چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم اکسیر آفرین آریا 30 عدد

Mooneme Red Ginseng + Multivitamin Minerals Tablets

ویژگی‌های قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم:

  • کمک به تأمین ویتامین‌ها و مواد معدنی
  • تقویت عملکرد جنسی
  • تقویت سیستم ایمنی و عصبی بدن
  • انرژی‌زا و رفع خستگی
  • بهبود خلق و خو


۱۴۴.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم اکسیر آفرین آریا

در این محصول از دسته بندی مکمل جینسینگ از سایت داروخانه دکتر دانیالی می پردازیم به:

قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم، یک مکمل غذایی است که دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که در کمک به تامین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن و کمک به بهبود عملکرد جنسی افراد کاربرد دارد. بدن انسان از راه خوردن و آشامیدن و بدست آوردن ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیازی که دارد، می‌تواند انرژی لازم را برای رشد و حفظ سلامت خود فراهم سازد. ولی در شرایط خاصی شاید بهترین گزینه مصرف مکمل‌های غذایی است که کمک‌کننده هستند.

آثار فارماکولوژیک و مکانیسم اثر قرص رد جینسینگ + مولتی‌ ویتامین مینرال مونم اکسیر آفرین آریا Mooneme Red Ginseng Exir Afarin Arya:

قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم، به لطف ویتامین آ A که یک ویتامین محلول در چربی است، برای بینایی، رشد و نموی استخوان، تولید مثل، تکثیر و تمایز سلولی، عملکرد ایمنی بدن و یکپارچگی سطوح مخاطی مورد نیاز است.

ویتامین A مانند یک آنتی‌اکسیدان عمل کرده و در تحریک عملکرد سیستم ایمنی و پیش‌گیری از سرطان نقش دارد. کمبود ویتامین A با افزایش ریسک ابتلا به عفونت‌ هم‌راه است. ويتامين A برای استفاده‌ی طبیعی بدن از آهن و پیش‌گیری از آنمی (کم‌خونی) ضروریست، زیرا ویتامین A می‌تواند باعث ذخیره‌ی آهن در بدن شود و کمبود آن ممکن است باعث اختلال در بلوغ سلول‌های خون ساز در مغز استخوان گردد. ویتامین ۸ برای حفظ اپی تلیوم چشم لازم است.

قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم

Mooneme Red Ginseng + Multivitamin Minerals Tablets

ویتامین سی C موجود در قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم، یک ویتامین محلول در آب است که در پروسه‌های متابولیکی زیادی از جمله؛ اکسیداسیون و احیای تنفس سلولی، ساخت پروتئین‌ها و سوخت کلسترول نقش دارد. ویتامین C آنتی‌اکسیدان، ضد التهاب، ضد آلرژی و تقویت کننده‌ سیستم ایمنی است.

ویتامین دی D به کار رفته در قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم، یک ویتامین محلول در چربی است. عملکرد اصلی ویتامین D تنظیم غلظت کلسیم و فسفر سرم است. در صورت عدم وجود ويتامين D کافی، جذب کلسیم و فسفر در روده به طور چشم‌گیری کاهش می‌باید. در حضور ویتامین D، جذب کلسیم تا ۴۰٪ و جذب فسفر تا ۸۰٪ افزایش می‌یابد.

ویتامین D با افزایش قدرت عضلانی و عملکرد عصبی عضلانی، موجب تقویت استخوان‌ها می‌شود و در نتیجه در پیش‌گیری از پوکی استخوان نقش دارد. نقش بارز ویتامین D در بهبود سیستم ایمنی، ثابت شده است. افزایش تامین ویتامین D با کاهش ریسک بیماری‌های خود ایمنی (همچون؛ روماتیسم )،  دیابت نوع ۱ و ۲ و سرطان‌های کولون، سینه و پروستات هم‌راه است. ویتامین D همچنین برای افزایش میزان هورمون تستوسترون در مردان کاربرد دارد.

قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم به دلیل وجود ویتامین‌های گروه ب B، که ویتامین‌های قابل حل در آب هستند و نقش‌های گسترده‌ای را در بدن ایفا می‌کنند.

این گروه از ویتامین‌ها در متابولیسم کربوهیدرات‌ها، لیپیدها و پروتین‌ها، بهبود عملکرد ساخت سلول‌های خونی، کاهش ریسک بیماری‌های قلبی و عروقی، کاهش التهابات و کاهش چربی (کلسترول تری گلیسیرید و LDL) نقش دارند. کمبود ویتامین‌های ب با پیشرفت نوروپاتی دیابتی، خواب‌آلودگی، سردردها، ضعف عضلات دست و پا، مشکلات گوارشی و افزایش ابتلا به افسردگی هم‌راه است.

قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم، به دلیل وجود ویتامین ای E، یک ویتامین محلول در چربی است که با خاصیت آنتی‌اکسیدانی از تشکیل رادیکال‌های آزاد جلوگیری می‌کند. ویتامین E با کاهش پروستاگلاندین‌ها می‌تواند باعث کاهش درد شود. افزایش مصرف ویتامین E با کاهش ریسک ابتلا به برخی سرطان‌ها کاهش، سرعت پیشرفت آلزایمر و در بهبود بیماری‌های قلبی- عروقی، دیابت و بیماری مغز و اعصاب نقش دارد.

کلسیم موجود در قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم، جزء اصلی تشکیل‌دهنده‌ی استخوان‌هاست و در قسمت‌های دیگر بدن از جمله؛ خون، مایع خارج سلولی و عضلات وجود دارد.

کلسیم برای انتقال عصبی، انقباض عضلات، ترشح غده‌ها، کارکرد کلیه، حفظ ضربان طبیعی قلب، استحكام دندان‌ها و بسیاری از پروسه‌های طبیعی بدن ضروریست. زینک یا همان ماده‌ی معدنی روی، در بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی از جمله DNA و RNA و سنتز پروتئین نقش دارد. کمبود زینک، باعث عقب افتادگی، رشد و کاهش عملکرد تیروئید می‌شود. زینک نقش بارزی در تعدیل سیستم ایمنی بدن دارد.

قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم

Mooneme Red Ginseng + Multivitamin Minerals Tablets

منیزیم در قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم، از عملکرد عصب، عضله و قلب پشتیبانی می‌کند. اثر ضد درد دارد و در کنترل قند خون در بیماران دیابتی موثر است. مصرف کم و اختلال در جذب منیزیم با ایجاد بیماری‌های مختلفی از جمله؛ پوکی استخوان، فشار خون بالا، بیماری عروقی آترواسکلروتیک و دیابت در ارتباط است.

سلنیوم دارای خواص آنتی‌اکسیدانی است که موجب افزایش مرگ سلول‌های سرطانی و تقویت سیستم ایمنی می‌گردد. آهن یک فاکتور اساسی در ساخت انتقال‌دهنده‌های عصبی مانند؛ دوپامین، نوراپی نفرین و سروتونین است. کمبود آهن باعث ریزش مو و کم‌خونی فقر آهن می‌شود.

ید یک ماده‌ی مغذی ضروری در انسان است که در قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم، نیز به کار رفته است و در غده‌ی تیروئید برای سنتز هورمون تیروئید متمرکز می‌شود. هورمون تیروئید در میلین‌سازی سیستم عصبی مرکزی نقش دارد، بنابراین کمبود ید با عقب‌ماندگی ذهنی هم‌راه است. ید همچنین برای کاهش وزن، جلوگیری از سرطان سینه، دیابت و بیماری‌های قلبی – عروقی استفاده می‌شود. منگنز برای پیش‌گیری و درمان پوکی استخوان، کم‌خونی میکروسیتیک آرتروز و علائم سندرم قبل از قاعدگی (PMS) استفاده می‌شود. ماده‌ی کروم نیز برای عملکرد مغز، کمک به عملکرد انسولین، تجزیه‌ی گلوکز و سایر فرآیندهای بدن مهم است.

عصاره‌ی جنسینگ موجود در قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم، حاوی ساپونین‌های تری ترپنوئیدی و جز فعال جینسینوسایدها می‌باشد. جنسینگ گیاهی با خواص آنتی‌اکسیدانی است که موجب افزایش مقاومت بدن در برابر عوامل استرس‌زا، اضطراب، ضعف و خستگی می‌شود. عصاره‌ی این گیاه از طریق محور هیپوتالاموس _ هیپوفیز _ آدرنال کار می‌کند و باعث تقویت کارکرد سیستم ایمنی می‌شود. این عصاره همچنین دارای اثرات ضد سرطانی، ضد افسردگی و ضد التهابی می‌باشد. (7 فایده اثبات شده جینسینگ)

قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم، تولیدشده توسط شرکت اکسیر آفرین آریا است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به تامین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن. کمک به بهبود عملکرد جنسی.

روش مصرف:

روزی ۲ بار هر بار، یک قرص بعد از غذا و همراه با یک لیوان آب یا طبق دستور پزشک میل گردد.

هشدار مصرف:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

در صورتی که هرگونه داروی دیگر مصرف می‌کنید، قبل از استفاده از این محصول با پزشک یا داروساز خود مشورت نمایید.

افراد دچار به بیماری‌های مزمن مانند؛ دیابت، سرطان و بیماری کلیه، قبل از مصرف این قرص، با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

این محصول تنها یک مکمل است و برای تشخیص و درمان بیماری در نظر گرفته نمی‌شود.

موارد منع مصرف:

این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی منع مصرف دارد.

افراد دچار به بیماری‌هایی مزمن مانند، دیابت، سرطان و بیماری کلیه، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک یا داروساز مشورت نمایند.

در صورت بروز حساسیت به اجزا این فرآورده، داشتن پیشینه‌ی سکته هموراژیک و یا دریافت استنت کرونر از مصرف این فرآورده خودداری نمایید.

دو هفته قبل از هر گونه عمل جراحی، مصرف این محصول را قطع کنید.

عوارض جانبی:

عوارض جانبی هر مکمل، به موازات اثرات مطلوبی که دارد، ممکن است سبب بروز برخی عوارض ناخواسته شود.  شایع‌ترین عوارض جانبی که با مصرف این فرآورده دیده می‌شود شامل؛ تهوع، استفراغ، اسهال، پیوست، اختلالات دستگاه گوارش، خستگی، سردرد و بثورات پوستی می‌باشد. اگرچه ممکن است که تمامی این عوارض در یک فرد دیده نشود ولی در صورت بروز هر یک از آن‌ها با پزشک یا دکتر داروساز خود مشورت کنید.

قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم

Mooneme Red Ginseng + Multivitamin Minerals Tablets

مصرف در بارداری و شیردهی:

در شرایط بارداری‌ و شیردهی منع مصرف دارد‌.

تداخل دارویی:

اورلیستات می‌تواند جذب ویتامین‌های محلول در چربی از جمله؛ ویتامین آ A را کاهش دهد، فاصله‌ی زمانی اورلیستات با این فرآورده حداقل ۲ ساعت باشد.

ویتامین D ممکن است جذب آلومینیوم را افزایش دهد. مصرف این فرآورده در افراد دچار به نارسایی کلیوی با تجویز پزشک صورت گیرد.

اتورواستاتین، کلسی پوترین با این فرآورده به دلیل حضور ویتامین D تداخل اثر دارند. مصرف هم‌زمان این داروها یا فرآورده با مشورت پزشک بلامانع است.

فولیک اسید موجود در این فرآورده با داروهای متوترکسات و پریمیدون تداخل اثر داشته و مصرف هم‌زمان آن‌ها با احتیاط صورت گیرد.

فنوباربیتال و فنی‌توئین با ویتامین B6 و فولیک اسید موجود در این فرآورده تداخل اثر دارند و مصرف هم‌زمان باعث کاهش غلظت پلاسمایی این داروها می‌شود.

ويتامين B6 موجود در این فرآورده با آمیودارون تداخل اثر داشته و حساسیت به نور ناشی از آمیودارون را تشدید می‌کند.

مصرف هم‌زمان این محصول با داروهایی مثل؛ کاپتوپریل، لوزارتان، آملودیپین و هیدروکلروتیازید که فشار خون را کاهش می‌دهند، به دلیل داشتن ویتامین ب۶ B6 در آن خطر افت فشار خون را افزایش می‌دهد.

استفاده از آنتی‌اکسیدان‌ها مانند؛ ویتامین C و E در طول شیمی‌درمانی می‌تواند فعالیت برخی از داروهای شیمی‌درمانی که رادیکال آزاد ایجاد می‌کنند را کاهش دهد. مصرف مکمل‌ها در بیماران سرطانی تنها با تجویز پزشک متخصص و درمان‌گر بلامانع است.

مصرف هم‌زمان ویتامین E با داروی وارفارین، امکان افزایش خطر خون‌ریزی را به هم‌راه دارد، با احتیاط مصرف شود.

پنیسیلامین، متیل دوپا، لوودوپا، لووتیروکسین، سفالکسین، دیوکسین، آتانازاویر، آنتی‌بیوتیک‌های تتراسیکلینی و کینولون‌ها (مانند؛ داکسی سیکلین، سیپروفلوکساسین …)  بیس فسفونات‌ها (آلندرونات) داروهای (HIV Dolutegravir Elvtregravir) با این فرآورده به دلیل حضور کلسیم، آهن، روی (زینک)، منگنز و منیزیم، تداخل اثر دارند (کاهش جذب داروها). فاصله‌ی مصرف بین این داروها با فرآورده حداقل ۳ باشد.

ید موجود در این مکمل با داروهای آنتی تیروئید (مانند؛ متی مازول) ممکن است باعث افزایش اثر این داروها شود.

مصرف وارفارین و داروهای ضد دیابت با این فرآورده، به دلیل حضور جینسینگ تداخل اثر دارند، مصرف هم‌زمان آن‌ها با این مکمل باید با احتیاط کامل صورت گیرد.

شرایط نگهداری:

فرآورده درون جعبه، دور از نور، رطوبت و در دمای کمتر از ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات:

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
عصاره‌ی جینسینگ۶۰ میلی‌گرم*
ویتامین آ۸۰۰ واحد بین المللی۴۰
ویتامین سی۸۰ میلی‌گرم۸۹
ویتامین د۳۴۰۰ واحد بین المللی۱۰۰
ویتامین ای۲۲ واحد بین المللی۶۵
ویتامین ب۱۱/۱ میلی‌گرم۱۲۲
ویتامین ب۲۱/۱: میلی‌گرم۱۲۲
ویتامین ب۳۱۲ میلی‌گرم۱۰۰
ویتامین ب۶۱/۴ میلی‌گرم۱۰۷
اسید فولیک۴۰۰ میکروگرم۱۰۰
ویتامین ب۱۲۲/۵ میکروگرم۱۳۹
بیوتین۵۰ میکروگرم۱۶۶
ویتامین ب۵۶ میلی‌گرم۱۲۰
کلسیم (کربنات کلسیم)۵۰ میلی‌گرم۵
آهن (فومارات فروس)۹ میلی‌گرم۵۰
ید (یدید پتاسیم)۱۵۰ میکروگرم۱۰۰
منیزیم۳۰ میلی‌گرم۹
روی۵ میلی‌گرم۴۵
سلنیوم۵۵ میکروگرم۱۰۰
کروم۲۵ میکروگرم۱۰۰
منگنز۱/۸ میلی‌گرم۱۰۰
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت اکسیر آفرین آریا یک مجموعه جوان و پویا است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1399 در زمینه تولید مکمل های غذایی و دارویی آغاز نموده است. این شرکت اکثر محصولات خود را با برند mooneme وارد عرصه دارویی کشور نموده است. افراد آگاه به مسائل مرتبط با سلامتی، به محصولات ما اعتماد کرده و نتایج مطلوب آن را تجربه کرده اند. تعهد ما به کیفیت مواد اولیه و به کار گیری به روز ترین تحقیقات علمی، به تولید ویتامین‌ها و مکمل‌های غذایی مناسب جهت بهبود مصرف کنندگان منجر شده است. مکمل‌های تغذیه ای این شرکت به صورت تخصصی برای گروه‌های سنی و جنسیتی جامعه مدرن و بر اساس آخرین تحقیقات دانشمندان علوم دارویی، پزشکی و علوم تغذیه تولید می شود. ما در اکسیر آفرین آریا مفتخریم که با ترکیب جدیدترین دستاورد های علم تغذیه، بهترین مواد اولیه و اشکال دارویی روز دنیا مکمل‌هایی با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار دهیم.

ویژگیهای محصول

وزن 84 گرم
نوع محصول

قرص

گروه

جینسنگ

تعداد

30 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

اکسیر آفرین آریا

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص رد جینسینگ مولتی‌ ویتامین مینرال مونم اکسیر آفرین آریا 30 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *