چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک مخصوص پوست چرب و مختلط صورت و گردن 50 میلی‌لیتر

Geno Biotic Hydrating oily combination skin, 50ml

ویژگی های کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک :

 • رطوبت رسانی مناسب بدون ایجاد حس چربی و براق بودن پوست
 • کوچک کننده منفذها و ترازمندی چربی پوست
 • آنتی‌اکسیدان‌ و پیشگیری از بروز چین و چروک
 • دتوکسیفای کننده قوی و ضداسترس های اکسیداتیو روزانه
 • محافظت در برابر‌ تششعات مصنوعی، آلودگی‌ هوا
 • مو موج‌های blue light
 • حاوی هیالورونیک اسید، عصاره آرتیشو، عصاره آفتابگردان، عصاره شبدر قرمز، ویتامین‌های سی C و ای E
 • بدون پارابن
 • کرم شب و روز


۱۳۶.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

(1 بررسی مشتری)
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک مخصوص پوست چرب و مختلط صورت و گردن

در این محصول از دسته بندی محصولات مرطوب کننده از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

خشکی پوست و از دادن آب پوست یا دهیدراته شدن آن، تنها برای پوست‌های خشک رخ نمی‌دهد بلکه پوست‌های چرب هم می‌توانند در همچین شرایطی قرار گیرند و دچار خشکی پوست و پیامدهای ناشی از آن شوند، که شامل از دادن درخشندگی، شادابی و طراوت پوست است. خشک یا دهیدراته شدن پوست یک وضعیت ناراحت‌کننده است که نشانه‌هایی همچون پوسته پوسته شدن، ترک خوردگی، خارش در قسمت‌هایی از پوست است که می‌تواند در پیوند با دلیل‌های گوناگونی رخ دهد. پوست بدن در اثر کاهش تراوش چربی بوسیله غده‌های فرآوری کننده چربی یا سباسه خشک می‌شود که در این صورت نسبت به عوامل پیرامونی و بعضی ماده‌ها حساس می‌شود.

علاوه بر کارکرد غده‌ سباسه، مورد ژنتیک، افزایش سن، شستشوی بیش از حد با شوینده های قوی، شرایط آب و هوایی، بیماری‌های زمینه ای مانند کم‌کاری تیروئید و تغذیه نور خورشید از عوامل مهم افزایش خشکی پوست به شمار می‌روند. یکی دیگر از عامل‌های مهم خشکی پوست، پرتوهای Blue Light تابیده شده از وسیله‌های الکترونیکی مانند تلفن‌های هوشمند، لپ تاپ، رایانه و… است که اثر مستقیمی بر روی خشکی پوست دارد.

همه این عامل‌ها در کنار ماده‌های آلاینده و سم‌های موجود در هوا، علاوه بر اینکه باعث افزایش خشکی پوست می‌شوند. سرعت نمایان شدن چین و و چروکهای پوستی را سرعت می‌دهد. بنابراین داشتن پوستی سالم و شاداب، نیازمند رطوبت رسانی روزانه و اثربخش به پوست است.

کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک

کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک

کرم رطوبت رسان صورت و گردن ژنوبایوتیک Geno Biotic, یک کرم رطوبت رسان و دتوکسیفای کننده قوی است که از یک سو با آب رسانی مغذی و رطوبت رسانی قوی ۲۴ ساعته به لایه‌های پوست، سدی در برابر خشکی و بروز چین و چروکهای پوستی می‌شود. از سویی دیگر یک لایه پاسداری کننده بر روی پوست فراهم می‌کند که مانع اثرگذاری موج‌های زیان‌بار پیرامونی در طول شب و روز بر روی پوست شده و با خاصیت آنتی‌اکسیدانی و دتوکسیفای کنندگی، سلامت پوست را به ارمغان میآورد. از سویی دیگر این کرم، منفذهای پوست را کوچک کرده و در کنار رطوبت رسانی اثربخش، از نمایان شدن جوش نیز پیشگیری می‌کند.

ویتامین سی C:

افزایش درخشندگی، شفافیت و سلامت پوست. آنتی‌اکسیدان‌هایی نیرومند در جهت پاسداری و نگهداری روزانه پوست در برابر‌ رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان.

اسید هیالورونیک:

جزیی از ماتریکس برون سلولی و سیستم NMF پوست که نقش اصلی در پیشگیری از خشکی پوست دارد.

می تواند به افزایش رطوبت پوست و کاهش نمای خط‌ها و چین و چروک ها کمک کند. در درمان‌های موضعی باعث کاهش قرمزی و درماتیت پوست شده و  تسکین دهنده است، و ناگفته نماند که پوست را سفت تر نشان دهد.

عصاره شبدر قرمز:

آنتی‌اکسیدانی قوی است. جلوگیری از انباشتگی منفذهای پوست و کوچک کردن منفذها. مهار ۵آلفا زدکتاز در جهت ترازمندی تراوش چربی پوست. کمک بسته شدن منفذهای پوست با افزایش خاصیت کشسانی پوست.

عصاره آرتیشو:

پاسداری از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و استرس اکسیداتیو به کمک پلی ساکاریدها و فلاونوئیدهای آن. کمک به افزایش قدرت کشسانی پوست با نیرو بخشیدن به سلول‌های پوست. کمک به حذف ریز ذرات آلوده‌کننده از روی پوست. پایداری از پوست در برابر اثرهای کوتاه مدت و دراز مدت استرس اکسیداتیو.

کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک

کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک

عصاره آفتابگردان:

پاسداری روزانه‌ از پوست با فراهم کردن سد دفاعی در برابر پرتوهای IR و Blue Light. پاسداری از دی آن ای DNA درون سلولی در برابر پرتوهای زیان‌بار UV خورشید. IR: اشعه‌های بازتاب شده از ابزارهای الکترونیکی مانند تلفن‌های هوشمند، لپ تاپ، رایانه و..‌. که باعث خشکی پوست و چین و چروک میشوند. جلوگیری از کاهش فشردگی پوست به هنگام قرار گرفتن زیر نور آفتاب.

داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک :

رطوبت رسانی مناسب بدون ایجاد حس چربی و براق بودن پوست

کوچک کننده منفذها و ترازمندی چربی پوست

آنتی‌اکسیدان‌ و پیشگیری از بروز چین و چروک

دتوکسیفای کننده قوی و ضداسترس های اکسیداتیو روزانه

محافظت در برابر‌ تششعات مصنوعی، آلودگی‌ هوا

مو موج‌های blue light

حاوی هیالورونیک اسید، عصاره آرتیشو، عصاره آفتابگردان، عصاره شبدر قرمز، ویتامین‌های سی C و ای E

بدون پارابن

کرم شب و روز

روش مصرف کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک :

صبح و شب به مقدار کافی بر روی پوست تمیز صورت و گردن مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شود.

کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک

کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک

هشدار مصرف کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک :

از بکاربردن کرم رطوبت رسان تاریخ گذشته خودداری کنید.

از بکاربردن کرم دور چشم خودداری کنید.

عوارض جانبی :

عوارض خاصی پس از مصرف کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک گزارش نشده است. با این حال همانند هر فرآورده ای، بروز تحریک‌های پوست گذرا و طبیعی می‌باشد.

شرایط نگهداری :

کرم رطوبت رسان ژنو بایوتیک را در دمای محیط نگهداری کنید.

کرم را در جاهای گرم و یا در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک :

بیوساکارید گام-۱، ستئاریا الکل، سدیم هیالورونیک، سیکلوپنتاسیلوکسان، وینیل دایمتیکون/ متیکون سیلسکوکسان کراس پلیمر، اتیلن / پروپیلن کوپلیمر، سیکلومتیکون، گلیسیرین، کاسالپنیا اسپینوسا فروت اکسترکت و هلیانتوس آنوس (عصاره گل آفتابگردان) اسپروت اکسترکت و پروپیلن گلایکول و فنوکسی اتانول و سدیم بنزوات، ستیل الکل، ایزو ستئاریل ایزو استئارات، پتاسیم ستیل فسفات، ستیل استئارات، استئاریک اسید، ایزوپنتیل دیول، تری فولیوم پراتنس، عصاره گل شبدر، لپیدیوم ساتیوم اسپروت اکسترکت و سینارا اسکولیموس (عصاره آرتیشو) لیف اکسترکت و پوئولان و سدیم کربوکسی متیل بتاگلوکان و کاسالپینا اسپینوسا گام و مالتودکسترین، آکریلات / سی۱۰_۳۰ آلکیل آکریلات کراس پلیمر، فنوکسی اتانول، کاپریلیل گلایکول، بیزوکس، فسفولیپیدز، توکوفریل استات، رتینل پالمیتات، پانتوتنیک اسید، آسکوربیل پالمیتات، کوله کلیسروفل، عصاره آلوئه ورا، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، دی سدیم ا.د.ت.آ، آب یونزدا

ژنو بایوتیک، برندی تخصصی در حوزه گروه محصولات مراقبت از پوست است که این محصولات با تکیه بر دانش متخصصان پوست و بهره گیری از تکنیک‌های نوین فرمولاسیون به منظور توسعه محصولاتی با کیفیت بالا در جهت تامین نیاز مصرف کنندگان به بازار عرضه می‌گردد و دارای گواهی بین المللی از مرکز تائید صلاحیت است.داشتن نگاه کاملا علمی و تخصصی به پوست و عارضه‌های آن و روش‌های مراقبت از پوست از جمله اهداف برند ژنوبایوتیک بوده که این مهم به واسطه‌ی برنامه ريزي، اجرا و ارزيابي پژوهش‌هاي كاربردي و توسعه‌ی محصولات تخصصی پوست صورت می‌پذیرد. نوآوری، اختراع و بهبود در تمام مراحل و رسیدن به بالاترین سطح از رسالت‌های مهم برند ژنو بوده و همین امر کمک به رشد و نمو ژنو بایوتیک به عنوان برند نوپای شرکت پارس آزمای طب نمود. بنابراین، این برند محصولات خود را به عنوان محصولاتی ارزشمند در حوزه‌ی درمان تخصصی بیماری‌های رایج پوست در کنار دارا بودن کیفیت مناسب معرفی می‌نماید.این برند به توانایی خودش در جهت ایجاد فرصت‌هایی برای تولید محصولات آینده اعتقاد دارد که تنها بر پایه تخیل، توانایی  و دانش برای جذب افراد با استعداد که بتوانند مفهوم برند را درک کنند. از آن‌جایی که برند ژنو بایوتیک بر حول محور محصولات مراقبت از پوست و زیبایی است، بنابراین به دنبال افزایش ویژگی‌های طبیعی محصول به منظور تولید محصول نوآورانه بوده که برای مصرف کنندگان ایمن باشد. شعار برند ژنو بایوتیک استفاده از مطالب روز دنیا به کارگیری نیروی متخصص و متعهد، مشتری مداری، ایفای نقشی مهم و تاثیرگذار در صحنه های رقابتی و علمی در سطوح بالا و تولید محصولاتی تخصصی برای همه ی نسل‌ها است.

ویژگیهای محصول

وزن 70 گرم
نوع محصول

کرم

برند

گروه

مرطوب کننده

حجم

50 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

1 دیدگاه برای کرم رطوبت رسان پوست چرب ژنوبایوتیک مخصوص پوست چرب و مختلط صورت و گردن 50 میلی‌لیتر

 1. ناشناس

  با اینکه برای پوست چرب هست و ادعای کنترل چربی داره، چربی زیادی روی پوست به جا می‌ذاره که باعث نارضایتی من شده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *