قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

Healthimin Vitamin C 1000 mg Effervescent Tablets

ویژگی های قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین:

 • تولید کلاژن جهت ترمیم بافت‌های بدن
 • موثر در جذب مواد معدنی نظیر آهن
 • درمان زخم‌ها و بهبود جای زخم
 • دارای خاصیت آنتی اکسیدانی
 • تقویت سیستم ایمنی
 • حاوی فنیل آلانین
 • فاقد شکر


۲۴.۷۲۵ تومان۴۹.۰۰۰ تومان

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

در این محصول از محصولات مکمل غذایی دسته قرص جوشان و دسته ویتامین C از مکمل های ویتامین A-K از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

قرص جوشان ویتامین سی ۱۰۰۰ میلی‌گرم مینو هلثی مین، در کمک به تأمین ویتامین‌ سی مورد نیاز بدن و  کمک به تقویت‌ سیستم ایمنی بدن کاربرد دارد.

ما انسان‌ها برای سالم زندگی کردن و زنده ماندن نیاز به مواد مغذی داریم که بیشتر آن‌ها را می‌توانیم از راه یک رژیم غذایی سالم بدست آوریم. ولی در برخی موارد و شرایط، شاید نیاز بیشتری به آن نوع از مواد مغذی پیدا کنیم که خوراکی‌های مورد استفاده در روزمان، نتوانند به جبران آن‌ها بپردازند، اینجاست که می‌توان از مکمل‌های غذایی برای رفع نیازهای بدن خود یاری جست که بهتر است پیش از مصرف و یا خریداری با پزشک یا دکتر دارو‌ساز مشورت شود.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

ویتامین سی در مقابله با عوامل خارجی و سلول‌های توموری توسط سیستم ایمنی نقش اساسی دارد. همچنین با تسهیل متابولیسم چربی و محافظت از بافت در برابر آسیب ناشی از رادیکال‌های آزاد در سلامت سیستم قلبی- عروقی نیز تاثیر گذار خواهد بود. این ویتامین در سیستم عصبی نیز در تبدیل اسید آمینه‌ها به نوروترانسمیترها شرکت می‌کند. ویتامین C با تحریک فعالیت آنتی بادی‌ها و سلول‌های سیستم ایمنی مانند فاگوسیت‌ها و نوتروفیل‌ها در فعالیت سیستم ایمنی نیز تاثیر می‌گذارد.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

یکی از مواد مغذی که محلول در آب است و به صورت روزانه بدان نیاز داریم و از همه مهم‌تر اینکه در بدن تولید و ذخیره نمی‌شود، ویتامین سی/ث C، است. این ویتامین ضروری‌، در بسیاری از آنزیم‌ها و کارکردهای بدن انسان نقش دارد و در میان مکمل‌ها، یکی از پرمصرف‌ترین‌ها به حساب می‌آید. قرص جوشان ویتامین C هلثی مین ۱۰۰۰ میلی گرم، نیاز روزانه شما به ویتامین C را برطرف می‌کند. این قرص با حل شدن در آب، نیاز به بلعیدن ندارد و در نتیجه سریع تر و راحت تر نیز هضم می شود. طعم مطلوب، اثر درمانی بالا و جذب سریع از ویژگی‌های قرص‌های جوشان می باشد.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

قرص جوشان ویتامین سی ۱۰۰۰ میلی‌گرم مینو هلثی مین Healthimi‌n Minoo Vitamin C 1000mg Effervescent Tablets؛ حاوی ۱۰۰۰ میلی‌گرم ویتامین سی C در هر قرص می‌باشد که دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی است و به محافظت سلولی در برابر عوامل آسیب‌رسان و رادیکال‌های آزاد می‌پردازد که در تقویت و حفظ سیستم ایمنی بدن موثر خواهد بود. عوامل آسیب‌رسان همان آلودگی‌های پیرامون افراد می‌باشد که در تخریب پروتئین‌ها، چربی‌ها و دی ان ای DNA سلولی و برآیند آن بروز بسیاری از التهابات، بیماری‌های زمینه‌ای و حتی سرطان نقش دارند.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

قرص جوشان ویتامین سی ۱۰۰۰ میلی‌گرم مینو هلثی مین، همچنین در کمک به کاهش التهاب و پیش‌گیری از بیماری‌های عفونی و ویروسی می‌تواند کارایی داشته باشد و موثر در تحریک و تولید کلاژن است که در بازسازی و بازیابی سلول‌های آسیب‌دیده در بسیاری از اندام‌های بدن مانند؛ پوست، عضلات، قرنیه، استخوان‌ها، رگ‌های خونی، روده و … یاری‌رسان است. و نیز در افزایش‌ جذب آهن و کمک به افزایش‌ انرژی سلولی اثرگذار خواهد بود. قرص جوشان ویتامین سی ۱۰۰۰ میلی‌گرم مینو هلثی مین، دارای طعم انبه و بدون شکر است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین

موارد مصرف:

کمک به تأمین ویتامین‌ سی مورد نیاز بدن. کمک به تقویت‌ سیستم ایمنی بدن.

 • درمان سرماخوردگی و تقویت دستگاه ایمنی و افزایش بهبود زخم ها
 • کاهش عوارض ریوی حاصل از دود سیگار و آلودگی های زیست محیطی
 • به دلیل اثر آنتی اکسیدان دارای اثر ضد سرطان
 • پیشگیری از بیماری های قلبی ،عروقی بهبود شکستگی ها و یا زخم های مزمن و سوختگی های شدید
 • پیشگیری و درمان بیماری اسکوروی

روش مصرف:

روزانه ۱ قرص جوشان در یک لیوان آب حل کرده و آن را مصرف نمایید.

هشدار مصرف:

این فرآورده حاوی فنیل الانین می باشد و مصرف آن در بیماران مبتلا به فنیل کتونوری ممنوع است.

دریافت مقادیر کافی و صحیح از ویتامین‌ها در دوران حاملگی و شیردهی بسیار مهم می باشد، اما دریافت مقادیر اضافی ویتامین سی ممکن است برای جنین، مادر و نوزاد شیر خوار مضر باشد، بنابراین مصرف این دارو در بارداری و شیردهی باید طبق نظر پزشک متخصص باشد.

این فرآورده برای تشخیص، پیشگیری و یا درمان نمی باشد.

از جویدن و یا بلعیدن قرص خودداری کنید.

در صورت تحریکات گوارشی هم‌راه با غذا میل شود.

در صورت حساسیت به ویتامین سی و یا ابتلا به بیماری‌هایی مانند؛ سنگ کلیه و تالاسمی با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای کمتر از ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد، دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

پس از هر بار مصرف، درب ظرف را محکم ببندید.

ترکیبات:

اسید سیتریک، سدیم بی کربنات، آسپارتام، لاکتوز، PVP، پلی اتیلن گلایکول، بتاکاروتن و طعم دهنده

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین سی/ث (اسید آسکوربیک)۱۰۰۰ میلی‌گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

هلثی مین (Healthimin) برند مکمل‌های غذایی و رژیمی شرکت دارویی مینو است. انتخاب این نام برگرفته از دو کلمه هلثی به معنای سلامت و تندرستی و مین مخفف کلمه مینو است. تولید مکمل‌های و رژیمی به پشتوانه 35 سال حضور موفق شرکت مینو در صنعت داروسازی صورت گرفت. هدف اصلی این مجموعه نیز بهبود کیفیت زندگی و سلامتی در میان اقشار مختلف مردم است. محصولات برند هلثی مین (Healthimin) با حساسیت در شرکت داروسازی مینو و با استفاده از بهترین مواد اولیه و منابع درجه یک و رعایت استانداردهای ویژه تولید شده و توانسته به یکی از مهم ترین رقبای محصولات خارجی تبدیل شود. هلثی مین شامل انواع اشکال دارویی نظیر قرص، قرص جوشان، کپسول ژلاتینی، شربت و … است. تنوع محصولات این برند به ویژه در خانواده کلسیم حاکی از آن است که این شرکت دائما در حال بررسی و پایش شرایط جامعه و تولید محصولاتی مناسب با نیاز مردم عزیزمان است.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

قرص جوشان

گروه

ویتامین سی

تعداد

10 عدد, 20 عدد

طعم

انبه, پرتقال

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

داروسازی مینو

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص جوشان ویتامین سی 1000 هلثی مین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *