پودر کیدویت ویتاپ مکمل غذایی افزایش وزن ۲ تا ۱۳ سالگی 300 گرم

KidVit Vitap 2_13 Years 300gr

ویژگی های پودر کیدویت :

  • تغذیه پیچیده و ترازمند بر اساس پروفایل لیپیدی ویژه و تری‌ گلیسرید با زنجیره متوسط (MCTs)
  • ترکیبی نو از پروتئین تریپل
  • حاوی کربوهیدرات پیشرفته
  • مولتی ویتامین
  • رشد بالینی اثبات شده
  • مکمل غذایی
  • مناسب کودکان کم وزن
  • مناسب کودکان ۲ تا 13 ساله

۱۸۰.۰۰۰ تومان

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر کیدویت ویتاپ مکمل غذایی افزایش وزن ۲ تا ۱۳ سالگی

در این محصول از دسته بندی غذای کمکی از محصولات شیرخشک و غذای کودک از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

کودکان پیوسته در حال رشد هستند که به انرژی زیاد نیاز دارند و این دوران یکی از مهمترین دوران های رشد و بالندگی آنهاست که همچنین می تواند نقش بسزایی در تندرستی آنها زمان بزرگسالی داشته باشد. بنابراین چنانچه کودکانی که وزن درست و مناسبی نگرفته اند و یا لاغر هستند و از انرژی کمی برخوردار هستند، این وظیفه ی پدر و مادرت سرپرست آنها است که در اندیشه ی سلامتی هر چه بیشتر آنها باشند.

پودر مکمل غذایی افزایش وزن ویتاپ ۲ تا ۱۳ سالگی شکلاتی کیدویت KidVit Vitap 2_13 Years Double Chocolate، همانطور که از نامش پیداست ویژه ی کودکان ۲ تا ۱۳ ساله است. این فرآورده یک مکمل و مولتی ویتامین غنی از پروتئین و کربوهیدرات است که از لحاظ رشد بالینی آزمایش شده و به اثبات رسید است که می تواند کمکی باشد برای کودکان لاغر و یا در گرفتن وزن بدان ها کمک کننده است.

پودر کیدویت

پودر کیدویت

کربوهیدرات‌ها:

بنمایه ی اصلی انرژی بدن هستند و به سوخت مغز، کلیه ها، عضله های قلب و سیستم عصبی مرکزی کمک می‌کنند. به عنوان مثال، فیبر کربوهیدراتی است که به کارکرد بهتر گوارش و به حس سیری کمک می‌کند و در ترازمندی سطح کلسترول خون اثرگذار است.

پروتئین‌ها:

از اسیدهای آمینه ساخته شده اند و این پروتئین ها و اسیدهای آمینه بلوک های اصلی ساختمان عضله ها، استخوان ها، پوست، بافت ها و اندام های ما هستند. هنگامی که ما از پروتئین بهره می بریم، بدن ما آن را در طول زمان گوارش به اسیدهای آمینه جداگانه تجزیه می کند و سپس از این اسیدهای آمینه برای فراهمآوری پروتئین های نو در سراسر بدن بکار می برد. بهرهمندی مقدار کافی پروتئین ضروری است. در غیر این صورت، بدن باید ماهیچه ها را تجزیه کند تا آمینو اسیدهای مورد نیاز خود را برای کارکرد خود به دست آورد.

تری گلیسرید با زنجیره متوسط (MCTs):

چربیهای اشباع شده با طول زنجیر ۶ تا ۱۲ کربن میباشند و به طور طبیعی در چربی شیر، روغن نارگیل و روغن هسته خرما وجود دارند و بنمایه انرژی هستند. بسیار سریع جذب میشوند. همچنین سرعت هیدرولیز آنها ۵ برابر سریعتر از اسیدهای چرب بلند زنجیر میباشد. اسید های چرب دارای زنجیره متوسط بدون نیاز به امولسیون شدن بوسیله اسیدهای صفراوی درون جریان خون شده و یکراست وارد جریان خون پورتال میگردند و سریع تر از اسید های چرب بلند زنجیر وارد جریان خون میشوند. این اسیدهای چرب در بافتهای ذخیرهای ذخیره نشده و به کبد رفته و سریع برای بکارگیری انرژی اکسید میشوند.

بیش از ۳۰ سال است که از این روغن ها در موردهایی چون ناهماهنگی در گوارش، جذب و ترابرد چربی رژیمی، بیماران با مشکل سوء جذب و یا در موردهای سرطان و ایدز بکارگرفته می شود. در این حالت ها وجود استئاتوره یا اسهال چرب به سوء تغذیه تدریجی در اثر دفع نیتروژن و آب و الکترولیت ها اانجامد. زمانی که چربی MCT جایگزین چربی معمول غذایی شود، اسهال چرب از بین رفته و بیماران وزن از دست رفته را جبران نموده و کودکان شروع به رشد مینمایند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

پودر کیدویت

پودر کیدویت

موارد مصرف پودر کیدویت:

تغذیه پیچیده و ترازمند بر اساس پروفایل لیپیدی ویژه و تری‌ گلیسرید با زنجیره متوسط (MCTs)

ترکیبی نو از پروتئین تریپل

حاوی کربوهیدرات پیشرفته

مولتی ویتامین

رشد بالینی اثبات شده

مکمل غذایی

مناسب کودکان کم وزن

مناسب کودکان ۲ تا ۳۱ ساله

روش مصرف پودر کیدویت:

با توجه به جدول میزان توصیه شده برای گروههای سنی گوناگون، پودر را در آب، شیر و یا آبمیوه حل نموده و میل کنید.

کودکان ۲ تا ۵ سال: یکبار در روز یک پیمانه (۲۵ گرم) در ۷۰ میلی لیتر در آب.

کودکان ۶ تا ۱۲ سال: یکبار در روز دو پیمانه (۵۰ گرم) در ۱۲۵ میلی لیتر آب.

کودکان ۱۳ سال به بالا: یکبار در روز سه (۷۵ گرم) پیمانه در ۲۰۰ میلی لیتر آب.

پودر کیدویت

پودر کیدویت

هشدار مصرف پودر کیدویت:

در کودکان لاغر تا زمان رسیده به وزن مطلوب (میزان وزنی که باید اضافه شود) بکارگرفته شود.

این مکمل را همراه با آب فراوان میل نمایید. تا ماده های زائد حاصل از سوخت و ساز پروتئین از بدن دفع شود.

این فرآورده تنها به عنوان بنمایه ی فراهمآوری پروتئین، ویتامین و کربوهیدرات جهت رشد کودکان مورد بهرهمندی قرار میگیرد.

این فراورده برای تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.

موارد منع مصرف پودر کیدویت:

این فرآورده حاوی فنیل آلائین است. بنابراین در بیماران دچار به فنیل کتونوری نباید بکاربرده شود.

شرایط نگهداری پودر کیدویت:

در جای خشک و خنک و بیرون از یخچال نگهداری کنید.

ترکیبات پودر کیدویت:

پروتئین غلیظ شده آب پنیر، پروتئین ایزوله آب پنیر، پروتئین غلیظ شده شیر، مالتودکسترین، دکستروز، عصاره مالت، پرمیکس ویتامین ها و ماده های کانی، مجموعه آنزیمی، کازنینات کلسیم، گوار گام، طعم دهنده های مجاز خوراکی

شرکت ستارگان نیک با مشارکت شرکت Health Empire کانادا، مکمل های ورزشی برند ویتاپ را تولید کرده است. ویتاپ با داشتن مدیریت و تولید محصولات سالم، با کمک برند هلدینگ هلث امپایر توانست کارخانه‌ای مطابق با استانداردهای GMP با هدف تولید محصولات  بهتر و سالم‌ در زمینه غذایی و مکمل به بهره‌برداری برساند.از فعالیت‌های دیگر این شرکت می‌توان به تولید فرمولاسیون پیشرفته برای محصولات غذایی مکملی و گیاهی نیز اشاره کرد که این محصولات را برای شرکت‌ها و برندهای مختلف تولید خواهد کرد.شرکت ستارگان نیک با داشتن آزمایشگاه‌های مجهز میکروبیولوژی، شیمیایی و کنترل حین تولید دارد که قادر به تولید محصولات با فرمولاسیون‌ پیشرفته می باشد.کیفیت بالای برند ویتاپ که توسط کمپانی ستارگان نیک و ایساتیس پارس تولید می‌شود، باعث استقبال ورزشکاران کشورمان شده است.می توان گفت این کمپانی دو کارخانه بزرگ در استان البرز و گیلان دارد که ساخت مکمل‌های غذایی و ورزشی برعهده این دو کارخانه می باشد. محصولات بدنسازی این شرکت در زمینه افزایش و کاهش وزن و بهبود سبک زندگی سالم می باشد که مورد تایید متخصصان تغذیه کشورمان قرار دارند.

ویژگیهای محصول

نوع محصول

پودر

گروه

مکمل غذایی

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

قوطی فلزی

طعم

توت فرنگی, دبل چاکلت, موزی

وزن

300 گرم

کشور سازنده

ایران

تحت لیسانس

کانادا

برند