قرص منز پرفورمنس ابورنز 60 عدد

Aborns Mens Performance 60 Tabs

ویژگی‌های قرص منز پرفورمنس ابورنز:

  • حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی ویژه‌ی آقایان
  • حاوی عصاره‌های گیاهی ویژه‌ی آقایان
  • تقویت قوای جنسی و جسمی آقایان
  • بهبود کیفیت اسپرم (تعداد و تحرک)
  • بهبود سیستم ایمنی
  • افزایش سطح انرژی
  • بدون گلوتن، شکر، مواد نگهدارنده و ترکیبات لبنی

207.000 تومان

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص منز پرفورمنس ابورنز

در این محصول از سری محصولات مکمل غذایی دسته مکمل آقایان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

قرص منز پرفورمنس ابورنز، حاوی ریزمغذی‌هایی همچون ویتامین‌ها و مواد معدنی و همچنین عصاره‌های گیاهی ویژه و هدفمندی است که در کمک به سلامت عمومی و تأمین مواد مغذی مورد نیاز روزانه‌ی آقایان، کمک به سلامت سیستم تولید مثل آقایان، افزایش کیفیت اسپرم و تقویت کننده‌ی قوای جنسی در مردان کاربرد دارد.

یکی از مشکلاتی که ممکن است بزرگسالان با آن روبرو شوند، مسائل مربوط به رابطه‌ی جنسی و تولید مثل و بچه‌دار شدن می‌باشد. در گذشته‌ای نچندان دور در بین مردم اینگونه تصور می‌شد که چنانچه رابطه‌ای سرد است و یا زوجین در فرزندآوری مشکل دارند، این ایراد می‌تواند بیشتر از جانب زنان باشد که بر اساس بررسی‌ها و پژوهش‌های صورت گرفته، مشخص شده است که چنین اختلالاتی ممکن است از جانب آقایان نیز رخ دهد.

قرص منز پرفورمنس ابورنز

قرص منز پرفورمنس ابورنز

بنابراین سلامت جسمی و جنسی آقایان از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا می‌تواند بر احساس در رابطه‌ی ایشان، کیفیت اسپرم و در کل قوای جنسی آن‌ها اثرگذار باشد. تا این اندازه مهم است که چنانچه رابطه‌ای سرد باشد، ممکن است پیوند زناشویی را به جدایی ختم کند.

قرص منز پرفورمنس ابورنز 60 عددی Men’s Performance Aborns Tasnim 60 Tablets، حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی و همچنین عصاره‌های گیاهی ویژه و اختصاصی است که مناسب آقایان می‌باشد و نه تنها در کمک به بهبود سیستم‌ ایمنی بدن آن‌ها موثر است بلکه در افزایش انرژی و تقویت قوای جنسی و جسمی آقایان کارساز و مفید خواهد بود.

قرص منز پرفورمنس ابورنز، به لطف ترکیباتی که دارد، یک مکمل غذایی ویژه‌ی آقایان است تا در کمک به بهبود کیفیت اسپرم (تعداد و تحرک) ایشان اثربخش و سودمند‌ باشد. این فرآورده همچنین بدون گلوتن، شکر، مواد نگهدارنده و ترکیبات لبنی است تا چنانچه افراد بدان‌ها حساسیت داشته باشند، پیشگیری‌های لازم انجام شود.

قرص منز پرفورمنس ابورنز

قرص منز پرفورمنس ابورنز

ویتامین‌های گروه ب B:

ویتامین‌های گروه ب B (مانند ویتامین B1 تا B6 و B12) به افزایش انرژی و میل جنسی کمک می‌کنند. مانند نمونه؛ ویتامین B6 برای تولید تستوسترون و هورمون جنسی مردانه ضروری است. انواع ویتامین B سطح انرژی را بهبود می‌بخشند و مسئول افزایش گردش خون هستند.

ویتامین سی/ ث C:

ویتامین سی یا اسید اسکوربیک به بهبود جریان خون کمک می‌کند. جریان خون بر عملکرد نعوظ مردان تأثیر می‌گذارد، بنابراین ویتامین سی C ممکن است به عملکرد جنسی ایشان کمک نماید. ویتامین C نمی‌تواند در بدن ذخیره شود، و باید هر روز به اندازه‌ی کافی از غذاهای غنی از ویتامین C و یا در برخی موارد از مکمل‌ها آن را دریافت نمود.

کلسیم:

کلسیم یک ماده‌ی مغذی و معدنی است برای استخوان‌ها مفید است، ولی این ماده برای سلامت جنسی آقایان نیز اثربخش خواهد بود و در قدرت و توان آن‌ها می‌تواند کارایی داشته باشد.

قرص منز پرفورمنس ابورنز

قرص منز پرفورمنس ابورنز0

روی:

روی یک ماده‌ی مغذی بسیار مهم است که بیشترین غلظت روی در بدن مردان در بیضه‌ها و پروستات ایشان یافت می‌شود. و به این دلیل است که روی برای تولید اسپرم و مهمتر از آن سنتز تستوسترون مورد نیاز است. با روی ناکافی بدن قادر به سنتز تستوسترون نیست و در نتیجه میل جنسی کاهش می‌یابد.

عصاره‌ی گیاه کهن‌دار (جینگو بیلوبا):

گیاه کهن‌دار به طور کلی بر هر ۴ مرحله از چرخه‌ی پاسخ جنسی تأثیر مثبت دارد که شامل؛ میل، هیجان (نعوظ)، ارگاسم و وضوح جنسی.

عصاره‌ی گیاه خارخَسَک:

گیاه خارخَسَک از  دانش آیورودا است که ریشه و میوه‌ی آن به ترتیب برای مردانگی و شادابی عمومی استفاده می‌شود. ریشه‌ها میل جنسی و سلامت جنسی را بدون تأثیر بر تستوسترون افزایش می‌دهند در حالی که میوه‌ها به طور قوی از کارکرد جنسی محافظت می‌کنند.

عصاره‌ی گیاه دامیانا:

این گیاه به صورت درختچه می‌باشد که بومی جنوب آمریکا، مکزیک و غرب هند است. به عنوان یک داروی مقوی جنسی در نظر گرفته می‌شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف قرص منز پرفورمنس ابورنز :

کمک به سلامت عمومی و تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز روزانه‌ی آقایان.

کمک به سلامت سیستم تولید مثل آقایان و افزایش کیفیت اسپرم.

تقویت کننده‌ی قوای جنسی در مردان.

روش مصرفقرص منز پرفورمنس ابورنز :

روزانه یک عدد قرص همراه غذا و یک لیوان آب میل نمایید.

هشدار مصرف قرص منز پرفورمنس ابورنز :

در صورت وجود بیماری خاص، مصرف دارو و یا فرآورده‌های دیگر با پزشک با داروساز خود مشورت نمایید. در صورتی که به هرکدام از اجزای این فرآورده حساسیت دارید از مصرف آن خودداری نمایید.‌

این فرآورده مکمل تغذیه ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌ها نمی‌باشد.

شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در دمای کمتر از ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و دور از نور و رطوبت نگهداری شود.

ترکیبات قرص منز پرفورمنس ابورنز :

مواد جانبی شامل؛ میکرو کریستالین سلولز، مونوگلیسرید دی استیلات، هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، بی کربنات سدیم، اکسید آهن سیاه، تالک، دی اکسید سیلیکون، استئارات منیزیم، بدون گلوتن، شکر، مواد نگهدارنده و مشتقات شیر.

                                                         جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانه در هر قرصدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین ب۱۲۵ میلی‌گرم**
نیکوتینامید۳۰ میلی‌گرم**
ویتامین ب۱۲۴۰ میکروگرم**
ویتامین ب۶۲۵ میلی‌گرم**
ویتامین سی۱۰۰ میلی‌گرم**
ویتامین د۳۳۰۰ واحد بین المللی**
ویتامین ای۲۵ واحد بین المللی**
اسید فولیک۳۰۰ میکروگرم**
اینوزیتول۲۵ میلی‌گرم**
سلنیوم۲۶ میکروگرم**
منگنز۲ میلی‌گرم**
بیوتین۵۰ میکروگرم**
کلسیم۵۰ میلی‌گرم**
روی۱۰ میلی‌گرم**
لودین۵۰ میکروگرم**
اکسید منیزیم۳۵ میلی‌گرم**
گیاه کهن‌دار۱۰ میلی‌گرم**
گیاه خارخسک۱۹۰ میلی‌گرم**
گیاه دامیانا۲۵۰ میلی‌گرم**
گیاه خارمریم۵۰ میلی‌گرم**
گیاه جینسنگ پاناکس۱۰ میلی‌گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

برند ابورنز (Aborns) از زیرمجموعه‌های شرکت داروسازی تسنیم است. شرکت داروسازی تسنیم در سال ۱۳۸۰ بنیان نهاده شد و جزء معدود داروسازی‌های خصوصی کشور است. مسئولان شرکت از همان ابتدا مدرن‌ترین تجهیزات تولید دارو با بهره‌مندی از بهترین روش‌های کنترل کیفیت تحت اصول (GMP (Good Manufacturing Process را به کار گرفتند. همچنین با توجه به اهمیت کیفیت بسته بندی و درک نیاز بازار به این امر مهم، تجهیز کارخانه به آخرین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی بسته بندی را در دستور کار خود قرار دادند.

ویژگیهای محصول

وزن

149 گرم

نوع محصول

قرص

گروه

باروری آقایان , بهبود قوای جنسی

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

تعداد

60 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

داروسازی تسنیم

برند

ابورنز

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص منز پرفورمنس ابورنز 60 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *