بی بی کرم و سی سی کرم

ب ب کرم مخفف کلمه blemish balm (بالم عیب) یا beauty blemish (بالم زیبایی) است. این کرم در ابتدا قبل از اینکه شهرت جهانی پیدا کند، در کره جنوبی شهرت بسیاری داشت. می توان گفت ب ب کرم، یک کرم آرایشی است که مزایای مراقبت از پوست را دربر دارد. از جمله مزایای این کرم می توان به خاصیت ضد آفتاب، آبرسانی و کنترل برق پوست بسته به اینکه چه فرمولی در آن به کار رفته است اشاره کرد. انواع مختلفی از بی بی کرم برای انواع مختلف پوست از جمله پوست خشک و پوست چرب در بازار موجود است.

از آنجایی که بی بی کرم  معمولا خواص مختلفی دارد، جزو محصولات چند منظوره دسته بندی می شود پس وقتی از آن استفاده می کنید، می توانید به روال زیبایی خود سادگی نیز ببخشید. این کرم ها بهترین انتخاب برای زمانی هستند که می خواهید به طور نسبی صورتتان را کاور کنید ولی درعین حال نمی خواهید بیش ازحد آرایش و کاور پوستتان به چشم بیاید .

کرم سی سی مخفف کلمه color correcting می باشد و به معنای اصلاح کننده صورت است. این کرم نیز مانند بی بی کرم از نوع کرم های چند منظوره می باشد. با این حال برخلاف بی بی کرم ، سی سی کرم معمولأ کاور بیشتری دارد و نقص ها و نقاط تیره و قرمزی صورت را بیش از پیش پنهان می کنند. چرا که کرم سی سی کاور بیشتری نسبت به کرم های بی بی دارد، پس طبیعتأ فرمول سنگین تری دارد و از کرم های بی بی غلیظ تر می باشد. کرم سی سی معمولأ برای افراد سالخورده به دلیل کاور بیشتر نیز فرمول سازی می شوند .

از دیگر ویژگی ها کرم سی سی این است که ظاهرعیب ها را با بکارگیری رنگ های مخالف خنثی می کند . شما می توانید به جای اینکه ازیک کانسیلر اصلاح کننده و یک کرم پودر استفاده کنید ، تمام نیازهای خود را به سادگی با یک کرم سی سی برطرف سازید.

نمایش 1–12 از 32 نتیجه