اسکراب، ماسک و لایه بردار

همان طور که می دانید پوست مهمترین و زیباترین بخش از بدن است و به نوعی ویترین ظاهر انسان به حساب می آید. بسیاری از افراد به دنبال راههای مختلف و موثری برای زیباتر شدن پوستشان هستند علاوه بر ازبین بردن موهای زائد یکی دیگر از این روش های زیبایی پوست اتفاده از اسکراب، ماسک و لایه بردار می باشد که در ادامه بیشتر در مورد آن ها توضیح خواهیم داد.

اسکراب چیست؟

اسکراب ها برای رفع لایه مرده پوست و کاهش آکنه بسیار مفید هستند. استفاده از اسکراب ها جریان خون را در زیر پوست افزایش داده و این موضوع به شادابی و لطافت پوست کمک زیادی می کند. یکی از ویژگی های برجسته اسکراب ها خاصیت روشن سازی پوست می باشد. کرم های اسکراب معمولا دارای دانه های برجسته ای هستند که باید آن را به نواحی پوست صورت و گردن مالید، چند دقیقه ماساژ داد و سپس پوست رل شستشو داد. از این محصول می توان هفته ای یکبار و یا دو بار استفاده کنید.

لایه بردار چیست ؟

لایه بردارها محصولاتی هستند که برای رفع لکه های پوستی به افراد پیشنهاد می شود. لایه بردارها نه تنها سلولهای مرده پوست را از بین می برند، بلکه جوش های سرسیاه و ناخالصی های پوستی را نیز نابود می کنند و در مقایسه با اسکراب ها خاصیت آبرسانی بالاتری دارند.

ماسک چیست؟

استفاده از ماسک صورت به عنوان بخشی از کارهای معمول مراقبت از پوست به شمار می رود. استفاده از این محصولات مراقبت پوستی می تواند به رفع نگرانی های خاص مثل خشکی یا چربی بسیار کمک کند. همچنین، استفاده از آنها می توانند یک تجربه کاملاً آرامش بخش برای پوست باشد.

اسکراب (13)

لایه بردار (65)

ماسک صورت (46)

نمایش 1–12 از 123 نتیجه