ساشه مجیک ویتامین سی 1000 بی اس کی 20 عددی

Magic Vitamin C 1000mg‌ BSK 20 Sachets

ویژگی‌های ساشه مجیک ویتامین سی 1000 بی اس کی:

  • هر ساشه حاوی ۱۰۰۰ میلی‌گرم ویتامین ث/سی C
  • مکمل به صورت گرانول‌های حل‌شونده در دهان
  • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
  • کمک به سلامت عمومی بدن
  • بدون گلوتن
  • با طعم میوه


تاریخ انقضا: 2024/11/05

58.000 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه مجیک ویتامین سی 1000 بی اس کی

در این محصول از محصولات مکمل غذایی دسته ویتامین C از مکمل های ویتامین A-K از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

ساشه مجیک ویتامین سی 1000 میلی گرم بی اس کی، دارای ویتامین سی/ ث است تا در کمک به تأمین این ویتامین‌ و همچنین بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن کاربرد داشته باشد.

سیستم ایمنی بدن، به منظور نابودی میکروب‌ها و دیگر مهاجمانی است که باعث‌ بروز بیماری می‌شوند، کار می‌کند و سلامت و توان آن برای بدن بسیار حیاتی است. به عنوان مثال، اگر ویروس سرماخوردگی را از راه بینی استنشاق شود، سیستم ایمنی بدن آن ویروس را هدف قرار می‌دهد و آن را در مسیر خود متوقف می‌کند یا فرد را برای بهبودی آماده می‌سازد.

غلبه بر عفونت‌ها زمان‌بر است و گاهی اوقات برای کمک به دارو نیاز پیدا می‌شود، ولی سیستم ایمنی سنگ بنای پیشگیری از بیماری و بهبودی است. این موضوع جالب است که سیستم ایمنی با ورود هر نوع میکروبی به بدن درجا ویژگی‌های آن را در بدن ذخیره می‌کند و به محض ورود دوباره‌ی آن، درجا پردازش و شناسایی شده و بدان حمله می‌کند تا از بدن ما محافظت نماید.

ساشه مجیک ویتامین سی 1000 میلی گرم بی اس کی 20 عددی Magic Vitamin C 1000mg‌ BSK 20 Sachets، هر ساشه آن حاوی ۱۰۰۰ میلی‌گرم ویتامین ث/سی C است و این مکمل به صورت گرانول‌های حل‌شونده در دهان می‌باشد که در کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن و  کمک به سلامت عمومی بدن موثر و سودمند خواهد بود و بدون گلوتن است تا همچنین برای عزیزانی که دچار بیماری سلیاک هستند مناسب باشد و از طعم‌های گوناگون میوه برخورد است.

ویتامین سی/ث C چگونه سیستم ایمنی را تقویت می‌کند و سلامت بدن را بهبود می‌بخشد؟

ویتامین C یک ماده‌ی مغذی ضروری است که به شکل گیری و حفظ استخوان‌ها، رگ‌های خونی و پوست کمک می‌کند و در عین حال سیستم ایمنی را تقویت می‌کند. این ماده‌ی مغذی به طور طبیعی در برخی از مواد غذایی و بویژه در میوه‌ها و سبزیجات یافت می‌شود.

ویتامین C یا اسید ال اسکوربیک یک ماده‌ی مغذی و آنتی‌اکسیدانی محلول در آب است که می‌تواند ترکیبات ناپایدار را خنثی کند و به جلوگیری یا معکوس کردن آسیب سلولی در بدن یاری‌رسان باشد. همچنین در فرآیندهای بیوشیمیایی گوناگون و در پیوند با سلامت ایمنی نقش دارد. ویتامین سی C به تولید کلاژن بدن کمک می‌کند، که برای ایجاد و حفظ سلامت دندان‌ها، لثه‌ها، پوشش مفاصل، پوست، استخوان‌ها، رگ‌های خونی و غیره لازم است. همچنین باعث بهبود زخم می‌شود.

ویتامین C یک آنتی‌اکسیدان است که می‌تواند به گشاد شدن رگ‌های خونی، کاهش رسوبات در رگ‌ها و افزایش تولید اکسید نیتریک کمک کند. که می‌تواند به محافظت از بدن در برابر فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی یاری‌رسان باشد. همچنین به جذب آهن بدن کمک می‌کند. افزایش مصرف ویتامین سی C بیشتر برای بیماران دچار به کم خونی ناشی از کمبود آهن توصیه می‌شود. بر پایه‌ی پژوهشی در سال ۲۰۱۸، دوزهای بالاتر ویتامین C می‌تواند به کاهش علائم آلرژی کمک کند.

اثربخشی ویتامین سی/ث C بر سیستم ایمنی:

ویتامین C یک ریز مغذی حیاتی است. با پشتیبانی از کارکردهای سلولی بدن، به سیستم دفاعی ایمنی کمک می‌کند. به عنوان یک آنتی‌اکسیدان، همچنین می‌تواند با رادیکال‌های آزاد در بدن مبارزه کند، که برآیند آن التهاب را کاهش داده و ایمنی را تقویت می‌کند. که می‌تواند پوست را سالم نگه دارد و آن را قادر می‌سازد تا به عنوان یک سد در برابر ترکیبات سمی به بدن کارساز باشد.

بتازگی برخی از پژوهش‌ها نشان داده است که دوزهای بالای ویتامین سی C ممکن است طول نشانه‌های سرماخوردگی را کاهش دهد. علاوه بر این، تولید سیتوکین گلبول‌های سفید را افزایش می‌دهد و از (مرگ سلولی) جلوگیری می‌کند.‌ (گلبول‌های سفید بخشی از سیستم ایمنی هستند که کار دفاعی انجام می‌دهند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف ساشه مجیک ویتامین سی 1000 بی اس کی:

کمک به تامین ویتامین C.

کمک به تقویت سیستم ایمنی.

روش مصرف ساشه مجیک ویتامین سی 1000 بی اس کی:

روزانه یک ساشه و یا طبق دستور پزشک.

یک ساشه را بدون نیاز به آب مستقیماً روی زبانتان ریخته و اجازه دهید پودر در دهانتان حل شود سپس آن را ببلعید.

هشدار مصرف ساشه مجیک ویتامین سی 1000 بی اس کی:

این فرآورده مکمل بوده و جهت تشخیص درمان و پیشگیری نمی‌باشد‌.

موارد منع مصرف:

مصرف این فراورده در کودکان زیر ۹۰ سال توصیه نمی‌شود. توصیه می‌شود افراد با پیشینه‌ی سنگ کلیه، از مصرف دوز بالا و طولانی‌مدت این مکمل خودداری کنند.

مصرف در بارداری و شیردهی:

در شرایط بارداری و شیردهی توصیه می‌شود با نظر پزشک مصرف‌ شود.

تداخل دارویی:

در صورت مصرف همزمان با سایر فرآورده‌ها، داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

شرایط نگهداری:

در دمای کمتر از ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد دور از رطوبت و نور و دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات ساشه مجیک ویتامین سی 1000 بی اس کی:

                                                            جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین سی/ ث C۱۰۰۰ میلی‌گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت بنیان سلامت کسری ( دانش بنیان ) از شرکت های خانواده زیست تخمیر است که از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را به عنوان یک شرکت استارت آپ در مرکز رشد دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز نموده است. محققین این شرکت تاکنون موفق به فرمولاسیون چندین فرآورده مورد نیاز بیماران دیابتی، ورزشکاران، کودکان و هم چنین فرآورده های سلامت محور گردیده که تمامی این فرآورده ها پس از طی مراحل قانونی پروانه تولیدی از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت را کسب نموده است و خوشبختانه محصولات این شرکت در بازده زمانی کوتاهی پس از ورود به بازار اعتماد جامعه پزشکی، بیماران و مصرف کنندگان را بدست آورده است. هدف ما در شرکت بنیان سلامت کسری به تولید رساندن کیفی فرآورده های وارداتی است؛ تا باشد که کمکی هرچند اندک به افزایش دسترسی عموم مردم به داروها و مکمل های مورد نیاز کرده باشیم و با جایگزین کردن داروهای تولیدی بجای داروهای وارداتی کمکی نیز به ایجاد اشتغال برای مردم عزیزمان باشیم.

ویژگیهای محصول

وزن

نامعلوم

نوع محصول

ساشه

گروه

ویتامین سی

نوع محفظه

جعبه مقوایی

تعداد

20 شاسه

طعم

آناناس , پانچ میوه , سیب

شرکت سازنده

بنیان سلامت کسری (بی اس کی)

برند

بنیان سلامت کسری

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساشه مجیک ویتامین سی 1000 بی اس کی 20 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *