کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن SPF50 حجم 50 میل

Ginagen Sunscreen Cream for Dry Skin SPF50

ویژگی های کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن :

  • محافظت موثر از پوست در برابر پرتوهای UVA و UVB
  • بافت بسیار سبک و جذب سریع توسط پوست
  • دارای تکنولوژی Safe-Eye جهت استفاده دور چشم
  • تاثیر آنتی اکسیدانی مناسب با ویتامین E
  • قابل استفاده بر روی پوست خشک و مرطوب
  • فرمولاسیون بدون الکل و غیر کومدوژنیک


۲۴۸.۰۰۰ تومان۳۵۷.۰۰۰ تومان

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن SPF50

در این محصول از دسته بندی محصولات ضد آفتاب صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

نور خورشید دارای طول موج‌های نوری فرابنفش مرئی و نامرئی است كه از طیف های گوناگون ساخته شده است. فاصله ۲۰۰ تا ۴۰۰ نانومتر ربط به اشعه فرابنفش نور خورشید دارد. اشعه های فرابنفش نوع C بوسیله لایه اوزون یا استراتوسفر جذب گردیده و به سطح زمین نمی‌رسند.

ولی اشعه‌های فرابنفش نوع B و نوع A بوسیله این لایه جذب نمی‌شود و با رسیدن به سطح زمین، به پوست انسان آسیب می‌رسانند، پیامدهایی که حتا گاهی نمیتوان آنها را جبران کرد. بنابراین ناچاریم با کمک فرآورده های ضدآفتابی تا جایی که تا می‌شود از پوست خود در برابر این موج های نوری زیان آور پیشگیری کنیم.

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن بدلیل پایدار بودنش در برابر آب و تعریق، یک لایه ضدآبی سبک می‌سازد که میتوان در استخر یا جاهای نمناک و یا برای کسانی که زیاد عرق میکنند بکار برد.

ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن

ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن

سیکلوپنتاسیلوکسان : ماده ای بی رنگ و بی بو است که درجا بخار و جذب پوست نمی‌شود ولی حس نمداری، ابریشمی و نرمی به پوست می‌دهد.

کاپریک تری گلیسیرید : ترکیبی از اسیدهای چربی مانند روغن نارگیل یا پالم با گلیسیرین که دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضدچروک، ضدمیکروبی، نرم‌کننده و پراکنده کننده و ثابت کننده فرآورده است. UVB در مرحله های ساخت و فرآوری ویتامین دی D نقش مهمی بازی می‌کند که پدیده آفتاب سوختگی و قرمزی ناشی از آن؛ برآیند اثرگذاری همین اشعه می‌باشد.

اتیل هگزیل متوکسی سینامات : با توانایی حلالیت کمی که در آب دارد و مناسب ضدآفتاب های پایدار در برابر آب و خیلی پایدار به آب کاربرد دارد، این ماده در بازتاب و پراکندگی اشعه UVB نور خورشید، کاهش زخم، سرخ شدن یا سوختگی ناشی از نور آفتاب و نگهداری از پوست کاربرد دارد.

اکسیدزینک یا اکسید روی : در جذب موجهای UVA اثربخش است ولی کارایی آن چنانی که می‌بایست داشته باشد را نداشته و به دلیل آسیب‌رسانی نور بر این ماده، روی آن را با ماده ای مانند دایمتیکون روکش می‌کنند تا کارایی آن در برابر نور های زیان‌آور آفتاب حفظ شود. دایمتیکون یکی از سیلیکون ها بوده که برای مو و پوست بسیار سودمند است. این ماده با ویژگی روان بودن باعث بهبود و صاف کردن پوست شده، یاری رسانی به پرکردن منفذها و خط‌های ریز پوست، پاسداری پوست از آلودگی های پیرامون شخص، نگهداری جوانی پوست، پیشگیری از خشکی و سوزش و… را بر دوش دارد.

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن

تیتانیوم دی اکسید : با خاصیت حفاظت کننده در برابر اشعه های فرابنفش UVB و UVA بوده که از آفتاب‌سوختگی و پیری زودرس پوست جلوگیری کرده و از راه پوست سالم نمی‌تواند به بدن نفوذ کند و یا جذب شود.

ستیل الکل : با نام‌های هگزادکانول و یا پالمیتیل نیز شناخته می‌شود که از روغن های گیاهی مانند روغن نخل یا نارگیل گرفته می‌شود. الکلی که برعکس نامش پوست را خشک نمی‌کند. چنانچه تا کنون لوسیون ها، شامپوها یا نرم کننده ها را بکار برده اید، ممکن است دریافته باشید که این ترکیب‌ها شامل یک ماده شیمیایی به نام الکل ستیل است. این الکل به بدن، پوست یا موها آسیبی نمی‌رساند.

ستیل الکل بعنوان نرم و امولسیون کننده یا ضخیم کننده در ساخت کرم ها و لوسیون های پوست، کاربرد دارد. و یک ترکیب موثر در برخی از پوشش های استخر مایع است و می‌توان از آن به عنوان یک ماده فعال غیر یونی در کاربردهای امولسیون نیز استفاده کرد. باید بدانید که درصد کمی از مردم ممکن است در اثر قرار گرفتن در معرض مواد امولسیون کننده هایی مانند ستیل الکل، حساسیت تماسی (قرمزی پوست یا ملتهب) را تجربه کنند.

نیاسین‌آمید : گونه ای ویتامین ب۳ است. نیاسین ترکیبی است که بد ما برای بدل کردن غذا به انرژی به آن نیاز دارد که این ماده در بسیاری از غذاهایی که می خوریم وجود دارد. این ماده محلول در آب و غیراسیدی بوده که در ترکیب فرآورده هایی که پایه آبی دارند، کاربرد دارد. خوبی این ماده این است که میتوان آنرا از راه پوست نیز دریافت کرد که در کرمها، ژل‌ها و… بسیار کاربرد دارد و دیگر ویژگی اش این است که چون بدن ما آنرا می‌سازد، بنابراین بدان حساسیت پیدا نمی‌کند.

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن

نیاسین‌آمید : برای کاهش تحریک های پوستی و بهبود توازن آن بسیار اثربخش است و یک گزینه خوب برای همه نوع پوستی بویژه پوست‌های مستعد جوش یا آکنه حساب می‌شود. از کاربردهای این ویتامین، مبارزه با رادیکالهای آزاد زیان آور برای پوست، کاهنده سرخی و لکه های پوست، کاهش چین و چروک پوست و جوانسازی آن، میزان کردن تراوش های چربی پوست، یکدست کردن پوست و کاهش اندازه منفذهای پوست، تقویت لایه نگهدارنده پوست و… می‌باشد.

پروپیلن گلیکول : ماده ای نرم‌کننده که به بهبود و بازسازی پوست، کاهش و درمان آکنه کمک می‌کند و نمایی شبنمی و نمداری به پوست می‌دهد که همراه خود حس شادابی و طراوت را می‌بخشد.

اتیل هگزیل تریازون : جذب کننده و پخش‌کننده موج‌های نوری UVB خورشید است، نوری که برای پوست بسیار زیان بار بوده و بسیاری از سرطان ها ناشی از همین نور است چون حتا بر روی دی اِن اِی انسان اثر بد و مخرب می‌گذارد.

آووبنزن : که در سال ۱۹۹۰ زایشی معرفی شد، به وارون دیگر پالایه های شیمیایی هم از پوست در برابر موج های نوری UVB محافظت می‌کند هم باعث بازتاب و پخش موج های نوری UVA می‌شود ولی مشکل اینجاست که در مدت ۳۰ دقیقه در برخورد با نور آفتاب شکسته می‌شود، بنابراین برای دوام آن از اکتوکرایلن بهره می‌برند.

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن

گلیسرول مونو استئارات : در فرآورده های آرایشی و مراقبتی پوست بعنوان یک امولسیافر، جذب کننده آب بوده که نمایی نرم و صاف به پوست می‌دهد. PEG / PPG-18 / 18 دایمتیکون دارای ویژگی آنتی‌اکسیدانی و از پوست در برابر موج های نوری مرئی و نامرئی UVA و UVB حفاظت می‌کند و از پیری پوست ناشی از این نورها نگهداری می‌کند.

فنوکسی اتانول : یک الکل خوشبو است که به نام اتیلن گلیکول مونوفنیل اتر نیز شناخته می‌شود. به عنوان ضدعفونی‌کننده، ضدباکتری و ضدقارچ و… است که از تغییر رنگ یا بوی نامناسب فرآورده‌ها جلوگیری می‌کند و گاهی وقت‌ها نیز در درمان آکنه یا جوش کاربرد دارد.

دکسپانتول یا (ویتامین ب۵) : در بازسازی سلول‌های بافت‌ها و بهبود سوختگی پوست کمک کرده، و خارش، ورم و سرخی پوست را کاهش می‌دهد. ویتامین ای E‌ توکوفریل استات، بوسیله هوا، نور مرئی یا اشعه فرابنفش نمی‌شکند که از پوست در برابر این موج های نوری آسیب‌رسان نگهداری می‌کند.

ویتامین ای : موجود در کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن یکی از ویتامین‌های حل شدنی در چربی بوده با خاصیت آنتی‌اکسیدانی که دارد از سلول‌های بدن در برخورد با آسیب‌های رادیکال‌های آزاد برخی از ترکیب‌های شیمیایی نگهداری می‌کند و نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد.

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن

موارد مصرف کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن :

کرم ضدآفتاب پوست خشک تا نرمال رنگ روشن ژیناژن اِس پی اِف ۵۰,۵۰ میلی‌لیتر.

روش مصرف کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن :

۳۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب استفاده شود. هر دو ساعت یک بار تمدید شود. کرم باید به تمام نقاط پوست که در معرض آفتاب می‌باشد، اعمال شود.

شرایط نگهداری کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن :

کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن را دور از دسترس کودکان و در مکان خشک و خنک نگهداری کنید.

ترکیبات کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن :

آب دیونیزه، سیکلوپنتاسیلوکسان، کاپریک/کاپریلیک تری گلیسیرید، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، اکسید زینک، تیتانیوم دی اکسید، ستیل الکل، نیاسین آمید، پروپیلن گلیکول، اتیل هگزیل تریازون، اکتوکرایلن، دایمتیکون، زرد CI77491, دایمتیکون کراس پلیمر، آووبنزن، گلیسرول مونو استئارات، PEG / PPG-18 / 18 دایمتیکون, قرمز CI77492, فنوکسی اتانول، دکسپانتنول (ویتامین ب۵)، توکوفریل استات (ویتامین E), مشکی CI77799

برند معتبر ژیناژن تولید کننده عنواع ترکیبات آرایشی گیاهی، اسپری رنگ موی موقت، کرم ضد لک، تقویت کننده ناخن، ژل شستشوی صورت، کرم های معطر، کرم مخصوص ترک پا، مایع لباسشوئی، صابون مایع، کرم حالت دهنده موی سر، سایه مدادی، کرم ضد آفتاب کودک، کرم ماساژ، ژل ماساژ غیر از مصارف طبی، کرم اصلاح، ژل اصلاح، کرم پا، کرم نرم کننده پا، محلول شستشوی صورت، کرم پای کودک، کرم لایه بردار، انواع نرم کننده بدن، انواع کرم بدن، ژل اتو برنز، لوسیون اتو برنز، لوسیون بعد از آفتاب، ژل ضد آفتاب، کرم ضد آفتاب، کرم ضد تعریق بدن، ژل ضد تعریق، اسپری بدن، شامپو بدن، کرم ویتامینه، کرم سفت کننده بدن، لوسیون بدن، کرم دست و صورت، کرم سفت کننده صورت، کرم دور چشم، کرم ضد ترک بدن، نرم کننده پوست، پودر سفید کننده دندان، ژل شستشوی دست و پوست، ژل مژه، کرمهای موبر و ... میباشد.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

کرم

گروه

ضد آفتاب

حجم

50 میلی لیتر

جنسیت مصرف

عمومی

رنگ

بژ تیره, بژ روشن, بژ طبیعی, بی رنگ

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کیمیا ژن ایرسا

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ضد آفتاب پوست خشک ژیناژن SPF50 حجم 50 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *