کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50 حجم 40 میلی‌لیتر

Hydroderm Make up And Sunblock Oil Free SPF50 Cream 40 ml

ویژگی‌های کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50:

 • محافظت بالا و طولانی مدت از پوست در برابر پرتوهای زیان‌بار نور خورشید
 • دارای پوشش بالا معادل پوشش کرم پودر
 • با ساختار سیلیکونی و پوشش ابریشمی بر روی پوست
 • تنظیم ترشح چربی پوست و کمک به جلوگیری از ایجاد جوش
 • جلوگیری از پیری زودرس پوست
 • التیام بخش و روشن کننده
 • مقاوم در برابر تعریق و شستشو
 • هماهنگ با رنگ طبیعی پوست
 • فاقد چربی، SPF۵۰
 • مناسب پوست‌های چرب، ترکیبی و جوشدار
 • حاوی عصاره های چای سبز و رزماری
 • حاوی دی اکسید تیتانیوم، اکسید روی، گلوکونات روی


1 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50

در این محصول از دسته محصولات بهداشت و زیبایی و مراقبت آفتاب و دسته بندی ضدآفتاب صورت سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50، با عملکرد دوگانه ضد آفتاب و کرم پودر صورت، علاوه بر محافظت کامل از پوست در مقابل اشعه‌های مضر آفتاب، انتخابی مناسب جهت آرایش روزانه به شمار می‌آید. این کرم ضد آفتاب با پوشش کرم پودری، ساختاری سیلیکونی و سبک دارد. کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50، محافظت طولانی مدتی از پوست در برابر پرتوهای مضر نور خورشید را به همراه خواهد داشت.

پرتوهای فرابنفش نور خورشید UV، خود بر هر نوع پوستی اثرگذار و زیان‌آور هستند، حتا پوست‌های معمولی در صورت قرار گرفتن طولانی‌مدت به زیر نور خورشید، ممکن است آسیب ببینند. حال چه برسد به پوست هایی که حساس تر هستند و می‌توانند آسیب‌پذیر تر باشند. مانند پوست‌های چرب و جوشدار و مختلط که چنانچه بدون پوشش مناسب و بالا زیر نور خورشید قرار بگیرند، چربی بیشتری ترشح کرده و التهاب و قرمزی آنها افزایش می‌باید که نتایج آن بروز جوش های بیشتر و وخیم شدن پوست خواهد بود.

گذشته از این طول موج‌های نور خورشید، باعث خشکی و کم‌آبی پوست می‌شوند که نتیجه‌ی آن بروز لکه‌های قهوهای بر روی پوست است و حتا ممکن است به اگزما بدل شوند.

کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم

کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم

کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50 40 میلیلیتر Hydroderm Make up And Sunblock Oil Free SPF50 Cream 40 ml, حاوی ترکیباتی هدفمند و مانند؛ ویتامین ایE، دی اکسید تیتانیوم، گلوکونات روی و اکسید روی و همچنین عصاره های گیاهی است که نه تنها از پوست های چرب، جوشدار و مختلط در برابر پرتوهای فرابنفش UV خورشید مراقبت و محافظت بالایی دارد. بلکه در تنظیم ترشح چربی پوست و کمک به جلوگیری از ایجاد جوش کمک‌کننده خواهد بود.

کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50، حاوی عصاره های چای سبز، رزماری و لیکوریس است که با آبرسانی پوست، در پیشگیری از خشکی و چین و چروک های زودرس محافظت می‌کند. اکرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50، دارای پوشش بالا معادل پوشش کرم پودر است که با ساختار سیلیکونی و پوشش ابریشمی بر روی پوست آن را هماهنگ با رنگ طبیعی پوست میکند و التیام بخش و روشن کننده پوست خواهد بود. و همچنین در برابر آب، تعریق و شستشو مقاوم است.

مواد موثره در کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50:

اکسید روی:

از پوست در برابر آسیب های احتمالی نور خورشید محافظت میکند. پژوهشگران دریافته‌اند که مادهی معدنی «روی» دارای مزایای طبیعی محافظت در برابر پرتوهای فرابنفش UV خورشید دارد و برای پوست بسیار مفید است. روی آسیبدیدگی پوست را بهبود بخشیده و به التیام زخمها میکند. همچنین روغن اضافی را کنترل کرده و از ایجاد جوش پیشگیری می‌کند.

دی اکسید تیتانیوم:

دی اکسید تیتانیوم میتواند اشعه های مضر نور فرابنفش را مسدود کند و از پوست در برابر سرطان و پیری نور و استرس اکسیداتیو محافظت کند. این ماده می‌تواند پرتوهای UVA و UVB را از روی پوست شما بازتاب دهد و یک ماده فعال در محصولات ضدآفتاب مبتنی بر مواد معدنی است.

کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم

کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم

گلوکونات روی:

یک ماده بسیار محبوب است که اغلب در فرمول‌ها، به ویژه آنهایی که برای مبارزه با جوش هستند، استفاده میشود. و برای مبارزه با تمام جنبه های لک و جوش عنصری قوی است.

عصاره چای سبز:

خاصیت های بی‌شمار و کم‌مانندی برای پوست دارد. و منبع عالی پلی فنول هایی به نام کاتچین است. Epigallocatechin-3-gallate (EGCG، فراوان‌ترین و گسترده‌ترین کاتچین موجود در چای سبز است که در محافظت از پوست در برابر آسیب پرتوهای فرابنفش UV، از جمله سرطان پوست، نویدبخش است. آبرسان و ضدالتهاب است و همچنین چربی پوست را کنترل می‌کند و از بروز جوش پیشگیری کرده و آن را از آسیب امان نگه‌می‌دارد.

گلیسرین:

ماده نرم کننده و مرطوب کننده سازگار با پوست است که موجب حفظ رطوب پوست می شود. پایداری ساختار پوست و بهبود عملکرد چربی‌های مفید نیز از دیگر مزایای این ترکیب هستند.

ویتامین ای E:

آنتی اکسیدان قوی و خنثی کننده اثر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و ضد چروک و پیری پوست است.

عصاره رزماری:

نیز اثرات آنتی‌اکسیدانی و جوان سازی پوست دارد و از طرفی موجب تحریک سنتز الاستین و کلاژن و افزایش الاستیسیته پوست شده که منجر به کاهش خطوط و چروک های پوستی میشود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50:

محافظت بالا و طولانی مدت از پوست در برابر پرتوهای زیانبار نور خورشید. دارای پوشش بالا معادل پوشش کرم پودر. تنظیم ترشح چربی پوست و کمک به جلوگیری از ایجاد جوش. مقاوم در برابر تعریق و شستشو. هماهنگ با رنگ طبیعی پوست. فاقد چربی، SPF۵۰. مناسب پوست‌های چرب، ترکیبی و جوشدار.

روش مصرف کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50:

نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید، به مقدار کافی از ضدآفتاب را بر روی نقاطی از پوست که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند بمالید و به خوبی ماساژ دهید تا جذب کامل پوست شود.

مصرف کرم ضدآفتاب را هر ۲ ساعت یکبار تکرار نمایید.

هشدار مصرف کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50:

در صورت بروز هرگونه التهاب یا حساسیتی، از ادامه مصرف بپرهیزید و با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

از بکاربردن این فرآورده دور چشم‌ها، زخم‌های باز و سطوح مخاطی خودداری کنید.

جهت محافظت از پوست حساس دور چشم حتما از کرمهای ضدآفتاب مخصوص دور چشم و عینک‌های آفتابی استفاده نماید.

فراموش نکنید که در تمام فصل‌های سال، حتا در روزهای ابری و بارانی از کرم ضدآفتاب مناسب استفاده کنید.

با بکاربردن از کلاه‌های لبه دار، عینک‌های آفتابی و ضدآفتاب های لب، محافظت از پوست خود را کامل کنید.

جهت جلوگیری از کم‌شدن آب پوست، روزانه حداقل ۸ لیوان آب بنوشید.

شرایط نگهداری کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی گراد و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری نمایید.

این فرآورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50:

سیکلوپنتاسیلوکسان، ایزو تری دسیل ایزونونوات، آراشیدیل بهننات، دی فنیل سیلوکسی فنیل تری متیکون، سینتتیک وکس، پی ای جی / پی پی جی۱۹/۱۹، دایمتیکون، لورت۷، اکسید روی، پی ای جی۱۰ دایمتیکون، هیدروژن دایمتیکون، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، تیتانیوم دی اکسید، آلومینیوم هیدروکسید، دایمتیکون/ مایکون کوپلیمر، پلی متیل متاکریلات، بوتیلن گلیکول، گلیسرین، پتیلن گلیکول، پتاسیم تیوسیانات، لاکتوفرین، لاکتوپراکسیداز، گلوکز پنتا استات، گلوکزپراکسید، ترکیب پارابن ها در فنوکسی اتانول، عصاره هاماملیس، عصاره رزماری، توکوفریل استات، عصاره چای سبز، عصاره لیکوریس، سدیم آسکوربیل فسفات، پانتنول، بیزابولول، گلوکونات روی، کاپریلویل سالیسیلیک اسید، دی سدیم ادتا، کلراید سدیم، سی آی ۷۷۴۹۲، سی آی ۷۷۴۹۹، سی آی ۷۷۴۹۱، عطر، آب یونزدا.

تولید محصولات برند هیدرودرم (Hydroderm) در سال 1386 آغاز شد که تنوع زیادی در محصولات مراقبت از پوست، لب، ناخن و محصولات ضد آفتاب دارد. دو برند هیدرودرم لیدی و هیدرودرم بیبی از زیر مجموعه‌های آن هستند. این برند از تولیدات شرکت پارس حیان است که به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات مراقبت شخصی و مراقبت از پوست، مو و دندان و محصولات آرایشی در خاورمیانه است.

ویژگیهای محصول

وزن

63 گرم

نوع محصول

کرم

گروه

ضد آفتاب پوست چرب , کرم پودر

جنسیت مصرف

عمومی

رنگ

بژ روشن , بژ طبیعی

حجم

40 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

برند

هیدرودرم

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی هیدرودرم SPF50 حجم 40 میلی‌لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *