاهش داده و در افزایش رشد موها تاثیرگذار است.

شوره سر چیست؟

پوسته های شوره سر در واقع سلول های مرده پوستی هستند که به طور طبیعی از پوست سر می‌ریزند. پوست سر خشک یا پوست سر بیش از حد چرب می‌تواند باعث جمع شدن و ریزش سلول‌های اضافی شود و پوسته های شوره را تشکیل دهد.

شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم

شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم

یک نوع قارچ بسیار رایج به نام مالاسزیا وجود دارد که روی پوست سر انسان زندگی می‌کند ولی تکثیر بیش از حد مالاسزیا می‌تواند پوست سر را تحریک کرده و باعث شوره سر شود. و باید گفت که، شوره سر یک بیماری بسیار شایع پوست سر است که در دو نوع شوره روغنی و شوره خشک وجود دارد.

شوره خشک: که بیشتر ناشی از پوست سر خشک است و با آبرسان و روغن‌های گیاهی درمان می‌شود.

شوره چرب: شوره سر چرب، عمدتاً به دلیل ترشح غدد چربی با چربی اضافی ایجاد می‌شود و باعث رشد بیش از حد قارچ مالاسزیا شده که پوست سر را تحریک می‌کند و روند ریزش سلول‌های مرده پوست را سرعت می‌بخشد.

نشانه‌های شوره سر روغنی:

 1. پوست و موی سر چرب و خارش دار است.
 2. پرک‌ها چسبناک هستند و به موها می‌چسبند و کمتر روی لباس و شانه ها نمایان می‌شوند.
 3. پوسته‌های شوره از نظر اندازه بزرگتر از شوره خشک هستند.
 4. پوسته‌ها به رنگ زرد هستند.

حال چنانچه این شوره‌های سر روی هم جمع شوند، باعث بسته شدن منافذ پوست می‌شنود و تحریکات پوستی مانند، التهای، قرمزی و خارش را در پی خواهند داشت و اگر این روند ادامه پیدا کند، ممکن است به ریزش مو بیانجامد.

شوره های سر ناشی از کثیفی موی سر یا عدم شستن موها نیستند ولی می‌توانند نمایی نازیبا و شلخته به فرد بدهند و ذهن وی را درگیر کنند و در خودباوری انسان اثرگذار باشند.

شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم مناسب شوره های چرب 200 میل Item Alphakeptol DS shampoo Hard Types of Dandruff 200 ml, حاوی ترکیباتی هدفمند است مانند؛ سالیسیلیک اسید و گلیکولیک اسید و پیروکتون اولامین است. که در بهبود و درمان شوره‌های چرب و همچنین تقویت مو و افزایش رشد مو موثر است.

شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم، مناسب شوره های چرب، با کاهش چربی‌های پوست سر و آب‌رسانی به موها، توان این را دارد که افزایش نرمی و لطافت مو را حفظ کند و با لایه‌برداری ملایم و ضدعفونی‌کننده بودن خود، در کاهش باکتری‌هایی زیان‌بار، عفونت های قارچی و درمان شوره سر مفید باشد. این شامپوی ضدشوره از لحاظ بالینی آزمایش شده است.

شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم، مناسب شوره های چرب، ساقه مو و پوست سر را به ملایمت از سلول‌های مرده و آلودگی‌ها پاکسازی کرده، ترشح چربی سبوم را کاهش داده و موها را سبک، نرم و درخشان می کند.

اسید سالیسیلیک:

سلول های مرده پوست را لایه برداری کرده و لایه بالایی پوست را نرم می‌کند و همچنین در حفظ رطوبت پوست و مو کارساز است و چربی پوست سر را کاهش می‌دهد. که می‌تواند پوسته های شوره سر را کاهش داده و تجمع سبوم را از بین می‌برد.

اسید گلیکولیک:

در پوست سر و محصولات مراقبت از مو برای شکستن چرخه شوره سر حیاتی هستند، زیرا اسید گلیکولیک سلول های جدیدتر پوست را به سطح پوست می‌آورد و سلول‌های جدید، سبوم را به روشی منظم‌تر و ثابت‌تر تولید می‌کنن که در نتیجه شانس تجمع، پوسته پوسته شدن و خارش را در طول زمان کاهش می‌دهند.

پیروکتون اولامین:

که به طور خاص برای درمان درماتیت سبورئیک و خشکی پوست سر در نظر گرفته شده است، توانایی ثابت شده ای در کنترل رشد میکروارگانیسم ها و کاهش شوره سر و خارش پوست سر دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم:

کمک به بهبود و درمان شوره‌های چر. تقویت مو و افزایش رشد مو. کمک به کاهش چربی‌های پوست سر.

روش مصرف شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم:

قبل از مصرف، شامپو را بخوبی تکان دهید.

۲ تا ۳ مرتبه در هفته و هر لاربه مدت ۳ دقیقه می‌توانید از این شامپوی شوره ی سر استفاده کنید.

حداقل طول درمان ۵ هفته خواهد بود.

هشدار مصرف شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم:

از تماس شامپو با چشم‌ها خودداری شود، و در صورت تماس با آب فراوان شستشو دهید.

شرایط نگهداری شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم:

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

ترکیبات شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم:

آب، سدیم لورت سولفات، لوریل گلوکزید، کوکوآمید ادتا، اسید گلیکولیک، تری اتانولامین، اسید سالیسیلیک، تترا اتانولامین، اکریلاتز / استریت۲۰ متاکریلات کوپلیمر، فنوکسی اتانول، اسانس، پریتیون روی، لورت۲، پیروکتون اولامین، سیترات سدیم، متیل پارابن، لیمونن، بوتیل پارابن، اتیل پارابن، پروپیل پارابن، سیترال، هگزیل سینامال، لینالول، سدیم پلی فنتالنسولفات.‌

برند آیتم برندی معتبر در زمینه تولید انواع شامپو برای مو است. همانطور که می دانید بافت مو به چند دسته تقسیم می شود و برای حفظ سلامت مو باید از شامپو مناسب با ساختار مو استفاده کرد. در غیر اینصورت خطر آسیب به بافت مو وجود دارد و همین امر سلامت مو را تحت تاثیر قرار می دهد. این برند تلاش کرده است تا با تمرکز بر نیازهای مو به تولید محصولات مناسب بپردازد. در ترکیب این محصولات از مواد اولیه با کیفیتی استفاده می شود و همین امر اثر بخشی این محصولات را به حد زیادی افزایش داده است. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که محصولات این برند نقش موثری در حفظ سلامت مو دارند و با استفاده از این محصولات می توان موهایی زیبا و منحصر به فرد را تجربه کرد. محصولات برند آیتم: این برند به مشتریان خود متعهد است و تلاش می کند محصولات خود را متناسب با نیازهای آنها طراحی کند. برند آیتم تا به حال توانسته است به رفع مشکلات مو و تقویت مو در بسیاری از افراد کمک کند. به همین دلیل این برند در ذهن بسیاری از افراد به عنوان برندی ویژه نقش بسته است و بسیاری از افراد خرید محصولات این برند را گزینه اول و آخر خود در محصولات مراقبت از مو و شامپو می دانند. برند آیتم برندی است که با آن می توانید تفاوت را احساس کنید.

ویژگیهای محصول

وزن 260 گرم
نوع محصول

شامپو

برند

گروه

ضد شوره و خارش

حجم

200 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

فرانسه

شرکت سازنده

درموفیل

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شامپو ضد شوره آلفا کپتول آیتم مناسب شوره های چرب 200 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *