چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر SPF50 مدل Whitevit حجم 50 میلی‌ لیتر

Vitalayer Whitevit Sunscreen SPF50 Invisible Fluid 50ml

ویژگی‌های فلوئید ضد آفتاب و ضد لک وایت ویت ویتالیر:

  • مناسب پوست‌های کدر و دارای لک
  • محافظت از پوست در برابر UVA UVB و IR نور خورشید
  • حاوی سولپرفرم-۱۰، آربوتین و عصاره‌ی شیرین
  • آب‌رسان و حفظ رطوبت پوست
  • کمک به پیش‌گیری‌ و درمان لک
  • پیش‌گیری‌ از بسته شدن منافذ پوست
  • سبک و جذب سریع
  • بدون چربی
  • مقاوم در برابر آب و تعریق

قیمت اصلی 291.000 تومان بود.قیمت فعلی 247.350 تومان است.

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر SPF50 مدل Whitevit

در این محصول از محصولات ضد آفتاب صورت سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که به صورت خاص در کمک به محافظت از پوست صورت در برابر پرتوهای فرابنفش UVA UVB و مادون قرمز IR نور آفتاب و کمک به پیش‌گیری و درمان لک کاربرد دارد و مناسب پوست‌های کدر و دارای لک و قابل استفاده بر روی انواع پوست می‌باشد.

نور آفتاب حاوی پرتوهایی است که برخی از آن‌ها و با گذر از جو زمین، بر پوست ما برخورد کرده و در این بین پرتوهای فرابنفش UV ممکن است باعث‌ آسیب‌های سلولی شوند که این می‌تواند در بروز نمونه‌هایی از بیماری‌های زمینه‌ای و حتی سرطان پوست موثر باشند. نور خورشید و پرتوهای فرابنفش آن به ایجاد چین و چروک و لک تیره کمک می‌کنند‌.

فلوئید ضد آفتاب SPF50 و ضد لک بی رنگ وایت ویت ویتالیر 50 میلی‌ لیتر Vitalayer Whitevit Sunscreen SPF50 Invisible Fluid 50ml؛ حاوی سولپرفرم-۱۰، آربوتین و عصاره‌ی شیرین می‌باشد که نه تنها از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش UVA UVB و IR نور خورشید محافظت می‌کند، بلکه در کمک به پیش‌گیری‌ و درمان لک مفید و اثر‌بخش خواهد بود برای انواع پوست و افرادی پوست‌شان دارای لک تیره است مناسب خواهد بود.

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر

Vitalayer Whitevit Sunscreen SPF50 Invisible Fluid

فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، آب‌رسان بوده و در حفظ رطوبت پوست موثر است. و به دلیل ساختاری که دارد، بدون چربی است، سبک بوده و جذب سریعی داشته و باعث بسته شدن منافذ پوست نمی‌شود و دارد. این فلوئید ضد آفتاب، هم‌چنین در برابر آب و تعریق مقاومت است.

استفاده از سولپرفرم ۱۰۰ در فرمولاسیون فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر:

مهم‌ترین ویژگی یک ضد آفتاب خوب توزیع یکسان و یکنواخت روی سطح ناهموار پوست و محافظت کامل آن در برابر اشعه‌های مضر آفتاب و در نتیجه پیش‌گیری از ایجاد لک و چروک می‌باشد. سولپر‌فرم ۱۰۰، یک پلیمر منحصر به فرد برگرفته از پروتئین طبیعی گندم است که با ایجاد یک لایه‌ی یکنواخت از ضد آفتاب روی سطح پوست اثر محافظتی مواد موثره آن را تقویت کرده و SPF را بین ۳۰ تا ۷۰ درصد افزایش می‌دهد.

فلوئید ضد آفتاب بی رنگ اکتی ویت ویتالیر

Vitalayer Whitevit Sunscreen SPF50 Invisible Fluid

ساختار فلوئیدی فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر:

محصولات فلوئیدی بر پایه‌ی آب تولید می‌شوند. بافت سبک و روان، ایجاد ظاهری یکدست و جذب سریع از ویژگی‌های این نوع ساختار است که علاه بر آب‌رسانی و حفظ رطوبت موجود در پوست به کاهش میزان انسداد منافذ پوستی هم کمک می‌کند.

عصاره‌ی شیرین‌ بیان موجود در فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر، هم آب‌رسان و مغذی پوست است و هم می‌توان از مزایای ضد اکسیدانی و ضد التهابی آن برخوردار شد که به روشن‌تر شدن پوست و لک‌های تیره کمک می‌کند، زیرا باعث‌ پراکنده شدن ملانین‌های انباشته‌شده در پوست می‌شود. آربوتین موجود در فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر نیز یک ماده‌ی ضد لک و تیرگی پوست است که باعث مهار آنزیم تیروزیناز و روشن‌تر شدن پوست می‌شود و در عین حال به بهبود زخم‌ها کمک می‌کند‌.

فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر، تولید شده در شرکت ایرانی پارس صدرا فناور است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر

Vitalayer Whitevit Sunscreen SPF50 Invisible Fluid

موارد مصرف:

کمک به محافظت از پوست صورت در برابر پرتوهای فرابنفش UVA UVB و مادون قرمز IR نور آفتاب. کمک به پیش‌گیری و درمان لک. مناسب پوست‌های کدر و دارای لک. مناسب انواع پوست.

روش مصرف:

قبل از مصرف تیوب را به خوبی تکان دهید. ۱۵ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب روی پوست تمیز استفاده شود. هر ۲ ساعت یکبار تمدید نمایید. از تماس با چشم بپرهیزید و در صورت بروز حساسیت از مصرف خودداری کنید.

هشدار مصرف:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش مستقیم نور خورشید و در دمای ۱۰ تا ۲۸ درجه‌ی سانتی‌گراد نگهداری شود. دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات:

آب یون‌زدا، مخلوط گلیسرین، عصاره‌ی لیکوپودیوم کلاواتوموم و عصاره‌ی ریشه‌ی ایمپراتا سیلیندریا، ستئاریل الکل، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، مخلوط آب یون‌زدا، فسفاتیدیل کولین هیدروژنه، کلسترول و منیزیم آسکوربیل فسفات، مخلوط متیلن بیس بنزوتریازولیل، تتر امتیل بوتیل فنول، آب یون‌زدا، دسیل گلوکوزاید، پروپیلن گلایکل.

اتیل هگزیل تری آزون، زانتان گام، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، گلیسرول مونو استئارات٤٠، اکتوکرایلن، اکتادسن دی اوئیک اسید، (مخلوط کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، عصاره‌ی رازک سولپرفرم-۱۰۰، مخلوط آب یون‌زدا و پروتئین گندم هیدرولیز‌شده، پی وی پی کراس پلیمر)، عصاره‌ی ریشه‌ی شیرین بیان، نیاسین‌آمید.

سدیم هیالورونات، ستیل پی ای جی/ پی پی جی ۱/۱۰ دایمتیکون، مخلوط پلی اکریلامید و ١٤-١٣ ایزو پارافین و ۹۰۱۱ پارت، ایزو دودکان، آلانتوئین، اتیلن دی آمین تترا اسید استیک، مخلوط فنوکسی اتانول، اتیل هگزیل گلیسرین، توکوفریل استات، دکسپانتنول، پودر برگ آلوئه ورا، اسید آسکوربیک، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی.

ویتالیر یک برند ایرانی زیر مجموعه شرکت سایا تب مانا میباشد که تولید کننده محصولات مراقبتی چشم و صورت با بهترین متریال های اروپایی است. شرکت سایا طب مانا در زمینه تولید و تهیه و توزیع ، خرید وفروش و صادرات و واردات کلیه محصولات و فراورده های دارویی ، ملزومات دارویی و پزشکی و محصولات و فراورده های آرایشی و بهداشتی و مواد اولیه فعالیت دارد

ویژگیهای محصول

وزن 71 گرم
برند

نوع محصول

فلوئید

گروه

ضد آفتاب

رنگ

بی رنگ

کاربرد

انواع پوست, پوست های لک دار

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس صدرا فناور

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فلوئید ضد آفتاب و ضد لک بی رنگ ویتالیر SPF50 مدل Whitevit حجم 50 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *