بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین SPF15 آکوا دتوکس 40 میلی‌ لیتر

Bio Marine Aqua Detox BB SPF15 Tinted Hydrating Cream 40ml

ویژگی‌های بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

  • مرطوب‌کننده و یکنواخت‌کننده‌ی رنگ پوست
  • همراه با عوامل ضد آفتاب و دارای spf15
  • حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، کارگینان، پلانکتون و گل بابونه، و نیز شی‌باتر و کلاژن هیدرولیز شده
  • تامین رطوبت‌ طولانی‌مدت و تنظیم چربی پوست
  • هماهنگ‌سازی و یکنواخت‌کنندگی رنگ چهره
  • افزایش شادابی و طراوت و شفافیت پوست
  • محافظت از پوست در برابر پرتوهای زیان‌بار نور خورشید
  • بافت کرمی و تولید‌شده در رنگ‌های بژ روزن و بژ طبیعی

297.000 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین SPF15 آکوا دتوکس

در این محصول از دسته‌بندی محصولات بی بی کرم و سی سی کرم از محصولات مراقبت پوستی سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین، دربردارنده‌ی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات ویژه و هدفمندی است که در کمک به مرطوب‌ نمودن پوست صورت و گردن کاربرد دارد و از پوشش‌دهی متوسطی برخوردار است. بی بی کرم بایو مارین، هم‌چنین دارای SPF15 است که به محافظت‌ از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش نور خورشید کمک نموده و مناسب برای انواع پوست است که در ۲ رنگ بژ روشن و بژ طبیعی فرموله و تولید شده است.

خشکی و از دست رفتن آب پوست (Skin Dehydration)، عمدتا از برهم خوردن تعادل میزان آب و چربی پوست ایجاد می‌گردد که افزایش سن، بیماری‌های پوستی و وراثتی، تعریق و تبخیر از سطح پوست و آب‌رسانی کم از جمله؛ تشنگی‌های طولانی‌مدت، قرار گرفتن در برابر پرتوهای فرابنفش نور خورشید به مدت طولانی و شرایط جوی نامطلوب نظیر؛ سرما، گرما و خشکی هوا، رژیم.های غذایی نادرست، استفاده از مواد شوینده‌ی غیر استاندارد از عوامل آن هستند.

و هم‌چنین مصرف برخی از داروها از جمله؛ داروهای ضد آکنه از عوامل اصلی در برهم خوردن تعادل میزان آب و چربی پوست و تشدید‌کننده‌ی خشکی آن می‌باشند. علایم ناشی از خشکی و کم‌آبی پوست، خصوصا در ناحیه‌ی صورت از احساس سفتی، زبری و کشیدگی در موارد خفیف، قرمزی، خارش مختصر و خطوط باریک سطحی در موارد متوسط و قرمزی خارش شدید، شقاق، پوسته‌ریزی و حساسیت در موارد پیش‌رفته‌ی متغیر می‌باشد. از آنجا که تبخیر نامحدود آب و دهیدراتاسیون پوستی در پوست‌های چرب مختلط و مستعد به آکنه نیز صورت می‌گیرد و افراد مبتلا به این عارضه علی رغم چربی زیاد پوست، در معرض خشکی نیز واقع می‌شوند، مرطوب نگاهداشتن پوست این افراد امری ضروری می‌باشد.

بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین

Bio Marine Aqua Detox BB Cream

از طرفی استفاده از ترکیبات نرم‌کننده و مرطوب‌کننده‌ی حاوی مقادیر بالای روغن به منظور تامین و حفظ رطوبت پوست، در این گونه افراد، سبب مسدود شدن منافذ پوستی گردیده و با افزایش کارکرد غدد سباسه و هم‌چنین تحریک فرآیندهای التهابی منجر به ایجاد و تشدید جوش‌های صورت و بدن می‌شود. مسدود شدن مجاری خروجی غدد ترشح کننده‌ی چربی پوست و به دنبال آن ترشح بیش از حد چربی، سبب ایجاد کومدون‌های سرسیاه و سرسفید می‌گردد.

لذا به منظور تأمین سریع رطوبت از دست‌رفته‌ی پوست‌های چرب و دارای آکنه، استفاده از فرآورده‌های رطوبت‌رسان بدون چربی که بدون ایجاد براقیت بر سطح پوست از طریق آب‌رسانی عمقی، سبب ترمیم و کاهش علایم ناشی از خشکی آن گردیده و توانایی محافظت از پوست در برابر پرتوهای زیان‌بار نور خورشید را نیز داشته باشند، اجتناب ناپذیر خواهد بود.

بی بی کرم رطوبت رسان رنگی پوست SPF15 آکوا دتوکس بایو مارین Bio Marine Aqua Detox BB SPF15 Cream؛ حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، کارگینان، پلانکتون و گل بابونه، و نیز شی‌باتر و کلاژن هیدرولیز شده می‌باشد که مناسب جهت صورت و گردن و در دو رنگ متفاوت بژ روشن و بژ طبیعی، با عملکرد چندگانه، به منظور آب‌رسانی و مرطوب‌کنندگی طولانی‌مدت پوست و تنظیم‌کنندگی چربی آن تولید و عرضه شده است.

بی بی کرم بایو مارین، غیر کمدون‌زا و با بهره‌گیری هم‌زمان از مواد حیات‌بخش و آرامش‌بخش با منشاء دریایی علاوه بر تامین طولانی‌مدت و عمیق رطوبت پوست، اکسیژن‌رسانی، افزایش تنفس سلولی و هم‌چنین کاهش چربی اضافی پوست را در برنامه‌ی خود دارد. که برآیند آن در رفع براقی مفید است و با دارا بودن از رنگدانه‌های معدنی و ایجاد لایه‌ای یکنواخت و ظاهری صاف و هموار بر روی پوست، سبب کمک به پوشاندن لک‌های قهوه‌ای و تیره و جای جوش و در نتیجه هماهنگ‌سازی و یکنواختی رنگ آن می‌گردد.

بی بی کرم بایو مارین، نیز با دارا بودن از فاکتور حفاظتی SPF15 و محافظت از پوست در برابر پرتوهای زیان‌بار نور خورشید به جلوگیری از بروز چین وچروک و پیری زودرس پوست کمک شایانی می‌کند.

بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین

Bio Marine Aqua Detox BB Cream

ترکیب Superphyco D موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

حاوی عصاره‌ی Fucus Vesiculosus است که با بهره بردن از خواص آنتی‌اکسیدانی قوی خود، باعث جلوگیری از تشکیل رادیکال‌های آزاد، خنثی‌سازی و ممانعت از بروز اثرات مخرب آن‌ها می‌گردد. که با تحریک سنتز کلاژن و تقویت ساختار غشای سلولی، به استحکام سد دفاعی پوست و پیش‌گیری‌ از ایجاد چروک‌های پوستی کمک خواهد کرد.

ترکیب Oligogeline موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

حاوی عصاره‌ی خزه‌ی ایرلندی (Carrageenan Extract) است که حاوی مواد معدنی از جمله؛ روی، مس، منگنز، آهن و کلسیم می‌باشد که از راه سوخت‌و‌ساز پروتئین‌ها، در محافظت از اجزای سلولی در برابر آسیب‌ها و استرس‌های محیطی و حفظ رطوبت پوست مفید است. همچنین باعث‌ جلوگیری از هدررفت آب پوست (TEWL) می‌شود.

ترکیب Bioplasma موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

دربردارنده‌ی عصاره‌ی پلانکتون است که با دارا بودن از توانایی اکسیژن‌رسانی، سبب افزایش امکان تنفس سلولی، پالایش و متعادل‌سازی پوست می‌گردد و از این راه، باعث‌ رفع چین و چروک ناشی از استرس می‌گردد. این ترکی، هم‌چنین در حکم یک مرطوب‌کننده‌ی کارآمد، به تامین رطوبت مورد نیاز پوست و افزایش طراوت و شادابی آن نیز کمک می‌کند.

ترکیب سپی کنترل (Sepicontrol A5) موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

با ساختار طبیعی پوست کاملا سازگار بوده و سبب تنظیم ترشح چربی پوست، جلوگیری از ایجاد اسیدهای چرب آزاد و هم‌چنین کاهش التهابات پوستی گردیده و با جلوگیری از تکثیر باکتری‌ها و رشد میکرو‌ارگانیسم‌ها در پیش‌گیری و کاهش جوش‌های پوستی بسیار مفید می‌باشد.

ترکیب اسید هیالورونیک هیدرولیز شده (Hydrolyzed Hyaluronic Acid) موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

این ماده‌ی موثر به مقدار فراوان در ماتریکس بین‌سلولی پوست سالم وجود دارد و با پر نمودن فاصله‌های بین‌سلولی و حفظ آب موجود در این بخش‌ها، از پوست مراقبت کرده و به جلوگیری از خشک شدن آن می‌پردازد. این ترکیب، با کمک به حفظ رطوبت پوست در افزایش نرمی و بهبود انعطاف‌پذیری آن سودمند است.

بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین

Bio Marine Aqua Detox BB Cream

ترکیب (Sodium PCA) موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

این ماده نمک سدیم Pyroglutamic Acid است که از اسیدهای آمینه‌ی طبیعی موجود در بسیاری از پروتئین‌های بدن می‌باشد که با دارا بودن از قدرت جذب و نفوذپذیری بالا، به عنوان عوامل طبیعی مرطوب‌کننده‌ی پوست (NMF) به حساب می‌آید. این ماده‌ نیز با حفظ رطوبت موجود در لایه‌ی شاخی و کاهش سرعت تبخیر آب، به بهبود ساختار پوست و افزایش نرمی و لطافت آن کمک می‌کند.

ترکیب (Shea Butter) موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

دارای خاصیت تسکین‌دهندگی و تغذیه‌کننده‌ی پوست می‌باشد که علاوه بر حفاظت پوست‌های خشک و آسیب‌دیده، در بهبود ساختار آن مفید است. این کره، براحتی در پوست نفوذ می‌کند و بدون مسدود نمودن منافذ،ددر سرعت نرم شدن پوست موثر خواهد بود.

ترکیب عصاره‌ی بابونه‌ی (Chamomile Extract) موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

دارای خواص ضد التهابی بوده و در بهبود اريتم و التهابات ایجاد‌شده در پوست و غشاء مخاطی کاربرد فراوان دارد. این عصاره با ایجاد اثرات خنثی‌کنندگی رادیکال‌های آزاد توسط فلاونوئیدها و جلوگیری از سوخت‌و‌ساز رادیکال‌های سوپر اکسیدی، خواص ضد التهابی منحصر به فرد خود را ایجاد می‌کند.

ترکیب گلیسرین (Glycerin) موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

مرطوب‌کننده‌ی سازگار با پوست می‌باشد که با جذب آب بر روی پوست اثر خود را اعمال نموده و سبب لطافت و نرمی آن می‌گردد. گلیسرین‌ با ایجاد توازن در میزان آب موجود درماتریکس بین‌سلولی موجب پایداری ساختار پوست شده و بهبود کارکرد دیگر چربی‌های مفید موجود در پوست را نیز باعث‌ می‌شود.

ترکیب رتينيل بالميتات (Retin Palmitate) موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

عوارض پوستی همچون؛ التهاب، قرمزی و پوسته‌ریزی را به میزان چشم‌گیری کاهش داده و سبب تحریک سنتز کلاژن و الاستین در عمق اپیدرم شده و به حفظ الاستیسیته و رطوبت پوست کمک شایانی می‌نماید. این ویتامین با تحریک فرآیند باز سازی پوستی علاوه بر از بین بردن چروک‌های سطحی پوست، به محو تدریجی و موثر چروک‌های عمقی نیز کمک می‌نماید.

ترکیب سدیم آسکوربیل فسفات (Sodium Ascorbyl Phosphate) موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

دارای  خاصیت آنتی‌اکسیدانی بوده که به خنثی‌کنندگی رادیکال‌های آزاد می‌پردازد و با مهار پیگمنتاسیون ناشی از افزایش سن، در روشن‌تر شدن پوست صورت و نیز کاهش اثر عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست سودمند می‌باشد.

ترکیب ویتامین های E و پانتنول موجود در بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین:

ویتامین E به منظور خنثی‌سازی در کارکردهای رادیکال‌های آزاد که باعث‌ ایجاد چین و چروک‌های سطحی در پوست می‌شود، کاربرد دارد. پانتنول، پیش‌ساز ويتامين B5 است که باعث‌ نگاهداری رطوبت، بهبود الاستیسیته، افزایش پوسته‌ریزی و بازسازی التهابات پوستی می‌شود.

بی بی کرم بایو مارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

مرطوب‌کننده‌ی پوست صورت و گردن. پوشش دهی متوسط. دارای SPF15 و محافظت‌ از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش نور خورشید. مناسب برای انواع پوست.

روش مصرف:

مقدار کافی از فرآورده را توسط نوک انگشتان، به صورت یکنواخت روی پوست صورت و گردن مالیده و به آرامی ماساژ دهید.

هشدار مصرف:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

ویژگیهای محصول

وزن

نامعلوم

نوع محصول

کرم

گروه

بی بی کرم

رنگ

بژ روشن , بژ طبیعی

حجم

40 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بی بی کرم رطوبت رسان رنگی بایومارین SPF15 آکوا دتوکس 40 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *