پن لایه بردار بایومارین مدل آکوا پیل 100 گرم‌

Bio Marine Aqua Peel Exfoliating And Scrub Cleansing Bar 100gr

ویژگی‌های پن لایه بردار بایومارین:

  • لایه‌برداری ملایم و پاک‌سازی پوست صورت و بدن از ناخالصی‌ها و آلودگی‌های محیطی
  • پاک‌سازی‌ سلول‌های مرده از سطح پوست
  • عصاره‌های‌ جلبک‌های دریایی، لاميناريا ساخارینا، خزه‌ی دریایی، لامیناریا، میوه‌ی گریپ فروت و گل کالاندولا، روغن کرچک هیدروژنه، نمک دریایی، ژل آلوئه ورا، شی‌باتر و دانه‌های
  • رفع چربی اضافی و باز نمودن منافذ بسته‌ی پوست
  • مناسب پوست‌های چرب، مختلط و جوش‌دار
  • کمک به رفع تدریجی جوش و دانه‌های سر‌سیاه و سرسفید
  • بهبود نرمی، شادابی و شفافیت پوست
  • بدون مواد صابونی و تنظیم پی هاش pH پوست
تاریخ انقضا: 1405/05/15

قیمت اصلی 97.000 تومان بود.قیمت فعلی 72.750 تومان است.

فقط 2 عدد در انبار موجود است

فقط 2 عدد در انبار موجود است

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پن لایه بردار بایومارین مدل آکوا پیل

در این محصول از محصولات شوینده بدن از دسته‌بندی مراقبت بدن و حمام سایت داروخانه دکتر دانیالی می پردازیم به:

پن لایه بردار بایومارین، دربردارنده‌ی دانه‌های اسکراب، عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات مغذی و ویژه‌‌ای است که به صورت هدفمند در کمک به پاک نمودن و لایه‌برداری ملایم از پوست و کمک به کنترل چربی پوست کاربرد دارد. این فرآورده به متعادل‌سازی پی هاش pH پوست کمک می‌کند و مناسب پوست چرب و مختلط‌ است که قابل بکارگیری بر روی پوست صورت و بدن می‌باشد.

برخی از آسیب‌های محیطی نظیر؛ آلودگی هوا، قرار گرفتن در معرض تابش پرتوهای فرابنفش UV و مادون قرمز نور آفتاب و همچنین عادات تغذیه‌ای نامناسب با ایجاد عوارض نا‌مطلوب پوستی و برهم زدن تعادل چربی و آب پوست، سبب افزایش ضخامت لایه‌ی شاخی و فرسوده شدن آن می‌گردند. لذا پوست لطافت و شادابی خود را از دست داده و نمایی خشن، مات و تیره هم‌راه با تشدید خطوط پوستی خارش‌دار به خود می‌گیرد و هم‌چنین مسدود شدن منافذ پوستی که از مهم‌ترین محل تبادلات پوست با محیط خارج قلمداد می‌گردد، بر ایجاد اختلال در اکسیژن‌رسانی به پوست، سبب ایجاد دانه‌ها و کومدون‌‌های سر‌سیاه (Black pores) می‌شود.

پن لایه بردار بایومارین

Bio Marine Aqua Peel Exfoliating & Scrub Cleansing Bar

شست‌وشوی روزانه‌ی پوست با شوینده‌های معمولی در برطرف نمودن آلودگی‌های موجود در عمق منافذ، موثر نبوده و برای این منظور استفاده از فرآورده‌های پاک‌کننده، لایه‌برداری و اسکراب روش کارآمدتری محسوب می‌گردد. از طرف دیگر استفاده‌ی طولانی‌مدت از ترکیبات دارای پایه‌ی چربی و حاوی سور‌فكتانت‌های خشن و قلیایی نظیر؛ صابون‌های معمولی، سبب اختلال در ترشح سبوم و افزایش تولید آن، تغییر میزان اسیدیته‌ی پوست، افزایش pH آن، افزایش تبخیر سطحی آب پوست و خشکی، زبری، اریتم، خارش، تحریک و التهاب پوستی می‌گردد. همچنین تغییر در فلور باکتریایی نرمال پوست نیز زمینه را برای پیدایش و تشدید آکنه و جوش در افراد دارای پوست‌های چرب را فراهم می‌آورد.

پن لایه بردار صورت و بدن آکوا پیل بایو مارین Bio Marine Aqua Peel Exfoliating And Scrub Cleansing Bar؛ حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات اثربخشی می‌باشد که به عنوان پاک‌کننده و شوینده‌ی غیر صابونی ملایم و دارای pH تنظیم‌شده و سازگار با پوست فرموله و تولید شده است.

پن لایه بردار بایومارین، با بهره‌گیری هم‌زمان از مواد حیات‌بخش با منشاء دریایی و ترکیبات لایه‌بردار ملایم، علاوه بر‌ جداسازی سلول‌های مرده و فرسوده‌ی پوست، بدون آسیب رساندن به لایه‌ی سطحی آن، باعث بازسازی لایه‌ی شاخی و باز نمودن منافذ پوست، کاهش چربی اضافی پوست و رفع تدریجی جوش و دانه‌های سر‌سیاه، پاک‌سازی ملایم پوست از ناخالصی‌ها و آلودگی‌های محیطی و حفظ رطوبت، افزایش لطافت و نرمی، شفافیت و شادابی آن می‌شود.

ترکیب Phlorogine به کار رفته در پن لایه بردار بایومارین، حاوی عصاره‌ی جلبک دریایی لامیناریا است که به تنظیم ترشح چربی پوست کمک نموده و دارای خاصیت آنتی‌سپتیک است که با مهار آنزیم لیپاز به جلوگیری از تشکیل اسیدهای چرب آزاد و پروستاگلاندین‌ها می‌پردازد و این فرآیند تشکیل جوش و التهاب را کاهش می‌دهد. و با تشکیل فیلم پروتئینی باعث تعادل، پاک‌سازی و آب‌رسانی پوست می‌شود.

پن لایه بردار بایومارین

Bio Marine Aqua Peel Exfoliating & Scrub Cleansing Bar

ترکیب Aquaphycol LD به کار رفته در پن لایه بردار بایومارین،‌ عصاره‌ی جلبک دریایی قهوه‌ای‌ است که از خاصیت آنتی‌اکسیدانی برخوردار است و در خنثی‌کنندگی رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و پیش‌گیری‌ از پیری زودرس پوست موثر است. این عصاره به بازسازی، تنظیم تولید ترشح چربی پوست کمک نموده که در افزایش جوانی و کاهش جوش مفید خواهد بود. ترکیب Sea Shine به کار رفته در پن لایه بردار بایومارین،‌ حاوی عصاره‌ی خزه‌ی دریایی است که با مهار آنزیم‌های دخیل در سنتز ملانین، به کاهش تولید رنگدانه‌ و رفع لک‌های تیره کمک می‌کند که باعث روشن‌تر شدن و افزایش شفافیت پوست می‌شود.

اسید سالیسیلیک (Salicylic Acid) به کار رفته در پن لایه بردار بایومارین، نوعی بتا هیدروکسی اسید (BHA) به شمار می‌آید که دارای خواص لایه‌برداری بوده و از بسته شدن منافذ پوست و برآیند آن ایجاد کومدون‌های سربسته پیش‌گیری‌ می‌نماید‌. اسید سالیسیلیک ماده باعث‌ بیرون آمدن سبوم و آلودگی‌های جای گرفته درون منافذ می‌شود که در جلوگیری از بروز جوش موثر است و با برطرف نمودن پوسته‌های اضافی از روی پوست، به تجدید سلولی و جوانی و شادابی پوست کمک می‌کند. این ماده، دارای خاصیت ضد باکتری است و در کمک به هیدراتاسیون پوست و کاهش میزان اسیدیته و pH سطح پوست، در تسکین التهاب و خارش موثر است.

گرانول‌های پلی‌اتیلنی به کار رفته در پن لایه بردار بایومارین، با انجام لایه‌برداری فیزیکی (Physical Peeling)، سبب جداسازی لایه‌ی خارجی و خشن و نمایان شدن لایه‌ی زیرین و جوان پوست می‌گردد. شی‌باتر (Shea Butter) به کار رفته در پن لایه بردار بایو مارین، نوعی کره‌ی گیاهی است که در رطوبت‌رسانی و حفظ رطوبت پوست موثر است. این ماده به تقویت و التیام پوست کمک می‌کند و آن را در برابر خشکی و آسیب‌دیدگی محافظت می‌نماید‌. شی‌باتر بدون اینکه روزنه‌های پوست را مسدود نماید، به راحتی جذب پوست می‌شود و این به سرعت نرم شدن پوست کمک می‌کند.

پن لایه بردار بایومارین

Bio Marine Aqua Peel Exfoliating & Scrub Cleansing Bar

ژل آلوئه ورای به کار رفته در پن لایه بردار بایومارین، آب‌رسانی قوی است و دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی و ضد باکتری بوده که باعث نرم شدن، التیام‌ آسیب‌دیدگی، قرمزی، خارش و بازسازی آن می‌شود. عصاره‌ی گل همیشه‌بهار (کالاندولا) به کار رفته در پن لایه بردار بایو مارین، یک ماده‌ی ضد عفونی‌کننده و آنتی‌فونگال قوی بوده که با داشتن گلیکوزیدها و ترپن‌ها دارای خواص ضد میکروبی و ضد التهابی می‌باشد. و در درمان سوزش و قرمزی ناشی از تابش‌های نور خورشید و سوختگی ناشی از آفتاب، اگزما، سوختگی ناشی از آب داغ و همچنین زخم‌های کوچک بسیار مفید می‌باشد.

عصاره‌ی گل همیشه‌بهار، به عنوان یک ماده‌ی موثر در کاهش عفونت و التیام زخم و به عنوان ماده‌ی ضد عفونی‌کننده از کارایی بسیار خوبی برخوردار می‌باشد. ویتامین ای E به کار رفته در پن لایه بردار بایومارین، جهت مقابله با تشدید و خنثی‌سازی عملکرد رادیکال‌های آزاد که عمدتاً در نتیجه‌ی پرتوهای فرابنفش و مادون قرمز نور خورشید بر پوست ایجاد می‌شود، در جلوگیری از چین و چروک‌های سطحی پوست کارآیی دارد.

پن لایه بردار بایومارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد. ‌ ‌

موارد مصرف:

کمک به پاک نمودن و لایه‌برداری ملایم از پوست. کمک به کنترل ترشح چربی پوست. کمک به متعادل‌سازی پی هاش pH پوست. مناسب پوست چرب و مختلط‌. مناسب پوست صورت و بدن.

روش مصرف:

نخست پوست را با آب ولرم مرطوب نمایید. فرآورده را به آرامی روی پوست کاملا مرطوب، به خصوص نواحی چرب‌تر مانند؛ پیشانی، بینی، چانه و گونه‌ها و نواحی دارای پوست خشن مانند؛ زانو، آرنج و قوزک پا، مالیده و با حرکات دورانی به مدت ۲ دقیقه ماساژ دهید، سپس به خوبی آب‌کشی نمایید.

در صورت نیاز، مصرف این فرآورده را ۲ تا ۳ بار در هفته تجدید فرمایید.

هشدار مصرف:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی.

شرایط نگهداری:

پن لایه بردار بایومارین را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب و خارج از دسترس کودکان نگه داری نمایید.

بایومارین (bio marine) یک برند ایرانی است که از گیاهان دریایی به عنوان منبع تولید محصولات خود استفاده می‌کند. این برند در زمینه مراقبت از پوست فعالیت کرده و توانسته با نوآوری و بهره گیری از دانش جدید، طرفداران زیادی بین مصرف کنندگان ایرانی به دست آورد. بایومارین جزو واحدهای تحقیق و توسعه لابراتوار بزرگ پارس حیان است. شرکت پارس حیان، با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست و مو، برندهای معتبری مانند هیدرودرم، آردن و فولیکا را طراحی کرده است. شرکت پارس حیان با همکاری لابراتوار بایوتک مارین فرانسه، محصولات جدیدی با منشا گیاهان دریایی به نام بایومارین تولید کرده است. تمامی مواد اولیه این محصولات از فرانسه وارد شده و مطابق با استاندارد های جهانی تحت نظر شرکت بایوتک فرانسه فرآوری می شوند.برند بایومارین تمامی محصولات خود را بر پایه گیاهان دریایی فرموله کرده است. گیاهان دریایی علاوه بر تامین رطوبت پوست، نقش ترمیم کننده و بازسازی کننده برای پوست ایفا می کنند. این  گیاهان به بهبود بافت پوست کمک کرده و نقش موثری در تقویت عملکرد سد دفاعی پوست دارند.

ویژگیهای محصول

وزن 111 گرم
نوع محصول

پن

گروه

شوینده غیر صابونی

وزن

100 گرم

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پن لایه بردار بایومارین مدل آکوا پیل 100 گرم‌”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *